A mogło być tak pieknie

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: stico80 » poniedziałek, 11 mar 2013, 20:24

Na majówce miał być mecz siatkówki, piłki nożnej i inne podchody ale myślę, że najwłaściwszą konkurencją będzie i to po raz pierwszy w historii zlotów......... wieczorek bokserski :D :D :lol: [b][/b] a dla Tych co nie dojadą załatwię w Polsacie pay per view :lol: :lol: :lol: Jest to jedyny sposób na oczyszczenie atmosfery.
A zapomniałem te zawody to na XBOX360 co byśmy się nie pozabijali :lol:
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3858
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: TomekN126N » poniedziałek, 11 mar 2013, 20:30

Ja i mój syn możemy zabrać nintendo Wii, to poboksujemy "na żywo" i tak się zmęczymy, to nawet nie bedziemy w stanie wziąć piwa w dłoń :lol: :lol: :lol:
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2093
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: Karolus » poniedziałek, 11 mar 2013, 20:33

TomekN126N pisze:Ja i mój syn możemy zabrać nintendo Wii, to poboksujemy "na żywo" i tak się zmęczymy, to nawet nie bedziemy w stanie wziąć piwa w dłoń :lol: :lol: :lol:


a ja miechem potem harmonię nakręcać...:D
Niewiadko-noce
2024 - 3500km i 15 nocy "nową" N126NT
2025 - 480km i 4 noce "nową" N126NT

N126NT Remont "nr. 3"
http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=9891

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: KONZIO » poniedziałek, 11 mar 2013, 20:49

Nie chcę jątrzyć, ale i bo:
a) nie wiem o co chodzi- widzę tylko, że przy paru nickach znanych mi od lat z forów w tematyce, zmieniła się kolorystyka, na "bierną";
b) niestety tematów cokolwiek wnoszących OSTATNIO, jak dla mnie (zaznaczam jak dla MNIE)- jak na lekarstwo i patrząc po sporadycznie pojawiających się nickach WETERANÓW forów, nie tylko chyba dla mnie;
c) jak już zaobserwowałem przez lata, na forach w temacie, o tej porze roku, zawsze zaczyna dymić spod czapek, mnie wcześniej również, a teraz jako doświadczony i mocno "wystudzony" forumowicz, doradzam:
1) nie dać się wciągać w czcze dyskusje;
2) logować się jak już naprawdę nie da się inaczej;
3) wyglądać jak najczęściej na przykrytą śniegiem przyczepkę:
4) przeglądać internet w poszukiwaniu miejsc do wypraw;
5) robić planowe zakupy z myślą o wakacjach, żeby nie kupować na ostatni moment;
6) pić dużo- bo sucho;
7) NIC NIE KASOWAĆ, bo to dobro kultury i nauki, dla potomnych;
ludzi z innej bajki traktować...z innej bajki...
a resztę Kosmosów walić w czapkę i żyć z myślą o wakacjach....

:idea: BUZIACZKI dla Wszystkich i niech Moc Przyczep będzie z Wami... :idea:
:evil: Do następnego felietoniku... :evil:
ad

Awatar użytkownika
kotek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: kotek » poniedziałek, 11 mar 2013, 23:15

Konzio, bardzo dobrze podsumowałeś, mam to samo zdanie. Zima za oknem a ja już upatrzyłem kilka miejsc co chciałbym odwiedzić. Plany szerokie a co z tego wyjdzie, czas pokaże. :thumbup:
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: serek » środa, 13 mar 2013, 11:08

Skąd ja to znam Heniu... :shock:
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
mr_dywan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 437
Rejestracja: czwartek, 8 lis 2012, 21:20
Lokalizacja: Poznań

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: mr_dywan » sobota, 16 mar 2013, 09:39

zundapp600 pisze:Na znak protestu i w zgodzie z własnym sumieniem dokonałem samodestrucji swoich postów !
Kilka lat mojej pracy poszło do kosza . Może i szkoda bo można było coś tam wyczytać .
Z forum nie odchodzę , zostawiam swoje konto i będę je czytał .


