prywatne jezioro na weekend

Awatar użytkownika
stokrotka452
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 23 lut 2009, 22:33
Lokalizacja: KATOWICE
Kontaktowanie:

prywatne jezioro na weekend

Postautor: stokrotka452 » środa, 29 kwie 2009, 20:17

polecam jezioro Srebrne w Januszkowicach WOJ.OPOLSKIE wszystko znajdziecie na stronie http://www.jeziorosrebrne.pl/onas.html trochę z dala od miasta dla tych którzy lubią ciszę to fajne miejsce na weekend.trochę daleko do sklepu ok.8 km

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: prywatne jezioro na weekend

Postautor: kotek » środa, 29 kwie 2009, 23:04

Co do cen, to niedrogo, ale regulamin bardzo rygorystyczny, opłaty z góry, a co jak ktoś będzie chciał wyjechać wcześniej. Dużo jeżdżę, ale pierwszy raz spotykam się z płatnością za coś, czego jeszcze nie mam.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: prywatne jezioro na weekend

Postautor: konrad » czwartek, 30 kwie 2009, 07:23

rzeczywiście jakoś oschle napisane :wink:
dużo o $$$, a jak ktoś będzie rozrabiał to dzwonić na policję :lol:

ale płatność z góry to norma :roll:
przeważnie jednak załatwia się ją tuż po rozbiciu
chyba ostatnio w Chorwacji też płaciłem "z góry"

miejsce wygląda przyjemnie :D
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

bromba
Posty: 55
Rejestracja: środa, 10 gru 2008, 21:09
Lokalizacja: Skarbimierz woj. opolskie

Re: prywatne jezioro na weekend

Postautor: bromba » czwartek, 30 kwie 2009, 23:02

stokrotka452 !! A ja jeżdżę nad jezioro Srebne w Osowcu 2km od Turawy i samego zbiornika Turawskiego. Tanio, w lesie, jagody, grzyby, cisza,las, łowienie ryb, i moge mieć psa. Wpisz w googlach "jezioro Srebne" w Osowcu Też polecam Wc i woda do zmywania naczyń gratis. Na weekend trochę dalej od głównej plaży trzeba się rozbić bo.... dyskoteki!!! Jezioro z b. czystą woda. Polecam. Jeżdżę tam kilka razy w roku roku i jest ok.Pozdrawiam. "Jezioro Srebrne, leżące pomiędzy wsiami Osowiec i Marszałki, w pobliżu północno-zachodniej części Jeziora Dużego, powstało w wyniku budowy umocnień brzegów tegoż właśnie jeziora. Powierzchnia lustra wody wynosi 12 ha. Natomiast jego głębokość dochodzi miejscami do 17 m. Jezioro otoczone jest dobrze zachowanym lasem szpilkowym i mieszanym. Dotąd nie posiada infrastruktury komunalnej i zabudowań. Jest najchętniej odwiedzanym akwenem wodnym ze względu na czystość i kolor wody znajdujący odzwierciedlenie w jego innych obiegowych nazwach "Szmaragdowe", lub ("Zielone") oraz naturalne, malownicze otoczenie." Naprawdę polecam

Awatar użytkownika
stokrotka452
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 23 lut 2009, 22:33
Lokalizacja: KATOWICE
Kontaktowanie:

Re: prywatne jezioro na weekend

Postautor: stokrotka452 » piątek, 1 maja 2009, 11:43

NO WYGLĄDA FAJNIE TYLE ŻE PISZE TAM JEST ZAKAZ KĄPIELI ALE PRZEJEDZIEMY SIĘ ZOBACZYĆ POZDRAWIAM

bromba
Posty: 55
Rejestracja: środa, 10 gru 2008, 21:09
Lokalizacja: Skarbimierz woj. opolskie

Re: prywatne jezioro na weekend

Postautor: bromba » niedziela, 3 maja 2009, 07:20

STOKROTKO 452 -Nie można w tym jeziorku od maja do września kąpać na głównej plaży piesków . :D .natomiast ludzie mogą jak najbardziej, tym bardziej że woda czysta tak że stojąc po szyje w wodzie można sobie paluchy w stopach zobaczyć i...nie tylko :lol: Pooglądaj zdjęcia w galerii. Pozdrawiam. http://www.jeziorosrebrnewosowcu.pl

Awatar użytkownika
babula
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 268
Rejestracja: poniedziałek, 21 lip 2008, 15:02
Lokalizacja: Zabrze

Re: prywatne jezioro na weekend

Postautor: babula » niedziela, 3 maja 2009, 09:52

bromba pisze: Naprawdę polecam


Super,pooglądałem galerie myśle że w przyszły weekend zalicze tam Mój pierwszy wyjazd :D
pozdrawiam

p.s a jak z prądem na polu?można jakoś zasilic przyczepę?

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: prywatne jezioro na weekend

Postautor: kotek » niedziela, 3 maja 2009, 21:09

Wygląda dość ciekawie. Może i ja się tam wybiorę w któryś lipcowy dzień. To tylko około 90 km ode mnie. Turawę znam, a to tak blisko.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN


Wróć do „Opolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości