Targi Carawaningu i Kempingu ExpoCaravaning 2010

  • ExpoCaravaning 2010

Targi Carawaningu i Kempingu expoCARAVANING2010

pzm

W dniach 24-25 kwietnia 2010 w Hali Wystawienniczej nr 3 MTK  odbędą się expoCARAVANING - Targi caravaningu, kempingu oraz sprzętu turystycznego. Targi expoCARAVANING to jedyne w swoim rodzaju targi, w całości poświęcone caravaningowi i kempingowi. Imprezę tę, już po raz trzeci zostanie przygotowana z myślą o ludziach ceniących aktywny wypoczynek.
Na targach ofertę swoją zaprezentuje wiele firm z Polski, jak również z zagranicy. W targach expoCARAVANING 2009 wzięły udział między innymi: Hobby, Adria, Knaus, LMC, Hymer, Rimor, Moveo, Pilote, Wilk, Miller, T.E.C, Arca, Chausson, Eura Mobil, Karmann, Mobillveta, Alde, Fiamma, Isabella, Omnistor, BaseCamp, Cadac, Gimex, Gerjak i wiele innych.
Obok oferty camperów, przyczep kempingowych, swoje nowości zaprezentują również firmy specjalizujące się w przeróbkach samochodów, dostarczające podzespoły oraz akcesoria. Nie zabraknie również prezentacji oferty sportowo - kempingowej. Międzynarodowe Centrum Targowe GlobeExpo oraz Klub Motorowy Górników i Energetyków w Bytomiu zapraszają wszystkich miłośników turystyki caravaningowej do spędzenia weekendu na III Zlocie Caravaningowym.

Patronat honorowy nad imprezą objął Polski Związek Motorowy.
Serdecznie zapraszamy!Wyświetl większą mapę

 

 

 

button1