Targi Carawaningu i Kempingu ExpoCaravaning 2008

  • ExpoCaravaning 2008
  • Relacja Marka
  • Relacja Jacka
  • Relacja Serka

Targi Carawaningu i Kempingu expoCARAVANING2008

W dniach 26-27 kwietnia 2008 w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbyły się pierwsze Targi Caravaningu i Kempingu expoCARAVANING 2008. Organizatorem imprezy targowej było Centrum Targowe expoKatowice. W oryginalnej Hali Wystawienniczej "Kapelusz" oraz na terenach przyległych swoją ofertę zaprezentowała czołówka polskich firm z branży caravaningu i kempingu. Oczywiście pojawili się również goście z zagranicy (m.in. Szwecja, Dania) podnosząc targi do rangi międzynarodowych.  expoCARAVANING to targi skierowane do ludzi, którym aktywny wypoczynek nie jest obcy. Dla wszystkich zwiedzających przygotowano loterię z bardzo cennymi nagrodami. I  Zlot Caravaningowy organizowany w trakcie trwania Targów Caravaningu i Kempingu expoCaravaning 2008 W dniach 25 – 27 kwietnia 2008 swe bramy dla caravaningu otworzył Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie!

Program prezentował się następująco:

  • W piątek - spotkanie integracyjne połączone z poczęstunkiem
  • Możliwość wielokrotnego wejścia na tereny wystawiennicze
  • Możliwość uczestniczenia w konkursie kulinarnym prowadzonym przez Roberta Makłowicza
  • Szereg atrakcji przygotowanych przez wystawiające się firmy
  • Możliwość zwiedzenia "Wesołego Miasteczka", ZOO oraz Planetarium


Wyświetl większą mapę

Ponieważ ja z Fanklubowiczem Dziadkiem i kolegą od turystyki byliśmy tylko w Chorzowie gdzie poznaliśmy Marka i Serka mogę tylko takich parę zdjęć pokazać. Według nas najlepszym eksponatem była ta miniatura przyczepy chyba tylko dla dzieci, ale odstawiona super. Holownik też niczego sobie. Reszta wystawionego sprzętu mogła tylko wywołać niezdrowe odczucia. Jednak nie ma nic lepszego jak nasze niewiadówki.

relacja_chorzow_jacek45_2relacja_chorzow_jacek45_1relacja_chorzow_jacek45_3relacja_chorzow_jacek45_4relacja_chorzow_jacek45_5

Na targach spotkaliśmy się w parę osób z Fanklubu Niewiadówek tj z Marka z żoną, Dziadka, Jacka45 oraz z admina Tomiego z zaprzyjaźnionego forum Karawaning.pl, który przyjechał aż spod Warszawki. Na hali wystawowej było sporo przyczep oraz kamperów znanych producentów tj. Hobby, Knaus, Adria oraz Tabbert, który osobiście i mi i mojej żonie Magdzie najbardziej się spodobał - chyba nawet przebił  Hobby Prestige "2 osie", która znowu miała rewelacyjne oświetlenie wnętrza. Zostaliśmy zaproszenie do prezentacji najnowszego (i drogiego) grill-a  firmy CADAC, który prezentowała Pani z Holandii. Ceny przyczep i kamperów nie co niestety  zwalały z nóg… ale za to organizatorzy przeznaczyli plac wokół  hali wystawowej na swojego rodzaju piknik  połączony z możliwością sprzedaży-kupna używanego czy to przyczepy lub  kampera. Mojej córeczce Julce najbardziej spodobał się "mini zestaw" Hobby Prestige, nawet zasiadła za kierownica tego ciekawego zestawu. Na koniec spotkaliśmy się wszyscy w jednym z ogródków z zimnymi napojami aby co nie co podyskutować. Rodzinka Serków bardzo miło wspomina  te targi, pozdrawiając wszystkich obecnych tam  oraz tych, którzy z różnych względów nie mogli z nami się spotkać.

relacja_chorzow_serek_5 relacja_chorzow_serek_6 relacja_chorzow_serek_3 relacja_chorzow_serek_7 relacja_chorzow_serek_4 relacja_chorzow_serek_2 relacja_chorzow_serek_1

 

 

button1