remont n126b pytania,problemy

czyli nasza walka z przyczepą...
Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2607
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: remont n126b pytania,problemy

Postautor: stachu_gda » wtorek, 19 lip 2016, 11:23

Arloden pisze:podczępię się, bo temat zszedł na lodówki.
ja zamontowałem u siebie lodóweczkę na 220V, nie zamierzam narazie nocowac na dziko, ale mam też przetwornicę 500W 12v na 220V i zastanawiam się, czy mogę ją podłączyć w przyczepce na czas jazdy aby podłączyć tylko lodówkę?
czy to jak już ktoś wspomniał nie będzie męczyć za bardzo akumulatora? lodówka chyba nie pracuje non stop, agregat się włącza co jakiś czas.


Najbezpieczniej chyba będzie jeśli podasz moc lodówki. Kwestia też taka czy przy starcie agregat nie pobiera chwilowo jakiejś bardzo dużej energii, ale tu tylko jakiś forumowy spec od AGD może coś powiedzieć.

Arloden
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 4 lip 2016, 11:40
Lokalizacja: Zielonka

Re: remont n126b pytania,problemy

Postautor: Arloden » wtorek, 19 lip 2016, 11:30

stachu_gda pisze:
Arloden pisze: ale tu tylko jakiś forumowy spec od AGD może coś powiedzieć.

a jest takowy na forum? :) być może się ujawni?

jak będę miał okazję to sprawdzę moc lodówki, szczerze mówiąc zamontowałem ją i nie sprawdziłem tabliczki z tyłu.

merceli
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 1 sie 2015, 09:54

Re: remont n126b pytania,problemy

Postautor: merceli » sobota, 30 lip 2016, 14:12

Już po biwakowaniu-urlop z niewiadówką OK. Wszyscy zadowoleni 8 dni nad jeziorem Leleskim.
Lodówka butlę gazu 2kg zużyła w 5 dni- chłodziła non stop na maksymalnym płomieniu (ok 16gram/godzinę) temperatura wewnątrz wachała się między 6.5-10'C (w zamrażalce lód).Podczas przejazdu ok 2,5 godz nie zasilałem i temperatura się utrzymała na takim samym poziomie 8'c.


Jako ciekawostkę zainspirowany pomysłami z tego forum pokażę al'a przedsionek mojego patentu.
Plandeka 3x4m srebrna, wklejony koncetryk jako kedra i kilka rurek z odzysku koszt ok 25zł.
Obrazek

Z tyłu przyczepy zamontowany był prysznic który też spełnił swoje zadanie niestety nie mam fotki.Składał się z basenika dziecięcego, zasłony prysznicowej, dwóch rurek i pałąka od starego namiotu i oczywiście prysznica solarnego z alledrogo 20litrowego za 20pare zł.

dzin1975

Re: remont n126b pytania,problemy

Postautor: dzin1975 » sobota, 30 lip 2016, 15:30

Da się? Da się....gratuluję pomysłów i podziwiam....

naal

Re: remont n126b pytania,problemy

Postautor: naal » sobota, 30 lip 2016, 15:55

Bardzo ładne obozowisko ;) No to teraz czas na ulepszenia :D


Wróć do „Remonty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości