BIAŁA MEWA

Awatar użytkownika
Depeche
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 400
Rejestracja: niedziela, 2 sty 2011, 14:39

Re: BIAŁA MEWA

Postautor: Depeche » niedziela, 17 lip 2011, 23:56

Jestem właśnie po 2 tygodniowym pobycie w Białej Mewie. Jak twierdzą stali bywalcy campingu, po raz pierwszy od kilkunastu lat - ale jednak - pojawiło się bardzo dużo kradzieży. Początek lipca to istny koszmar - skradzionych zostało kilkanaście rowerów. Kiedy ludzie zaczęli odprowadzać rowery na noc do przechowalni, zaczęły się kradzieże z przedsionków. Temat złożony, wiele wersji co do przyczyn - kiedy wyjeżdżaliśmy, wyglądało na to, że kierownictwo campingu podjęło jakieś kroki w celu wzmożenia nocnej ochrony.
Raz udało się ująć złodzieja, ale nie przełożyło się to niestety na brak kolejnych zdarzeń. Albo szajka jest większa, albo działają tam różne grupy.
Kumpel został tam jeszcze do czwartku, zobaczymy, co będzie.

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: BIAŁA MEWA

Postautor: BIGL » poniedziałek, 18 lip 2011, 13:35

Bieda panie wraca do naszego kraju :( - już mamy powtórkę z końca lat 90 . Armia debili w dresach nie ma pracy, a żyć jakoś trzeba...
Obrazek

c-kozi
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 20 mar 2010, 19:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: BIAŁA MEWA

Postautor: c-kozi » czwartek, 28 lip 2011, 14:11

Kurcze a ja właśnie się tam w niedziele 31.07.2011r. wybieram, biore rowery i caly majdan jak w zeszlym roku.
HOLOWNIKI:
VW PASSAT B5 FL 2004r 2.0 BENZ 115 KM LPG BRC
Obrazek
BUDKA:
Niewiadów N-126 N 1991

maniekjg
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 27 kwie 2008, 21:24
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Re: BIAŁA MEWA

Postautor: maniekjg » niedziela, 7 sie 2011, 12:43

tydzień temu wróciłem ,rzeczywiście mówiono o kradzierzach ale tylko w okolicy ogrodzenia /płot/ w centrum nie
Wprowadzono dodatkowo głupawe opaski na ręce -nowy kierownik działa ;)
ps. jedyna uciązliwość to ciagłe braki pradu ,bo plaża w okolicy najwieksza :) Kołobrzeg mocne remonty dróg ale w porcie spory wybór rybki
flądra-5-7pln
łosoś-30 cała filet 40
dorsz filet 17 cała 11
Pozdrawiam Mariusz

c-kozi
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 20 mar 2010, 19:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: BIAŁA MEWA

Postautor: c-kozi » poniedziałek, 15 sie 2011, 21:42

No i jestem juz po pobycie w Białej Mewie. Jak w poprzednich latach jestem z niej zadowolony. Minusem jak i wszedzie w tym roku była oczywiście pogoda. W rozmowie z obsluga kempingu dowiedzialem sie ze faktycznie był problem z kradziezami ale zlapano gagatkow i juz ich nie ma. Sam kemping oczywiscie duży plus, wydaje mi sie ze powiekszyla sie ilość zabawek dla dzieci na placu zabaw no i gokarty z napedem wlasnych miesni się pojawily przy KOGUCIKU, reszta bez zmian. Oczywiscie z ciepłą wodą pod przysznicem było róznie ale dla mnie to tylko taki mały problem. W tym roku pojawil się pan ze znakomitym chlebem przy wiezdzie. Osobiscie polecam, przepyszne wypieki Zamieszczam kilka fotek z tegorocznego pobytu.

Wjazd i pan z pysznym pieczywem
Obrazek

plac zabaw
Obrazek

zaraz po deszczu, kilka namiotow plywalo (-:
Obrazek

moja zagroda
Obrazek
HOLOWNIKI:
VW PASSAT B5 FL 2004r 2.0 BENZ 115 KM LPG BRC
Obrazek
BUDKA:
Niewiadów N-126 N 1991

Awatar użytkownika
Depeche
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 400
Rejestracja: niedziela, 2 sty 2011, 14:39

Re: BIAŁA MEWA

Postautor: Depeche » poniedziałek, 15 sie 2011, 21:53

O te zagrody to były w lipcu zadymy, ludzie się pultali, do komendanta zlotu skarżyli, że przez to inni nie mają gdzie przyczep postawić.

c-kozi
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 20 mar 2010, 19:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: BIAŁA MEWA

Postautor: c-kozi » środa, 17 sie 2011, 11:07

HE HE jestem 3 raz z rzedu w BIALEJ MEWIE i zawsze mialem zagrody i nikt mi uwagi nie zwrocił. Na tym polega urok bialej mewy. Fektem jest to ze nigdy tam nie bylem gdy byl zlot.
W regulaminie osrodka nie ma nic o zakazie robienia zagrod wiec ludzie robią.
HOLOWNIKI:
VW PASSAT B5 FL 2004r 2.0 BENZ 115 KM LPG BRC
Obrazek
BUDKA:
Niewiadów N-126 N 1991


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości