Poleć sprawdzone miejsce urlopowe Fanklubowiczom

Wstąp do klubu!

Masz Niewiadówkę? Wypełnij formularz i przyłącz się do grona sympatyków polskich przyczep kempingowych. Wstąp do Fanklubu Niewiadówek.

Szybki kontakt!

Masz problem ze stroną, forum chcesz nas o czymś poinformować? Teraz możesz to zrobić szybko i wygodnie Skorzystaj z szybkiego kontaktu z administratorem!

Poinformuj o imprezie karawaningowej!

Masz informacje na temat odbywającej się imprzezie karawaningowej? Poinformuj o tym fanklubowiczów! Zgłoś ją umieścimy ją w Kalendarzu Imprez Fanklubu Niewiadówek!

Poleć miejsce na urlop!

Jeśli masz jakieś sprawdzone miejsca gdzie spędzałeś/łaś urlop daj znać innym Fanklubowiczom. Opisz swoje wrażenia, prześlij fotki umieścimy je w dziale Na Urlop. Skorzystają na tym wszyscy Fanklubowicze

Pochwal się Niewiadówką!

Nadsyłajcie fotki Waszych Niewiadówek wraz z wypełnionym formularzem technicznym. Wszystko razem umieścimy w dziale Nasze Niewiadówki. W ten sposób Fanklubowicze poznają Niewiadówki kolegów z fanklubu

Bądź redaktorem!

Chcielibyśmy Was drodzy Fanklubowicze (i wszystkich chętnych) zaprosić do współpracy przy redagowaniu materiałów, które moglibyśmy umieszczać na stronie. Dzięki temu strona będzie się szybciej rozwijać zyskując bardziej fanklubowy charakter więcej »

Wypełnij formularz urlopowy
Osoba polecająca miejsce:
Nazwa kempingu:
Adres strony www:
Kraj:
Miasto:
Adres:
Cena:
Ocena sanitarna:
Ocena atmosfery:
Sąsiedztwo na polu biwakowym:
Sąsiedztwo po za polem biwakowym:
Krajobraz (góry, jezioro, morze, rzeka), cień i podłoże :
Atrakcje:
Podumowanie:
   
W załączniku maila fanklubniewiadowek06@gmail.com dodaj kilka fotek umieścimy je
w dziale Na Urlop razem z wypełnionym formularzem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

button1