Witam
Protesty mają to do siebie, że się zaczynają i kończą. W związku z powyższym mam 2 pytania do kolegi Zundapa600: czy jest szansa zakończyć ten kropkowy protest i czy jest możliwe abyś przywrócił Swoje posty? Na pewno moje podejście jest trochę egoistyczne, ale jestem nowicjuszem i sporo muszę się jeszcze nauczyć a Twoje posty nie raz odpowiedziały na moje zapytania w wyszukiwarce. Biegając po różnych wątkach widziałem niejednokrotnie Twoje rzeczowe opisy modernizacji i udoskonalania naszych przyczepek. Niemało było też pomocnych rad dla początkujących takich jak ja. Teraz żałuję tylko że sobie tego wszystkiego gdzieś nie spisałem czy skopiowałem.
Staram się nie zakładać na siłę nowych wątków gdyż jak to często tutaj słychać: wszystko zostało już napisane, wystarczy poszukać! Niestety po stracie Twoich wpisów uciekło nam mnóstwo informacji i nie raz będzie trzeba na nowo pytać.
W związku z powyższym proszę o przywrócenie wykropkowanych postów i zakończenie protestu. Myślę, że każdy już poczuł brak Ciebie i twojej wiedzy na naszym forum i dzięki temu zrobił sobie mały rachunek sumienia forumowicza.
Z wyrazami szacunku!
młody adept sztuki niewiadowskiej
mr_dywan
Klajster Miasto i Kraj

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2983
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: robert » sobota, 16 mar 2013, 09:59

mr_dywan pisze:(...) mam 2 pytania do kolegi Zundapa600: czy jest szansa zakończyć ten kropkowy protest i czy jest możliwe abyś przywrócił Swoje posty?


Przyłączam się (jak i zapewne większość Forumowiczów) do pytania kolegi mr_dywan.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

mariusz724

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: mariusz724 » sobota, 16 mar 2013, 13:01

Tak czekamy na pozytywne rozpatrzenie naszego.podania ...... :) :D :D

Awatar użytkownika
olan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 112
Rejestracja: wtorek, 10 kwie 2012, 22:50
Lokalizacja: DKL

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: olan » sobota, 16 mar 2013, 20:40

Jestem" cichym wielbicielem" tego forum,ale staram się często zaglądać tutaj i korzystać z zasobów jego archiwum.Dużo wiedzy zdobyłem dzięki Twoim postom Heniu i nie wyobrażam sobie bym nie mógł dalej z nich korzystać.Ja rozumiem, że może honor, czy tam inne rzeczy....pieprz to, wracaj i pomagaj nam dalej.Kiedyś na jakimś zlocie wszyscy machniemy browara i będziemy się śmiać z tego nieporozumienia (?!).
Espace 2,2 b+ lpg oraz n126n

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2093
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: Karolus » sobota, 16 mar 2013, 21:46

A ja na harmonii zagram "Góralu, czy Ci nie żal?" (Kasować posty)
Niewiadko-noce
2024 - 3500km i 15 nocy "nową" N126NT
2025 - 480km i 4 noce "nową" N126NT

N126NT Remont "nr. 3"
http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=9891

Awatar użytkownika
mr_dywan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 437
Rejestracja: czwartek, 8 lis 2012, 21:20
Lokalizacja: Poznań

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: mr_dywan » poniedziałek, 18 mar 2013, 20:21

No niestety! Posty Zundappa600 przepadły bezpowrotnie... Postarajmy się, żeby kolega nam nie przepadł i wrócił do aktywnego działania na forum!
Heniu! Nie znamy się osobiście, ale myślę, że mogę po imieniu... Według mnie Twój protest był potrzebny i na pewno skuteczny. Od kilku dni widać na forum nową jakość i na pewno w dużym stopniu to Twoja zasługa. Pora jednak wracać bo jesteś tu chłopie po prostu potrzebny!
Pozdrawiam!
Seba
Klajster Miasto i Kraj

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2983
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: robert » poniedziałek, 18 mar 2013, 21:10

mr_dywan pisze:No niestety! Posty Zundappa600 przepadły bezpowrotnie...


Niekoniecznie.. ponad 1000 postów odzyskałem.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
mr_dywan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 437
Rejestracja: czwartek, 8 lis 2012, 21:20
Lokalizacja: Poznań

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: mr_dywan » poniedziałek, 18 mar 2013, 21:21

No to super! Taką dostałem informację od Henia więc myślałem, że pozamiatane! Fajnie się czasem pomylić! :D
Klajster Miasto i Kraj

Awatar użytkownika
olan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 112
Rejestracja: wtorek, 10 kwie 2012, 22:50
Lokalizacja: DKL

Re: A mogło być tak pieknie

Postautor: olan » poniedziałek, 18 mar 2013, 21:53

A czy odzyskanie dotyczy również fotek, bo opis to opis a podgląd potrafi więcej zdziałać niż pismo?
Espace 2,2 b+ lpg oraz n126n


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości