n 132 t, plan kupna i remontu

czyli nasza walka z przyczepą...
jacek l
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 26 lut 2008, 03:33

n 132 t, plan kupna i remontu

Postautor: jacek l » czwartek, 1 sty 2015, 22:05

Witam, niektórzy mnie tu znają, i kilku z Was znam także, pisałem trochę na karawaningu, potem miałem przerwę, ale jednak przyczepa nie wychodzi mi z głowy.

Po doświadczeniach z wielkimi przyczepami kilkunastoletnich, przyszedł czas na podróżowanie w 2 osoby - wreszcie :D
Zaznaczam, ze w mlodosci mialem n 126 z wielka klapa w dachu, tak , ze wiem jak jest.

Pytanie jest takie - pomijając trudność w kupieniu n132 czy macie pomysł jak zabudować skorupę n 132 tak, żeby było:
- łózko stale 2 osobowe ale doże, min 200 mm długości
- kibelek bez prysznica ale z nieskładaną umywalką
- stolik kawowy + 2 miejsca do siedzenia stałe
- szafa nie za duża.
-blok kuchenny może być bez gazu i zlewu, wszystko na prąd 230v, przyczepa ma nie być samowystarczalna, tylko kempingi.

Jakies pomysly?

Pozdrawiam serdecznie, Jacek

Awatar użytkownika
Wodnik Szuwarek
Posty: 485
Rejestracja: wtorek, 26 maja 2009, 23:15
Lokalizacja: Cracow

Re: n 132 t, plan kupna i remontu

Postautor: Wodnik Szuwarek » czwartek, 1 sty 2015, 23:25

Trudności z kupnem nie ma aż tak dużych np.Ja mam 132t do sprzedania.
Co do przebudowy.musiałbyś wywalić dużą szafę, wstawić na miejsce "bloku kuchennego"mniejszą szafkę z lodówką , wysoką jak stary blok kuchenny, na tym mały blat do szykowania jedzenia a pod nim zlew- plus większą szafka wisząca nad całością na różne graty+ wisząca półka na ścianie wc,w miejscu dużej szafy

jacek l
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 26 lut 2008, 03:33

Re: n 132 t, plan kupna i remontu

Postautor: jacek l » piątek, 2 sty 2015, 01:20

Cześć Wodniku,a masz jakieś zdjęcia albo wymiary n 132, bo to jest taki projekt, żeby środek nowy zrobić, wszystkie problemy dot. jeżdżenia pomijamy bo są mi doskonale znane a zakiełkował pomysł, żeby zrobić od podstaw wygodne wnętrze dla 2 osób wyrzucając wszystko dotychczasowe do śmietnika poza lodówką.
J.

Awatar użytkownika
Wodnik Szuwarek
Posty: 485
Rejestracja: wtorek, 26 maja 2009, 23:15
Lokalizacja: Cracow

Re: n 132 t, plan kupna i remontu

Postautor: Wodnik Szuwarek » piątek, 2 sty 2015, 06:51

Wymiary masz na stronie głównej fanklubu, co do fotek...w sumie i tak chcesz robić wszystko wszystko od nowa w środku więc nie ma to znaczenia- A tak naprawdę to nie mam zdjęć środka tylko z zewnątrz-przyczepa stoi na działce 50 km ode mnie :-), co do problemów z jeżdżeniem- nie bardzo rozumiem co masz na myśli.

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: n 132 t, plan kupna i remontu

Postautor: kotek » sobota, 3 sty 2015, 23:22

Najłatwiej przerobić 132L, duże spanie ma wymiar 195 x 180
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: n 132 t, plan kupna i remontu

Postautor: chris_666 » niedziela, 4 sty 2015, 16:57

jacek l pisze:Jakies pomysly ?


odpuścić 132 - za ciężka - po przeróbkach nie zmieścisz sie w DMC, do tego opadająca buda - za ciężka i za wiotka do tego gabarytu - IMO szkoda zachodu

poszukaj laminatu typu lander albo intercamp albo składany esterel


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości