Adria Action 2007

Nowości ze świata karawaningu i Niewiadówek
aroszkowski@yahoo.com
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 1 paź 2007, 12:24
Lokalizacja: Australia

Adria Action 2007

Postautor: aroszkowski@yahoo.com » sobota, 20 paź 2007, 08:37

Poszedlem zobaczyc Adria Action 361 LH w Australli.
Mam nastepujace uwagi ktore sa bardzo osobiste.
Mala przyczepa kempigowa o niskiej cenie powwinna byc jak Kalasznikow, prosta, niezawodna ibardzo funkcionalna.
Action jak nse ja troche podotyka daje wrazenie tandety, czego nie doznalem z N-ka.
Duzo w Adrii esow-floresow aby dac jej "nowoczesny" wyglad. Wedlug mnie nie jest to potrzebne, utrudnia znacznie funksionalnosc i podnosi cene.
Sciany daja WRAZENIE ze sa nie pomalowane, latwo brudzace sie i mozna na nich pisac olowkiem. Plastikowe okno na dachu wydaje sie ze nie przetrwac kilku otworzen, takie wydaje dzwieki.
Kuchnia jest na zewnatrz blatu, a zlew oddalony na tym esie, N-ka ma leprze rozwiazanie.
Luzko jest duze to dobrze, ale stolik niefunkcionalnie polozony, a trzecia wyciagana podstawa na materac wydaje sie ze dlugo nie przetrwa.
Okno z przodu jest dziwnego (modnego) ksztaltu, niefunkcionalne, nie ma i nie moze byc do niego moskitiery.
Drzwi sa dwuczesciowe, ale po co. Gorna moskitiera juz sie rozlatuje w sklepie. Moskitiery wszedzie powinne byc bardziej solidne.
Lazienka nie wyglada zle ale ubikacja jest za blisko dzwi, jako ze wszystko tam to esy-flozesy.
Butle sa w srodku przyczepy, ja wole rozwiazanie N-ki.
Ja osobiscie wolalbym prostrza i bardziej funkcionalna przyczepe, bez takich tanio wygladajacych rozwiazan, plastiku i esow-floresow.
Ogladalem nowa N-ke w lecie tego roku i zrobila na mnie duzo lepsze wrazenie. Zobaczymy co bedzie z ta nowa przyczepa z Niewidowa.

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Postautor: szary11 » sobota, 20 paź 2007, 12:53

Ja co prawda na żywo nie widziałem adrii ale też miałem mieszane uczucia co do niej. O ile ładnie nawet na fotkach wyglądała to rozwiązania wydawały się dyskusyjne. Tu raczej estetyka była przed funkcjonalnością.

PODSUMOWUJĄC:
Jest ładna, ale bym sobie nie kupił.

aroszkowski@yahoo.com
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 1 paź 2007, 12:24
Lokalizacja: Australia

Adria Action 2007

Postautor: aroszkowski@yahoo.com » sobota, 20 paź 2007, 13:00

Calkowicie sie zgadzam.
Najpierw zrobili atrakcyjny ksztalt a potem dopasowali do kasztaltu wnetrze.
Nie mozna nawet siedziec swobodnie na ubikacji przy zamknietych dzwiach.
Jestem rozczarowany.

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: marek » sobota, 20 paź 2007, 16:37

Powiem że ja również nie wiedziałem jej na żywo ale bardzo mi się podoba ten duży luk bagażowy i rozwiązanie wyra nad tym lukiem.Ogólnie środek też na fotkach ładnie wygląda :D

aroszkowski@yahoo.com
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 1 paź 2007, 12:24
Lokalizacja: Australia

Adria Action 361

Postautor: aroszkowski@yahoo.com » sobota, 20 paź 2007, 23:14

Ten luk bagarzowy jest tylko w wersii Adria Action 341 a nie ma go w wersii 361 (2007), ktora ma za to wieksze lozko i toche wiecej przestrzeni w srodku.


Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości