REWAL i okolice ktoś coś poleca

alilee
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 17 lip 2010, 15:15

REWAL i okolice ktoś coś poleca

Postautor: alilee » sobota, 17 lip 2010, 15:32

Witam od dłuższego czasu śledzę to forum ale nadal nie mam własnej N :? :(. Więc i w tym roku pozostaje mi znów namiot. Czy mógłby ktoś polecić coś w Rewalu lub okolicach? Cena ma znaczenie a "Klif" delikatnie przeraża. Zależało by mi aby sanitariaty były w miare czyste, a właściciele nie upychali klientów jak sardynki w puszce :)

gimof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 480
Rejestracja: piątek, 11 wrz 2009, 20:29
Lokalizacja: Promnice / Poznań
Kontaktowanie:

Re: REWAL i okolice ktoś coś poleca

Postautor: gimof » sobota, 17 lip 2010, 18:40

Dziś przed wyjazdem z pola nasi sąsiedzi wspominali o miejscowości Pustkowo i tamtejszej "Annie".
Podobno bardzo przyjemnie. Sprawdzałem na forum karawaningu i widzę, że też chwalą :)
Jak byś dzwonił to podziel się tutaj cenami.
RXE 2.0 Automatic. Reno future :D

Awatar użytkownika
slimak
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 26 kwie 2009, 16:06
Lokalizacja: Opole

Re: REWAL i okolice ktoś coś poleca

Postautor: slimak » poniedziałek, 19 lip 2010, 22:06

Pogorzelica, camping "Cora". W miarę czysto, spokojnie i blisko morza.
VW T4 Mixt
N-126N
N-250c

Awatar użytkownika
babula
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 268
Rejestracja: poniedziałek, 21 lip 2008, 15:02
Lokalizacja: Zabrze

Re: REWAL i okolice ktoś coś poleca

Postautor: babula » wtorek, 20 lip 2010, 19:09


alilee
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 17 lip 2010, 15:15

Re: REWAL i okolice ktoś coś poleca

Postautor: alilee » czwartek, 12 sie 2010, 08:19

dzięki za odzew, niestety plany uległy zmianie i urlop spędziłem w Dziwnowie, i przy tej okazji moge polecić tamtejszy EKOCAMP, czyste sanitariaty (oczywiście w płytkach) sprzątane kilka razy dziennie (sprzątaczkę wręcz trzeba wypraszać aby zrobić swoje:)) Kamping na uboczu, a jednocześnie blisko do plaży i centrum, ceny rozsądne, cisza przerywana jest jedynie przepływającymi statkami wycieczkowymi (co może byc traktowane jako dodatkowa rozrywka). Na polu dużo drzew ale bez przesady to nie las, powierzchnia delikatnie pagórkowata ale do akceptacji. Gorąca woda prawie cały czas (chyba że się idzie w "szczycie kąpielowym") oczywiście bez ograniczeń. Na polu "grasuje" jeż :) Jeśli za wykładnik jakości wsiąść ilość Niemców to jest dobrze:)


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości