Różne Modele Niewiadówek

  • Niewiadów Silver
  • Niewiadówka plus Sterowiec

silver_1 silver_2 silver_3
silver_4
silver_6 silver_5 silver_7

30 listopada 2009 r, w brytyjskiej telewizji BBC wyemitowany został program, w którym jednym z głównych bohaterów była przyczepa kempingowa N126. Obsadzona została w roli konkurenta w wyścigu z Lamborghini Gallardo. Na potrzeby programu motoryzacyjnego TOP GEAR podwieszono mały laminatowy kemping do balonu na ogrzane powietrze. Był to jeden ze zwariowanych pomysłów prowadzących program Clarkson'a, May'a i Hammond'a. Specjalnie do tego celu odchudzona przyczepa zastępowała klasyczny kosz. Finiszowe twarde lądowanie na szczęście odbyło się bez większych problemów a cała ekipa wraz z James’em May'em (o czym pisał na pierwszej stronie brytyjski THE SUN) wyszła z całego zajścia bez najmniejszego szwanku. Co ciekawe w niewiadowskim kempingu uszkodzeniu uległa tylko szyba. Zdarzenie to potwierdza tylko jak niezawodne i trwałe są produkty Niewiadowa.

Poniżej kilka linków do sprawdzenia w tym temacie: Film 1, Flim 2, Film 3

Tłumaczenie tekstu z The Sun:

Prezenter Top Gear James May rozbił się na polu podczas lotu Niewiadówką dołączoną do sterowca. Statek miał wystartować w wyścigu Top Gear z Lamborghini. James May miał wylądować na boisku do krykieta w Eltisley, Cambs, ale silny wiatr zdmuchnął go z kursu. Statek uderzył bokiem w pole rolnika pół mili od pobliskiej drogi szybkiego ruchu A428.
Świadek Peter Clarke, powiedział: "To był bardzo dziwny widok". Producenci i ekipa filmowa wpadli w panikę - obawiając to czy May i inni na pokładzie nie zostali ranni. Służby ratownicze były w stanie gotowości, ale nie były potrzebne. Nagrywanie programu zostało odwołane. Wyczyn, który miał trafić do listopadowego odcinka Top Gear może nie być powtórzony.

james_may_niewiadowka_1 james_may_niewiadowka_2 james_may_niewiadowka_3

źródło: The Sun

button1