Dębki pole namiotowe Leśne

Coe
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2008, 17:24
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: Coe » poniedziałek, 15 wrz 2008, 18:36

W tym roku wybraliśmy się do Dębek na pole namiotowe i spędziliśmy kapitalne wczasy .Na plus sanitariaty codziennie bardzo panie dbały o czystość kemping położony w lesie mieszanym z przewagą sosnowego .Jeśli chodzi o opłaty recepcja robi co chwila jakieś zniżki i tak doba za dwoje dorosły dwoje dzieci <14 i 10 > piesek :) a raczej suczka prąd samochód Niewiadówka przedsionek zapłaciliśmy 50 złotych.Wyszło tak dlatego że za młodszą córkę zapłaciliśmy tylko opłatę klimatyczną przyczepa liczona była jako namiot i nie liczono nam opłaty za przedsionek.W Dębkach jest jeszcze pole campingowe Kaszub byliśmy tam na rekonesans i też jest godny polecenia .Położony w lesie iglastym sanitariaty ok ale cenowo wychodziło około 80 zł więc 30 złotych zostawało na uciechy życia doczesnego :) Za rok też się chyba wybieramy do Dębek

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: bartosz » poniedziałek, 15 wrz 2008, 18:56

Proszę o wypełnienie formularza urlopowego może w przyszłym sezonie skorzysta z tego miejsca ktoś z naszych Fanklubowiczów http://www.fanklub-niewiadowek.com/form ... lopowy.php

Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek, 11 lut 2008, 13:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: Sławek » piątek, 31 paź 2008, 12:48

Witam.
W Białogórze podobno jest bardzo ciekawe pole namiotowe o nazwie Heep. Może ktoś na forum ma więcej informacji na ten temat oraz o ewentualny kontakt z właścicielami. Pytanie kieruję głównie do kolegi wędrowniczka , bo to twoje tereny.
Pozdrawiam
sławek n126n

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: kotek » piątek, 31 paź 2008, 17:16

Czy możesz podać stronę internetową tego pola lub bliższe dane.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

maciej68
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 26 cze 2010, 14:41
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: maciej68 » sobota, 21 sie 2010, 23:59

Witam
Znowu odgrzewam bardzo stary temat.
Za Waszą sprawą odwiedziłem pole namiotowe Leśne w Dębkach, przy okazji pobytu w Łebie, i moje uczucia są, że tak powiem, nieszczególne. Owszem, sanitariaty czyste, ale dodatkowo płatne. Jeśli moja rodzina (3-osobowa, a więc mała) kąpie się 2 razy dziennie, to do pobytu trzeba doliczyć 3zł * 6 kąpieli = 18zł dziennie (pod warunkiem, że się zdążysz wykąpać przez 3 minuty). Poza tym sanitariatów jest ZA MAŁO, widziałem kolejkę. Poza tym teren nieogrodzony (no chyba, że rzeka Piaśnica służy za ogrodzenie). Jeśli chcielibyśmy sobie pozwolić na komfort niegotowania obiadów pod przyczepką, to ceny obiadków w pobliskich obiadkodajniach są astronomiczne (kosmiczne), niczym nie uzasadnione. Jeśli w Łebie (czyli w kurorcie) schabowy plus frytki i surówka kosztuje 13-15 zł, to w Dębkach na to samo trzeba wydać minimum 22zł (a więc 50% więcej!). Na samym polu namiotowym było dosyć ciasno, ale nie ekstremalnie ciasno, miejsce spokojnie znalazłoby się. Ale podczas wędrówki po polu spotkałem dwóch aktywnie występujących gitarzystów, a mi to nie pasuje (nadmieniam, że była to pora dzienna).
Natomiast niezaprzeczalnym urokiem samych Dębków są:
-mała, śliczna i czysta mieścinka, stosunkowo mało ludzi, a więc zapewne cisza i spokój wieczorem (gdybam, gdyż byłem tam w porze dziennej)
-przeurokliwa plaża, będąca swego rodzaju ewenementem!, plaża nadmorska, bardzo szeroka, a w poprzek plaży płynąca, wspomniana wcześniej rzeka Piaśnica, uchodząca do morza, posiadająca swoją własną plażę, wzdłuż rzeki. Tak więc efekt taki: plaża nadmorska/rzeczna w kształcie litery T. Chcesz się pokąpać w słodkiej i ciepłej wodzie, w rzece? proszę bardzo. Parawan rozkładamy na piaszczystej plaży wzdłuż rzeki. Rzeka ciepła, głęboka po kolana, raj dla dzieciaków, tudzież dla turystów lubiących aktywny wypoczynek (ja na ten przykład chętnie występowałem aktywnie w rzece, siedząc w niej, będąc zanurzonym sporo powyżej brzucha, i było mi dobrze). Chcemy parawan nad morzem? Nie ma sprawy. Przestawiamy parawan o 20 metrów w stronę morza i jesteśmy nad morzem. Tak więc na prawdę ogromna ciekawostka turystyczno-krajoznawcza, nie da się tego opowiedzieć słowami, trzeba tam być i tego doświadczyć.
Tak więc Dębki, same w sobie, są bardzo super. Ale same wrażenia z pola Leśnego pozostają takie, jakie pozostają (przynajmniej w moim mniemaniu, a ja poszukuję wysokiej jakości i komfortu).
Na kemping Kaszub nie dajcie się nabrać. Mała połać ziemi wydarta z życiorysu Dębek. Nie osłonięta, patelnia, skwar, jajecznica smaży się sama bez pomocy ognia. Trzy minuty spaceru po tym kempingu wystarczyły mi, żeby go całkowicie zdyskwalifikować i nie zadawać więcej pytań. Nie zważając na ewentualną czystość sanitariatów. Kemping za mały, namiot przy namiocie, przyczepka przy przyczepce. Całkowicie nasłoneczniony, bez możliwości schowania się w cień. O ceny nawet nie pytałem. Nie zdążyłem. Po trzech minutach spaceru po kempingu miałem wszystkiego dosyć. A pól namiotowych, o tym samym standardzie, co wspomniany kemping, jest w Dębkach sporo. Nie wiem czy tańsze, czy nie tańsze, nawet nie chciało mi się sprawdzać.
Pozdrawiam
Maciek

Sowa_77
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 12 sty 2007, 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz/Rynarzewo

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: Sowa_77 » wtorek, 24 sie 2010, 10:31

Witam, kolego nie wiem gdzie Ty byłeś oglądać, ale na pewno nie na Kaszubie, bo 60-70% tego kempingu jest w lesie pod drzewami.I nie jest on mały bo ma ponad 3,5ha.
Tak więc, chyba Ci się coś pomyliło.
Spędziłem tam 10 dni w tym roku, więc nie wprowadzaj w błąd.

http://www.camping-kaszub.com.pl/kaszub/album0.html

maciej68
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 26 cze 2010, 14:41
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: maciej68 » środa, 25 sie 2010, 22:44

Ups.. Teraz to już kompletnie zgłupiałem. Dałbym sobie odciąć wszystkie członki, że to był kemping Kaszub (jakieś może 200 metrów od Leśnego), że był mały, że leżał przy ul. Łąkowej, z lewej strony ul. Spacerowej, a więc od strony przeciwnej do plaży, i że ten kemping był całkowicie goły (może nie cały widziałem, ale pan na kempingu zapewniał mnie, że to już wszystko, nawiasem mówiąc pan na kempingu zeznawał, że jest to JEDYNY kemping w Dębkach, reszta to pola namiotowe), i że NA PEWNO nie miał kontaktu z morzem, a jeśli miał, to nie bezpośredni tak jak to wynika z Twoich załączonych fotografii... Nic nie rozumiem. Na pewno nie widziałem tam wspomnianych na ich stronie domków ani boisk...
Możliwe, że mi się popieprzyło, możliwe że wprowadziłem w błąd, jeśli tak, to przepraszam. W każdym razie odwiedziłem Dębki z zamiarem odwiedzenia właśnie Kaszuba i Leśnego, to co widziałem mnie nie zachwyciło, może trzeba będzie tam pojechać jeszcze raz :-) I baczniej patrzeć na znaki drogowe :-)
Pozdrawiam
Maciek

gimof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 480
Rejestracja: piątek, 11 wrz 2009, 20:29
Lokalizacja: Promnice / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: gimof » czwartek, 26 sie 2010, 16:22

Polecam pojechać wioskę dalej do Bobolina. Znajdzie się kilka pól - a jedno które jest na stronie przeze mnie polecane u Sołtysa. Do morza trochę daleko, ale pole super!
RXE 2.0 Automatic. Reno future :D

andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: andriu » czwartek, 26 sie 2010, 17:23

gimof pisze:Polecam pojechać wioskę dalej do Bobolina. Znajdzie się kilka pól - a jedno które jest na stronie przeze mnie polecane u Sołtysa. Do morza trochę daleko, ale pole super!

Ale to jest temat o Dębkach nie o Dąbkach :D
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu

gimof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 480
Rejestracja: piątek, 11 wrz 2009, 20:29
Lokalizacja: Promnice / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: gimof » czwartek, 26 sie 2010, 17:55

Ale to też nad morzem :oops: :mrgreen:
RXE 2.0 Automatic. Reno future :D

martini
Posty: 41
Rejestracja: niedziela, 25 lip 2010, 21:05

Re: Dębki pole namiotowe Leśne

Postautor: martini » wtorek, 7 wrz 2010, 22:26

Ja tegoroczny urlop a dokładnie jego 6 dni również spędziłem w Dębkach. Byłem w szoku jak zobaczyłem ile tam niewiadówek!!!

Dębki to piękna miejscowość. za 6 dni postoju na prywatnym polu właścicieli baru The Bitch przy zejściu 21 zapłaciłem 100PLN z prądem i wodą, 2 osoby, niewiadówka n126,przedsionek i samochód. Niestety pogoda nie rozpieszczała ale i tak było super.


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości