Konkursy Niewiadówa

  • Konkurs na Najstarszą Niewiadówkę
  • Konkurs na nową nazwę przyczepy Niewiadów

Do 15 maja 2006 roku miłośnicy i użytkownicy starych niewiadowskich przyczep mogli zgłaszać się do konkursu zorganizowanego przez Fabrykę Przyczep Niewiadów. Wygrywa przyczepa z pierwszego roku produkcji (1973) przywieziona przez Pana Janusza Broena z Sosnowca. Zwycięzca odjeżdża z nową N 126. Finał odbył się 10 czerwca 2006 roku na Borkach.

niewiadow_430

Celem konkursu było odnalezienie najstarszej jeżdżącej przyczepy z Niewiadowa typ N 126, które produkowane były od 1973 roku. Przyczepa musi być zachowana w jak największym stopniu w oryginalnym stanie (tzn. bez żadnych szczególnych przeróbek i modyfikacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz), musi posiadać czytelne oznaczenia fabryczne (tabliczka) oraz osoba zgłaszająca musiała być jej właścicielem.

O konkursie mówił więcej kierownik Działu Marketingu FP Niewiadów - Łukasz Smejda: Myśl przewodnia konkursu to "nowa za starą". Czyli po wyłonieniu zwycięskiej przyczepy i przekazaniu jej na rzecz fabryki, laureat otrzymuje najnowszą N 126. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2006 roku, a wręczenie nagrody odbędzie się na specjalnie zorganizowanym z tej okazji weekendowym zlocie caravaningowym, rozpoczynającym się 10 czerwca w Borkach nad Zalewem Sulejowskim. Chcielibyśmy również (już poza konkursem) wręczyć nagrodę właścicielowi przyczepy, który poddał ją najciekawszym przeróbkom.

Przedstawiciele Niewiadowa liczą na udział użytkowników z całej Europy (m.in. z Holandii, gdzie istnieje klub fanów przyczep Niewiadowa).

Oto Zwycięzcy konkursu na Najstarszą Niewiadówkę wraz ze swoją zwycięzką przyczepą.

najstarsza_niewiadowka_1 najstarsza_niewiadowka_2

W lutym 2009 roku Niewiadów ogłasił konkurs na nazwę typu (Niewiadów xxx) nowej przyczepy kempingowej. Fanklubowicze i wszyscy chętni przysyłać firmie Niewiadów ciekawe propozycje, pocztą elektroniczną na adres marketing@niewiadow.pl do dnia 31 marca 2009 r. Nagrodą w konkursie był przedsionek do przyczepy kempingowej N 126 dowolnego typu. Nowa nazwa miała być jedno wyrazowa, przyjazna również dla odbiorców obcojęzycznych i nie może być zbieżna z obecnie stosowanym nazewnictwem w caravaningu czy motoryzacji. Wyboru hasła dokonał zespół złożony z pracowników NIEWIADÓW S.A.
14 kwietnia 2009 poznaliśmy zwycięzcę oraz zwycięzką nazwę w konkursie firmy Niewiadów. Jak poinformował Niewiadów w konkursie wzięło udział 350 osób. Zwycięska nazwa spełnia wszystkie założenia przedstawione w konkursie jest zrozumiała i łatwa do wymówienia również w innych językach. Słowo Freedom oznacza wolność i według firmy Niewiadów świetnie komponuje się z ideą caravaningu. Taką propozycję podało 2 internautów, stąd o wygranej musiało zadecydować losowanie. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzcą został Fanklubowicz "Misiek": Mariusz Kowalczyk z Gliwic. Gratulujemy. Poniżej fotografia nagrody wraz z Niewiadówką zwycięzcy.

przedsionek_nagroda

button1