Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 roku

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
easy_rider
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 335
Rejestracja: czwartek, 1 kwie 2021, 10:33
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: easy_rider » poniedziałek, 6 wrz 2021, 15:50

Dla ludzi np. ze Śląska wyjazd do Szczecina byłby super. Znając ludzi z północy, będzie ich ciągnąć na południe. Znam gościa, który z Wejherowa jeździ na Chorwację 1800km.
Przemyśl dobry pomysł.
---------------------------------------
N126e 1986r.
T4 Atlantis 1999r.
W210 1998r.
Passat B5 2004r
Passat B4 1994r.
Ogar 205 1988r. (dwubiegowy) :mrgreen:

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » poniedziałek, 6 wrz 2021, 16:10

Pójść do Prezydenta to nie problem, z miejscem też raczej nie będzie problemu - lecz jak mówisz - iść żeby iść to wiecie jak to jest.
Nawiązałem kontakt z kolegą, który zajmuje się muzeum samochodów, karetek, wozów strażackich aby połączyć nasz zlot z jego imprezą
https://przemysl.naszemiasto.pl/zlot-pojazdow-zabytkowych-na-rynku-w-przemyslu-to-juz-osma/ar/c4-8392147

Z miejscem mówi że problemy by nie było, pozostaje dogadać się jeżeli chodzi o warunki sanitarne. Miejsce? Może napisze o jakim myślę - [url]49.778373242403575, 22.75493593615269[/url] Jest to duży parking pod "Wyciągiem narciarskim" wyłożony kostką, jest też w głąb plac trawiasty.

Obok lodowisko na którym mój znajomy ma zjeżdżalnie itp dla dzieciaków
https://przemysl.naszemiasto.pl/w-przemyslu-otwarto-park-rozrywki-fun-park-zobacz-z-jakich/ar/c13-8288866

i zaraz obok Wodny plac zabaw dla dzieci https://posir.pl/wodny-plac-zabaw/

Więcej to oczywiście "Twierdza Przemyśl" i atrakcje z nią związane - teraz myśle jeden dzień, jeden dzień też na Przemyśl miasto i jego zabytki.
Czwartek przyjazd, piątek j/w, sobota j/w i niedziela powrót.

Relacja z Majówki w Twierdzy Przemyśl jakby ktoś chciał pooglądać.
http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=3583&hilit=twierdza

Jeszcze jestem na etapie pomysłu z Krasiczynem - zobaczymy co mi powie Pani i jak widzi przy tylu załogach pobyt na placu obok Zamku w Krasiczynie - dam znać. Skłaniam się jednak aby w mieście - piechotą do rynku miasta 10 minut, Krasiczyn 15km a nie każdy zwiedza i ma ochotę siedzieć na miejscu. Alternatywa wtedy jest na własną rękę wyjść na miasto.
Przy deszczowej pogodzie "coś" trzeba robić.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 wrz 2021, 16:27 przez Karolus, łącznie zmieniany 1 raz.

BoskiWalenty
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 730
Rejestracja: niedziela, 1 cze 2014, 22:07
Lokalizacja: Świdnica, Dolny Śląsk

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: BoskiWalenty » poniedziałek, 6 wrz 2021, 16:27

tomcat pisze:
Karolus pisze:A nuż wygram nagrodę "dla załogi, która miała do pokonania najdłuższą drogę na zlot" ;)


Tomku, pod warunkiem, że ja nie przyjadę. :D
Poziom alkoholu powyżej 0,5 promila zapewnia doraźną nieśmiertelność...

N126n `89 dizel edyszyn - już nic nie robię
N132T `84 gaz edyszyn
Opel Zafira B '08 - holownik w ropie
Ford Fiesta MK7 '09 -małe, srebrne toczydełko
Towarówka ze Świdnika

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » poniedziałek, 6 wrz 2021, 17:16

BoskiWalenty pisze:
tomcat pisze:
Karolus pisze:A nuż wygram nagrodę "dla załogi, która miała do pokonania najdłuższą drogę na zlot" ;)


Tomku, pod warunkiem, że ja nie przyjadę. :D


coś czuję że trzeba jak już ufundować pokaźną nagrodę z jasnymi zasadami - odległość z dowodu rejestracyjnego cepki :lol: , aby nie było kto ma dalej :)

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » poniedziałek, 6 wrz 2021, 18:14

Wizja lokalna.
Z parkingu wejście na wodny park dla dzieci, w tle "lodowisko" na kórym dmuchańce.

Jak widzicie podłączeniu prądu jest lecz jedna skrzynka (kwestia techniczna do ustalenia), jest toaleta (jedna).

Więc pozostaje najem pewnie toy toy i prysznicy (jedna ta sama firma).

Plac dość duży jak widać, możliwość zamknięcia na nasze spotkanie (szlaban).

tak to wygląda, jak widzicie mega duży kamperowóz nawet stoi :)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
dmuchance.jpg
wejście na park wodny.jpg
park wodny.jpg
kampery.jpg

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2060
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Miron EZD » poniedziałek, 6 wrz 2021, 18:23

Mmm, trochę trudno będzie wbić śledzia od przedsionka w kostkę.
Ale można zabrać wiertarkę z udarem i kotwy. :D

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: reflexes » poniedziałek, 6 wrz 2021, 19:01

Panowie proszę nie marudzić i głupio nie komentować. Nie zachęcacie tym potencjalnych organizatorów do zabawy. Każdy jest dorosły, zna swoje możliwości, zna swój teren, kempingi mimo że zamykane na sezon zimowy to nie stają się bezpańskie i dalej mają jakiegoś właściciela z którym można się skontaktować i ugadać. Prosiłbym Ciebie Karolu i pozostałych, którzy będą chcieli zgłosić swój udział w tym plebiscycie o przemyślenie tematu i wrzucenie jednego postu z propozycja zlotu a nie co post to jakies kolejne zdanie uzupełnienia. Robi sie chaos i ciężko będzie to sklecić później do ankiety. Mamy dużo czasu (do 31.10) własnie po to żeby się zastanowić, pogadać tu i tam i przedstawić nam swoją propozycję. A co do odległości to nie ma co histeryzować. Robiąc zlot na którymś krańcu Polski ciężko liczyć na rekord frekwencji. Sam robiłem w Gdańsku i wiem że dla niektórych była to odległość zaporowa, chociaż mieliśmy załogi z Krakowa i Raciborza. Sam mocno wątpię w swój udział w zlocie w Przemyślu bo to ode mnie między 600 a 700 km zależnie od trasy ale nie komentuję bo po co jak to na razie tylko propozycja której do wygranej jeszcze daleka droga. Także panie i panowie prosiłbym trzymać się tematu bo jak sie tu rozpęta jakaś bezsensowna gównoburzato temat skończy w koszu i tyle będzie z przyszłorocznego zlotu :P .

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2567
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: tantalos » poniedziałek, 6 wrz 2021, 19:26

Przemyśl trzeba przemyśleć :lol: ,miasto fajne i jest co zwiedzać np. muzeum fajek.
Trochę dalej jest Zamość który nas urzekł, mogę go polecić w 101% , bite 2 dni zwiedzania tylko centrum.
Teraz inny kierunek to Kotlina Kłodzka. W bliskiej okolicy co najmniej kilka wartych odwiedzenia atrakcji. W mieście jest naprawdę fajny kemping ale czy pomieści 80 załóg to już musi sprawdzić ewentualny organizator.
Tyle ode mnie.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » poniedziałek, 6 wrz 2021, 19:52

reflexes pisze:Panowie proszę nie marudzić i głupio nie komentować. Nie zachęcacie tym potencjalnych organizatorów do zabawy(...)(...) temat skończy w koszu i tyle będzie z przyszłorocznego zlotu :P .


Muszę się odnieść do powyższych słów.
Zaproponowałem Przemyśl - zarzuciłem temat - nagle czego tak mało. Doprecyzowałem - czego tak rozwalone.

Potencjalny organizator - "Nie zachęcacie tym potencjalnych organizatorów do zabawy" - sorry, dla mnie to nie zabawa tylko w pełni odpowiedzialna sprawa dla ludzi kótrzy może przejadą całą Polskę - nie Ty Reflexes, dla Ciebie za daleko i ok.

Jeżeli to ma być "zabawa" to sorry, ale tematu nie było. Właśnie po to chyba jest założony temat aby pisać i mówić co się chce, czego nie - każdy ma wgląd i każdy decyduje potem w wyborze np ANKIETA jak na kalendarz.

To może nowy wątek - "Chce zrobić zlot w Przemyślu - piszcie tutaj'"? Bezsens....

Mam wrażenie, że brać Moderatorów wpadła na pomysł "kto zrobi zlot" i najlepiej to niech 10 napisze wszystko jak to w pierwszym poście zawsze bywa na spotkaniach a reszta niech napisze który pomysł się podoba.

Albo dyskutujemy i wybieramy co nam się podoba najbardziej, proponujemy aby zachęcić albo napiszmy tylko - "Kraków kemping ALFA" lub "Łódź kemping BETA" i głosujmy.

Wiem, że ludzie nie garną się do organizacji, były przypadki alarmowego organizowania zlotu ale albo czytamy propozycje, komentujemy, wybieramy albo idziemy na gotowca i tylko "kto jest za niech naciśnie przycisk"

Gównoburzy tu nie widzę, ale to może z mojej tylko perspektywy.

Proszę scalić moje posty w jeden, propozycja jest. Temat można powiedzieć Przemyśla zamykam, a z takim podejściem sorry - "(...) tyle będzie przyszłorocznego zlotu". Nie zachęcacie do starania się organizacji, bo organizator to żadne wyróżnienie nie jest a bardzo wielki obowiązek (dobrze o tym wiecie).

Ot tyle i aż tyle.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » poniedziałek, 6 wrz 2021, 19:54

Miron EZD pisze:Mmm, trochę trudno będzie wbić śledzia od przedsionka w kostkę.
Ale można zabrać wiertarkę z udarem i kotwy. :D


Tutaj Miron uwierz mi jakby padało każdy by bił brawo że kostka.... :)
Są plusy dodatnie i ujemne - błota nie będzie :)

Awatar użytkownika
dankm
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 685
Rejestracja: czwartek, 23 cze 2016, 19:56
Lokalizacja: świętokrzyskie (Boksycka)

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: dankm » poniedziałek, 6 wrz 2021, 20:32

Miron EZD pisze:Mmm, trochę trudno będzie wbić śledzia od przedsionka w kostkę.
Ale można zabrać wiertarkę z udarem i kotwy. :D
Wiązać przedsionki ze sobą z sąsiadem naprzeciwko [emoji2]
Francuskie 120KM w ropie
Niemiecko-amerykańskie 115KM w ropie
Polsko-chińskie 3,5KM w benzynie :D
n126E
"E" tylko w dowodzie układ "D"
2018
1500km 38 nocy
2019
1800km 20 nocy

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: reflexes » poniedziałek, 6 wrz 2021, 20:57

Karol chyba znowu czegoś nie zrozumiałeś i popadasz ze skrajności w skrajność. Nie łap mnie za słówka. Piszą o marudzeniu myślałem o postach, że daleko, że śledzie ciężko wbić itp. a nie o Twoich postach akurat. Do Ciebie miałem tylko prośbę żebyś na spokojnie sobie wszystko zaplanował i wrzucił jeden post a nie co chwilę coś nowego bo ciężko będzie to później zebrać do kupy. Do reszty nie wiem jak się odnieść bo naprawdę nie rozumiem czemu tak emocjonalnie do tego podchodzisz. Ja wiem że organizacja to nie zabawa (w innym kontekście użyłem tego słowa), bo kilka mniejszych i większych zlotów zrobiłem.
Sam plebiscyt miał być zachętą dla osób które może by chciały ale się boją, ale widzę że jeszcze nie jesteśmy gotowi na takie coś.

tomash44
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 156
Rejestracja: czwartek, 13 paź 2016, 11:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: tomash44 » sobota, 11 wrz 2021, 23:55

To ja zgłaszam moją miejscówkę którą już kilka osób zna. Potrzeba tylko osoby która zajmie się organizacją i atrakcjami dodatkowymi które mogę podpowiedzieć :-)
n250 2x
n126E 87
n132L 85r
ponorka 85r
Gk 110 80r
n126 74r
Malwa 68r

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: reflexes » niedziela, 12 wrz 2021, 21:52

tomash44 pisze:To ja zgłaszam moją miejscówkę którą już kilka osób zna. Potrzeba tylko osoby która zajmie się organizacją i atrakcjami dodatkowymi które mogę podpowiedzieć :-)

Tomaszu ale my tu szukamy osoby która zorganizuje zlot od a do z, a nie osoby która zrobi zlot na Twoim kempingu.

Awatar użytkownika
dmb5
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 999
Rejestracja: niedziela, 18 sie 2013, 19:43
Lokalizacja: Kielce

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: dmb5 » niedziela, 12 wrz 2021, 23:01

tomash44 pisze:To ja zgłaszam moją miejscówkę którą już kilka osób zna. Potrzeba tylko osoby która zajmie się organizacją i atrakcjami dodatkowymi które mogę podpowiedzieć :-)



Ja jestem chętny
Burstner Ventana 400 ts
N 126 NL
była - N 250
była NIEWIADÓW SKŁADANA ŁÓDŹ WĘDKARSKA TYP 10


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości