CARAVAN CREW CC1

Nowości ze świata karawaningu i Niewiadówek
Awatar użytkownika
Borivoj
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 114
Rejestracja: wtorek, 5 lut 2008, 22:15
Lokalizacja: Velešín (Česká Republika)

Re: CARAVAN CREW CC1

Postautor: Borivoj » piątek, 22 sty 2010, 17:25

CARAVA CREW pisze:Konstruktywna krytyka to lubię :) Analiza rynku europejskiego wykazała że brak jest obecnie w sprzedaży modeli które spełniałyby wymagania osób młodych (możliwość holowania przez małe auto miejskie, ekonomiczne długodystansowe podróże, duża mobilność w terenie, przystosowanie do sportów). To znaczy wyroby Knausa czy Hobby są przeznaczone dla 2 osobowej załogi ale mimo to przyczepy najczęściej nie są krótsze niż 5-6m i lżejsze niż 1000 kg a więc wymagają co najmniej wozów o masie 1330 kg czyli na pewno .............................aż po drzwi i lodówkę spaliśmy tak w 5 osób. Rodzice + 3 dzieci (10, 13 i 15 lat). Dodam ponad to ze dzięki zastosowaniu płyt poliuretanowych łatwo jest zmieniać wymiary nadwozia. Przyczepa nie jest ograniczona formą tak jak przy laminatach i w kolejnych wersjach mogłaby być nieco dłuższa lub szersza. To nie jest problem. Po prostu zacząłem od modelu dwuosobowego i jako prototyp prawdopodobnie taki zbuduje.

Obrazek

Kolego, masz prawdu. Ja byl v 2009 roku v Tauernskich Alpach v Austrii v kempach okolo Grossglockneru a tam bylo widziec glowno male przyczepy typu Eriba Klasik (i nowe retro-klasik s dachom wznos.), male Tabberty T@B, maly KIP Compact, moje N126d! a potom male kampery (Ducato, Ford Tranzit a take klasika VW transportery s dachom.
Twoj pomysl jest super ( ja bych jednak +25-30 cm v przodu dodal :) Pozdrawuje Borivoj, Czechy


Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości