Litwa - Rusdiskes - CAMPING "DE HARMONIE"

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Litwa - Rusdiskes - CAMPING "DE HARMONIE"

Postautor: reflexes » poniedziałek, 26 sie 2019, 15:59

Odwiedziliśmy ten kemping w czasie wakacji 2019.

http://harmonielitouwen.nl/

Z czystym sumieniem mogę polecić ten kemping osobom, które mają ochotę zwiedzić Wilno (36 km) i Troki (20km) oraz okolice. W samym Wilnie udało mi się zlokalizować 3 kempingi ale 2 z nich to plac w na obrzeżach miasta, a jeden jest prawie w centrum i dojazd do niego z przyczepą podobno jest dość ciężki. Raczej nastawiony jest na namioty.
Kemping Harmonie jest bardzo zadbany, super czysty i spokojny. Warunki sanitarne rewelacyjne. W jednej części budynku jest toaleta męska i damska oraz prysznic, w drugiej części budynku jest toaleta, prysznic i pomieszczenie gdzie jest i toaleta i prysznic. Trzeba jednak dodać, że pojęcie prysznic może być trochę mylące. Są to pomieszczenie mniej więc najmniejsze ma z 2,5x2,5 metra, a największe (to z Wc i prysznicem) to chyba 4x4 metry. Generalnie miejsca jest tyle, że można się kąpać z żoną i kochanką na raz i jeszcze zatańczyć i to całą trójką :lol: Do tego jest oczywiście zrzut WC Chem, zmywalnia z ciepłą wodą oraz świetlica/barek. My nie korzystaliśmy z tego ostatniego ale można tam posiedzieć, są książki, czasopisma, tv a sam właściciel podobno chętnie snuje ciekawe opowieści o Litwie. My nie korzystaliśmy, bo właściciel jest holendrem i niestety ciężko zrozumieć jego angielski. Można tam również wynająć mały domek lub pokoje. Na terenie jest też mały stawek i miejsce na ognisko z ławeczkami. Z tego też nie korzystaliśmy, bo było na drugim końcu.
Poza tym kemping usytuowany jest w lesie więc zdecydowanie przyjemniej się odpoczywa po całodziennym zwiedzaniu niż na placu na obrzeżach wielkiego miasta.
W odległości około 5km we wsi Rusdiskes jest całkiem przyzwoicie zaopatrzony sklep Norfa L, coś podobnego do naszych Dino.
Cena to 18€ za zestaw + 2 osoby + 4€ prąd + 8€ za każdą następną osobę powyżej chyba 10 lat. Nie pamiętam dokładnie ale za 8 latka nie płaciliśmy więc nam wyszło 26€ za dobę.
Nie mam w zwyczaju latać po kibelkach z aparatem więc musicie mi uwierzyć na słowo. Trochę fotek jest na stronie, na FB i na googlach.

Wróć do „Reszta świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości