Dziewiąty Zlot Fanklubu Niewiadówek Danowskie 2011

  • Informacje o Zlocie

Dziewiąty Zlot Fanklubu Niewiadówek! 30 Kwietnia -3 Maja 2011 roku.

Dziewiąty Zlot Fanklubu Niewiadówek odbywa się w dniach 30 kwietnia - 3 maja 2011 roku. Spotykamy się w miejscowości Danowskie 25km od Augustowa na "Campingu w Zatoce". Dołączamy do Zlotu naszych Przyjaciół z Karawaning.pl. Wszelkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj na forum Karawaning.pl. Lista chętnych znajduje się tutaj. Na zachętę poniżej kilka zdjęć i mapka dojazdu :) Do zobaczenia!

Ważne informacje nt Zlotu:

Położony jest na 5ha działce z 1200m linią brzegową. Miejsca pod przyczepy znajdują się na półwyspie i na trawiastych łąkach. Do dyspozycji gości jest również trawiasta plaża i kąpielisko z 4 pomostami. Na terenie pola namiotowego znajdują się również specjalnie przygotowane 4 miejsca pod ogniska boisko do siatkówki, plac zabaw. Do dyspozycji będzie świetlica gdzie, w razie niepogody, będziemy mogli "obradować" :)

Sanitariaty - 2 wc (+kilka drewnianych w różnych miejscach), dwa prysznice, dodatkowo będziemy mieli jeszcze jeden wc i prysznic w domu mieszkalnym. Jest specjalna zlewnia na nieczystości z naszych chemicznych toalet.

Prąd - są dwie skrzynki. Stąd prośba by zaopatrzyć się w przedłużacze i rozetki w większych ilościach. Prąd będzie rozliczany na zasadzie zużyta energia podzielona na ilość załóg korzystających. Płatność przy wyjeździe. ZALECAMY BY MIEĆ WŁASNE ŹRÓDŁO OGRZEWANIA, NIEZALEŻNE OD PRĄDU!!!

DODATKOWA UWAGA - warto zabraż ze sobą dodatkowe podkładki pod nóżki i jakiś najażdzik na koło przyczepy. Teren bywa zróżnicowany a to ułatwi nam wypoziomowanie przyczep.

  • 12 zł/osoba/doba ( wliczony jest dostęp do prysznica),
  • dzieci w wieku 3-12 lat -6 zł osobo/doba,
  • sprzęt wodny (np. łódka) 5 zł,
  • pobyt na polu namiotowym dzieci do lat 3 - gratis,
  • prąd jak wyżej.

Za auto, przyczepę i przedsionek brak dodatkowych opłat.

Borki_1 Borki_2 Borki_3 Borki_4 Borki_5 Borki_6 Borki_7 Borki_8 Borki_9 Borki_10


Wyświetl większą mapę

button1