Czarnogóra - Vinarija Djurisic

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Czarnogóra - Vinarija Djurisic

Postautor: Benior » niedziela, 22 lis 2015, 17:01

Jechaliśmy w kierunku Kanionu Tary jeszcze przed Jeziorem Szkoderskim ukazał nam się drogowskaz na winiarnie. Długo się nie zastanawialiśmy i skręciliśmy w ich poszukiwaniu. Był to strzał w dziesiątkę. Winiarnia jest bardzo stara i według opisów ma ponad 1000lat! Wino mają przepyszne a rakija jeszcze lepsza.
Właściciele zaprosili nas na degustację i szło nam naprawdę dobrze :lol: w między czasie zaproponowali nam miejsce w ogródku abyśmy sobie spokojnie przenocowali. Udostępnili nam również toaletę z prysznicem :D Zrobiliśmy sobie zakupy i w domku jeszcze mam od nich winko i rakiję :D
Rano gospodarz przyszedł i zaprosił na kawę i rakiję :shock: Chciałem odmówić i tłumaczyłem, że prowadzę samochód ale usłyszałem "jedna rakija ne smerc" więc co było robić :lol: Dodam tylko "Dopuszczalna ilość alkoholu we krwi kierowcy wynosi do 0,3 promila (zawartość alkoholu od 0,3 do 0,5 promila jest karana mandatem do 200 EUR, powyżej 0,5 promila do 2000 EUR)."
Do tego kawa.......fantastyczna.
Aby nie nadużywać gościnności na śniadanie pojechaliśmy nad Jezioro Szkoderskie gdzie czas umilały nam cykady.
Następnie udaliśmy w stronę kanionu i mostu na Tarze. Jeszcze tylko po drodze szybka kąpiel w lodowatej wodzie i dalej pojechaliśmy w kierunku Bośni i Hercegowiny.

Strona na fejsie.
https://www.facebook.com/Vinarija-Djuri ... 8/timeline



Obrazek
Obrazek
Owoce kiwi :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Reszta świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości