czy warto kupić n126n

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
jacek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 322
Rejestracja: poniedziałek, 8 paź 2007, 00:42
Lokalizacja: WOT

czy warto kupić n126n

Postautor: jacek » sobota, 3 lis 2007, 23:11

:mrgreen:zapewne włoże kij w mrowisko ale niech tam odpowiedzcie mi czy warto kupić n126n z '90roku czyli tą większą czy holenderkę z88 roku podobną gabarytowo przeleciałem już wszystkie przyczepy namiotowe i plomień wemnie do nich zgasł chyba kupie sobie kiosk na kołach potrzebuje szczerych odpowiedzi proszę się nie wstydzić z odpowiedziami i nie gniewać :wink:

Awatar użytkownika
jacek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 322
Rejestracja: poniedziałek, 8 paź 2007, 00:42
Lokalizacja: WOT

Postautor: jacek » sobota, 3 lis 2007, 23:14

a jeszcze by mi sie przydały jakieś adresy do ludków którzy chcąsprzedać takowe 126n-ki wrozsądnych cenach i stanach

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » niedziela, 4 lis 2007, 08:43

ja jako właściciel takowego modelu , moge Ci ja polecić ( znaczy model) jestem z niej bardzo zadowolony( własnie zaczynam remont jej ) choć jest w całkeim nie złym stanie, technicznie idealny, tapicerka odchodzi jak w kazdej . Moja to model N126n z 88r z kuchenką na wprost wejscia jedynką do spania po lewej stronie i dwójka po prawej. Idealne rozwiązanie dla rodziny 2+1. namiot mój to moedl wiekszy od standard. poszerzony w strone dyszla, co dajedodatkowe miejsce na np. postawienie kibelka , lub lodówki. To tyle , więc naprawde polecam ten model 126 . jak masz jakies konkretne pytania to pisz odpowiem na wszystkie w miare moich mozliwości.

Pozdrawiam serek
życie jak droga, kiedyś się kończy...

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » niedziela, 4 lis 2007, 08:45

jacek pisze:a jeszcze by mi sie przydały jakieś adresy do ludków którzy chcąsprzedać takowe 126n-ki wrozsądnych cenach i stanach


co do ludzi to cięzko , ale kończy się sezon i mozliwe ze beda ludzie chcec sprzedawac przyczepy . Pozaglądaj na allegro . otomoto, gratke itd. jak cos bede widział to ci dam znac.
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: petek » niedziela, 4 lis 2007, 13:35

Ja nie mam jeszcze zbyt wiele doświadczenia, ale na podstawie swojej eNki, mogę powiedzieć, że nie jest to zły wybór. Prosta konstrukcja, tania i tania w eksploatacji (łatwe naprawy i brak konieczności robienia przeglądów) to niewątpliwie zalety. Jak kupisz trochę młodszą to będziesz miał już ładniejsze wnętrze (moja jest z 98 roku i takie ma, ale widziałem na allegro mogel z 94 roku z takim samym wnętrzem). Dla rodziny 2+1 na pewno wystarczy, no chyba, że wymagasz szczególnego luksusu.

Awatar użytkownika
jacek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 322
Rejestracja: poniedziałek, 8 paź 2007, 00:42
Lokalizacja: WOT

Postautor: jacek » niedziela, 4 lis 2007, 18:39

do tej pory jeżdziłem z namiotem iglo 4os. ale wicherek porwał mi tropik bo miało to już ponad10lat no i ja przeobrażam sie z małpy w człeka więc przydało by sie wchodzić do biwakowca wyprostowanym. już oglądałem małe n126 no i dla mnie odpada n126n już przemawia do mnie wielkością wew.jak i zew. zwłaszcza ze mój ciągnik ma mało kucy (T.HILUX.90konimech)bez turbo,więc nie moge szaleć ztonarzem bo na mazury i morze będę jechał 70/h ,co do wygód jest mi wszystko jedno i mojej rodzinie nie jesteśmy wymagający jak są luksusy to mozna kozystać jak ich niema to wystarczy saperka .Dziś to jest 041107 oglądałem knausa z 93 roku 5osob.lekko uszkodzonego za 5000zł cena kusi leczniewiem jak koszty naprawy bolą na oglądanie n126n jestem umówiony w dwóch miejscach ile można zapłacić za przyzwoite 126n?UFF ale sie namordowałem tym pisaniem :wink:

roman
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 28 paź 2007, 21:22
Lokalizacja: Warszawa

jasne że tak

Postautor: roman » niedziela, 4 lis 2007, 21:05

warto ja kupiłem rocznik 88 a kupiłem ją 09 10 i już mi sie micha cieszy :D
kot11

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Postautor: szary11 » niedziela, 4 lis 2007, 22:49

Z takim holownikiem nie trzeba zbytnio się ograniczać. W dowodzie napewno będziesz miał DMC przyczepy sporo powyżej tony. Te silniki to typowe muły robocze... rozbujasz ale później jedzie i jedzie... nie do zamęczenia.

Co do przyczep niewiadka napewno będzie mniej problematyczna w ewentualnych naprawach. Gdzieś strzeli ci szyba to zanim znajdziesz do zachodniej minie czasu i zapłacisz krocie. Prędzej pewnie zaadoptujesz z innej budki. Z niewiadówką nie ma problemów z częściami.

Jednak coś za coś - komfort w zachodniej będzie deko większy i wyposażenie może być bogatsze.

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: petek » poniedziałek, 5 lis 2007, 09:30

jacek pisze:ile można zapłacić za przyzwoite 126n?


Ja za swoją (98r.) zapłaciłem w sierpniu 4 tys. zł. Uważam, że to bardzo dobra cena, zważywszy na jej idealny stan. Na allegro kupisz za 3-6 tys. Dużo ich się pojawia. Trzeba trochę cierpliwości i na pewno na coś trafisz. Jak Ci się będzie podobała od razu dzwoń i się umawiaj konkretnie, bo ja z jedną zwlekałem i mi odjechała sprzed nosa.

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » poniedziałek, 5 lis 2007, 11:47

petek to tylko sie ciesz ze taka kwote smieszna zapłaciłes za taki model . Gratuluje a kolege trzeba wspierac w poszukiwaniach , moze kolejna enka dołaczy tdo grona fanklubowiczów
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: petek » poniedziałek, 5 lis 2007, 12:01

Trochę cierpliwości a przyczepka sama się znajdzie. Ja codziennie wertowałem oferty w internecie (allegro, gratka itp.), aż znalazłem. Teraz jakby jest ich trochę mniej, ale na wiosnę na pewno będzie wysyp. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: marek » poniedziałek, 5 lis 2007, 13:20

W tym temacie:
ZALETY
-tania w zakupie
-nie gnije
-sam większość naprawisz
-100% dostępność części
-jednorazowy przegląd

MINUSY
-jeden nie ma TRUMY

Jest na allegro N 132 za 2500zł to największa wersja.

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Postautor: szary11 » poniedziałek, 5 lis 2007, 14:20

Jeszcze jeden minus do wypowiedzi Marka - nie zawsze jest lodówka :(

Awatar użytkownika
jacek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 322
Rejestracja: poniedziałek, 8 paź 2007, 00:42
Lokalizacja: WOT

Postautor: jacek » poniedziałek, 5 lis 2007, 21:45

witam i dzięki za zajete stanowiska w mojej sprawie dziś t.j. 05.11.07 bylem w lublinie u dilera niewiadówek byłem umowiony na obejrzenie n126n przeleciałem 150km żeby panu dilerowi powiedzieć ja laik że chce mi sprzedać n126(?) tą małą a telefonicznie zażekał sie że to jest 126n pierwsza porażka za mną ale nastawiam sie na bardzo spokojne polowanie.

roman
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 28 paź 2007, 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Postautor: roman » poniedziałek, 5 lis 2007, 22:42

ja za swoją zapłaciłem 3700.jak ją zobaczyłem nawet się nie zastanawiałem chć troszkę denerwuje mnie "czerona" tapicerka ale to da sie załatwić. powodzenia coś napewno trafisz :D
kot11


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości