przedsionek

czyli przedsionki, daszki, leżaki, etc. ...
niebieski-n2
Posty: 299
Rejestracja: czwartek, 1 sty 2015, 10:32
Lokalizacja: Łomianki/Warszawa

Re: przedsionek

Postautor: niebieski-n2 » wtorek, 14 lut 2017, 15:01

Jakie to są chwyty stelaża, można prosić jakieś zdjęcie poglądowe lub link do sklepu, aukcji

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: przedsionek

Postautor: reflexes » wtorek, 14 lut 2017, 16:01

Chodzi prawdopodobnie o coś takiego ale żeby to zdało egzamin to przedsionek musi mieć taką podwójną kedrę. Jedna w chodzi w listwę, a do drugiej przypinamy te uchwyty. Nie wiem jak w praktyce to działa ze względu na zaokrąglenie dachu w niewiadówce. W zachodniej listwa jest na brzegu dachu.
Obrazek

ttaber
Posty: 196
Rejestracja: piątek, 29 sie 2014, 10:22

Re: RE: Re: przedsionek

Postautor: ttaber » wtorek, 14 lut 2017, 16:51

niebieski-n2 pisze:Jakie to są chwyty stelaża, można prosić jakieś zdjęcie poglądowe lub link do sklepu, aukcji

Takie info dostałem na pw od autora wątku. Może jeszcze tu zagląda, więc może jakąś fotkę tego ustrojstwa wstawi. Ja nie mam.
Generalnie fajny przedsionek i chyba ciut tańszy od tych z active life. No i design taki współcześniejszy...
Tylko, że niedostępny...

niebieski-n2
Posty: 299
Rejestracja: czwartek, 1 sty 2015, 10:32
Lokalizacja: Łomianki/Warszawa

Re: przedsionek

Postautor: niebieski-n2 » wtorek, 14 lut 2017, 19:31

Mam w zasadzie bardzo podobny, wydaje się prawie identyczny przedsionek- firmy Gerjak.
I mam takie właśnie adapterki do niego, trochę inne niż na powyższym foto.
Za cholerę nie umiałem tego prawidłowo zastosować właśnie chyba przez kształt laminatu (mam podwójną kedrę)
Jak rurka wlazła to wypinał się z kedry, jak był w kedrze to nie chciał przylegać, nie pamiętam dokładnie (2015r), ale pamiętam, że rurki leżały w końcu tymi haczykami na laminacie, a przedsionek i tak stał (nie opadały właśnie przez zaokrąglenie laminatu, kończyły się za płaszczyzną ściany)

grzesiek0

Re: przedsionek

Postautor: grzesiek0 » wtorek, 14 lut 2017, 23:24

Ja miałem w przedsionku takie uchwyty wpinane w kedre. Sprawowało się to całkiem nieźle. Nic nie wypadało, ani uchwyt z kedry, ani rurki z uchwytu.


Wróć do „Outdoor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości