gdzie nad polskie morze?

czemat2
Posty: 93
Rejestracja: piątek, 14 wrz 2012, 13:59

gdzie nad polskie morze?

Postautor: czemat2 » poniedziałek, 29 cze 2015, 20:52

witam wszystkich!chciałbym się dowiedzieć gdzie można dobrze wypocząć za rozsądne pieniążki nad polskim morzem.Zaznaczyć chcę iż jadę sam z dwojga dzieciami syn 11,córka 6 lat.pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: reflexes » poniedziałek, 29 cze 2015, 20:53

Rowy Krystyna. Podobno fajny kemping za rozsądne pieniądze.

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: Fiacior75 » wtorek, 30 cze 2015, 06:55

Kąty Rybackie , kamping Gniazdo kormorana. Jeżdżę tam od kilku lat i mnie się podoba klimat i spokój bardzo blisko do morza obok dobra restauracja z świeżymi rybkami niewiem czego oczekujesz finansowo dla jedych drogo dla drugich nie. Ja tam jade raz do roku i nie patrzę ile zapłacę . Wpisz sobie w necie i zobaczysz .
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: chris_666 » wtorek, 30 cze 2015, 22:37

czemat2 pisze: dobrze wypocząć za rozsądne pieniążki nad polskim morzem.


chcesz połączy dwie niemożliwe rzeczy :lol:

najbliżej możesz tak zrobić na węgrzech - dobrze i tani i z pogodą, trochę dalej to grecja :thumbup:

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: Benior » wtorek, 30 cze 2015, 22:42

chris_666 pisze:
czemat2 pisze: dobrze wypocząć za rozsądne pieniążki nad polskim morzem.


chcesz połączy dwie niemożliwe rzeczy :lol:

najbliżej możesz tak zrobić na węgrzech - dobrze i tani i z pogodą, trochę dalej to grecja :thumbup:


Jestem podobnego zdania, jeśli niedrogi wypoczynek z atrakcjami i pogodą to na Węgry

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: chris_666 » wtorek, 30 cze 2015, 23:54

Benior pisze:Jestem podobnego zdania, jeśli niedrogi wypoczynek z atrakcjami i pogodą to na Węgry


i jeszcze mając dwójkę szkodników :thumbup: moje w tym roku nawet Chorwacją pogardziły wybierając Węgry , stwierdzili, że do Chorwacji to możemy zostawić przyczepkę na kempie i wyskoczyć nad Adriatyk na jeden dzień, a o Bałtyku to nie chcą słyszeć w sezonie

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: reflexes » środa, 1 lip 2015, 07:31

Kąty Rybackie , kamping Gniazdo kormorana

E... no sorry, ja rozumiem wiele ale za mój zestaw wychodzi 84 zł i do tego jeszcze mam płacić po 5 zł od osoby za prysznic czyli za dobę 105 zł. Moim zdaniem za taką wiochę jak Kąty to duuuuużo za dużo.

Jestem podobnego zdania, jeśli niedrogi wypoczynek z atrakcjami i pogodą to na Węgry

Co prawda nie wiem jak jest na Węgrzech, bo nie byłem ale zgadzam się, że nasze morze to niestety ani tanio, ani dobrze, ani fajnie.
Lepiej znaleźć fajne spokojne jeziorko, ale to moje zdanie i wiem, że dla niektórych ludzi wakacje bez morza to wakacje stracone :lol:

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: Fiacior75 » środa, 1 lip 2015, 12:50

do tego jeszcze mam płacić po 5 zł od osoby za prysznic czyli za dobę 105 zł.
Kolego musisz zainwestować w kabinę prysznicową i pompkę z prysznicem ja taki zestaw kupiłem w decathlonie i raz dwa ci się spłaci , super się sprawuje.
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: reflexes » środa, 1 lip 2015, 12:56

Nie nie, tu jesteś w błędzie. Jeżeli płacę taką kasę za kemping to wymagam żeby prysznic był w cenie i to bez ograniczeń. Poza tym ja mam w swojej przyczepie łazienkę z brodzikiem :D

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: Fiacior75 » środa, 1 lip 2015, 13:27

A ja tam wole mieć swoje i korzystać ze swojego sprzętu . W kampingu tez mam swój akumulator 35ah oświetlenie przerobiłem na ledy a lodówka chodzi na gaz :D oszczędzam na prysznicu i na prądzie resztę trzeba zapłacić . No i z takim zestawem mogę jechać w dzicz Tylko wody musze zabrac dużo. :D
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: reflexes » środa, 1 lip 2015, 14:13

Jak to u nas mówią każdy robi jak mu pasuje :lol: , a rozwijając tę myśl to również jeździ gdzie mu pasuje. Zasadniczo również czynię starania żeby oszczędzać na prądzie ale kąpać się w budzie to średni luksus, bo miejsca mało albo ja za duży jestem :) . Wcecik mam i używam. Co do wyjazdów w dzicz to jeszcze nie próbowałem. Chciałbym ale mam lekkiego stresa, bo znam niestety wielu lumpów z okolicznych wiosek gdzie są u mnie fajne miejscówki, a do tego mam chyba zbyt wybujałą wyobraźnię i nie chciałbym żeby takie towarzystwo mnie w środku nocy obudziło.

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: DIZZY » środa, 1 lip 2015, 22:04

Dużą popularnością cieszy się kamping tramp w Świętouściu

http://campingtramp.com/pl/strona/104/cennik

Do morza kilka kroków.

W niewielkich odległościach (samochodem) ciekawe miejsca do zwiedzania na wyspie Wolin i Uznam. Zarówno dla syna jak i dla córeczki.
Np. baza u-bootów w Karsiborze
unnamed (10).jpg
, stanowiska wyrzutni V-3
DSC07114.JPG
, jez. Turkusowe
DSC07141.JPG
, pokazowa zagroda żubrów, molo, aleja gwiazd w Międzyzdrojach, skansen na Wolinie, przeprawa promowa do Świnoujścia, tam Fort Gerharda, park linowy w Dźwirzynie i cała masa innych.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
Beti
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 47
Rejestracja: czwartek, 19 lut 2015, 10:07
Lokalizacja: Wieliczka

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: Beti » sobota, 4 lip 2015, 10:20

witam. Polecam ci kemping Pod Brzozami w Ustroniu Morskim. My byliśmy tam w maju z dwójką dzieci. Dla dzieci mnóstwo atrakcji na kempingu: świetlica z mnóstwem zabawek, trampolina, mini plac zabaw, darmowe rowery, gry do wypożyczenia, filmy. Poza tym panuje tam super niesamowita atmosfera. Szczerze to najfajniejszy kemping na jakim do tej pory byliśmy. Z przyczepą pierwszy raz, ale wcześniej jeździliśmy pod namioty. Sanitariaty są czyste i jest ich dużo. Poza tym usytuowany nie jest przy ruchliwej drodze. Naprawdę warto tam jechać. Jak dla nas nie było nic co by nam nie odpowiadało. Właściciele są jedyni w swoim rodzaju. Szukaliśmy opinii wcześniej o tym kempingu i nie znaleźliśmy żadnej złej. nam też go polecano i nie żałujemy. Gdybyś miał jakieś pytania to tam zadzwoń- wszystko ci powiedzą i odpowiedzą na każde pytanie. Pozdrawiam i miłego wypoczynku.

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: tomcat » poniedziałek, 6 lip 2015, 22:46

Ja też w tym roku planuje właśnie pobyt "pod brzozami". Naczytalem się sporo pozytywnych opinii o tym kempingu a wasze odczucia to potwierdzają :D

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: gdzie nad polskie morze?

Postautor: b.b tulipan » wtorek, 7 lip 2015, 11:16

Witam.
Moja załoga w poszerzonym składzie [ 8 osób ] w tym roku wybrała camping nr.69 na Wyspie Sobieszewskiej. Od 11 lipca będziemy przebywać w domku campingowym
Nasza przyczepa dalej niema ciągnika i garażuje daleko poza domem. Camping wybraliśmy z polecenia kolegi z tamtejszego rejonu. A co zastaniemy to czort jedyny wie :lol:
Opiszemy jak tylko będzie ku temu okazja.
Jeśli by ktoś przebywał w tamtejszym rejonie i o podobnym czasie to zapraszamy na schłodzonego browara [jeśli będzie dostęp do lodówki]
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości