Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 roku

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 roku

Postautor: reflexes » środa, 1 wrz 2021, 10:43

XXII Zlot przeszedł do historii więc czas zacząć myśleć o następnym. Pierwszy raz wychodzimy z taką inicjatywą, bo do tej pory organizator zlotu był samozwańczy lub zdarzało się, że został takim organizatorem namaszczony przez mniejszą lub większą grupę osób na innym zlocie lub spocie :lol: .

Tym razem chcemy byśmy to my wszyscy podjęli decyzję gdzie zlot się odbędzie, ale żebyśmy mogli razem zdecydować to najpierw musimy zebrać kandydatów.
Kandydatów zbieramy w tym wątku, jawnym i widocznym dla wszystkich. Każdy kandydat wskazuje miejsce zlotu (miejscowość i kemping wraz z linkiem do strony kempingu/galerii), a skoro chce wygrać to musi nas do siebie przekonać więc fajnie jakby w kilku słowach opisał co chce nam w swoim regionie pokazać lub co sami możemy tam obejrzeć, jakie przewiduje wycieczki, atrakcje, zabawy, konkursy itp. itd.. Tutaj też można prowadzić kampanię wyborczą i przekonywać nas każdym legalnym sposobem do swojego pomysłu :) .

Mieliśmy już w naszej historii różne sytuacje, różne deklaracje z których później nic nie wynikało i musieliśmy jako zespół moderacyjny ratować sytuację za wszelką cenę robiąc zlot na szybko i trochę po łepkach (zresztą całkiem fajny zlot, kto był to wie) więc prosimy o bardzo, ale to bardzo przemyślane deklaracje.

Jeżeli ktoś ma pomysł, ma fajne miejsce, ale ma też obawy czy podoła takiemu zadaniu to mogę zapewnić, że podoła, że to nic trudnego ;) . My (czytaj moderatorzy i administratorzy) mamy w tym całkiem spore doświadczenie i chętnie doradzimy lub pomożemy na ile będziemy mogli. Po wyborze kandydata stworzony zostanie sekretny pokój rozmów z naszym udziałem. Niestety z racji doświadczenia musimy proces organizacji delikatnie (naprawdę bardzo delikatnie) nadzorować. Nie wpływamy na program, atrakcje, wycieczki i ogólnie szeroko pojętą organizację zlotu, chętnie doradzamy i dyskutujemy, ale w związku z tym co powyżej musimy też pilnować żeby w temacie "coś" się działo i być w kontakcie z organizatorem.

Organizatorem mogą być oczywiście 2-3-4 osoby jeśli tak się dogadacie i podzielicie działania. Tutaj pełna dowolność.

Termin zlotu pozostaje niezmienny i z racji tego że to zawsze jest długi weekend to będzie to 16-19 czerwca 2022 roku czyli weekend z Bożym Ciałem (czwartek - niedziela).

Miejsce dowolne, byliśmy już w wielu zakątkach naszego kraju i chętnie jeszcze wiele odwiedzimy (chociaż zlot w Świnoujściu, Suwałkach, Zakopanym czy Ustrzykach Górnych może nie wypalić ze względu na brak frekwencji ;) ).
Zakładając, że na nasze zloty w ostatnich latach przyjeżdża mniej więcej między 50 a 80 załóg to zaproponowane miejsce musi spełniać pewne standardy. Nie musi być marmurów, nie musi być złotych klamek (ale fajnie jakby były w ogóle), nie wymagamy X toalet i pryszniców w przeliczeniu na 100 uczestników, ale z drugiej strony pole na którym jest jeden toi-toi i jeden prysznic z ciepłą wodą od godziny 18 do 20, mimo że wielu z nas takie lubi, to może nie podołać przy takiej gromadzie ludzi ;) . Wiadomo o co chodzi, nikt nie lubi stać w kolejce :lol: .

Termin zgłaszania kandydatur do 31.10.2021 roku.

Po tym terminie na forum zostanie zamieszczona ankieta dla wszystkich użytkowników w której wspólnie wybierzemy organizatora zlotu.

Koniec listopada początek grudnia rozstrzygnięcie i ogłoszenie zwycięzcy i szczęśliwego organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 roku.

Pozostaje pół roku na organizację.

Myślę, że 2 miesiące do ostatecznego terminu składania propozycji to wystarczający czas żeby poczynić rozeznanie w terenie, przeprowadzić rozmowy i negocjacje z zarządcami kempingów oraz ułożyć wstępny plan zlotu.

Gdyby pojawiły się jakieś niejasności to zapraszam do dyskusji.

Zespół moderatorski pozostawia sobie prawo ostatecznej decyzji w sprawie organizacji zlotu i wyboru organizatora, w przypadku gdy złożone propozycje będą według naszego doświadczenia trudne lub niemożliwe do realizacji.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » sobota, 4 wrz 2021, 09:55

Ja poddam tylko jedną sprawę pod "ankietę".

Miasto Przemyśl. Nie będę się rozpisywał jakie możliwości historyczne, Twierdza Przemyśl, Wiesiek przewodnik itd itd. - chciałbym tylko znać opinię Was drogich forumowiczów.
Jeżeli byłaby chęć i brak przeciwskazań co do tego miejsca (czyli nie centralna Polska) chętnie się wybiorę na spotkanie z Prezydentem Miasta i Działem Promocji. Miasto inwestuje w zloty pojazdów zabytkowych, spotkania plenerowe, telewizję też jestem w stanie załatwić (znajomy redaktor).

Wszystko do ustalenia co do miejsca i zabezpieczenie w sanitariaty i prysznice - gdyż kempingu z prawdziwego zdarzenia nie ma, wydzielony bardzo duży parking dla pojazdów kempingowych ale tutaj kwestia sanitariatów i ich załatwienia (i kostka to nie dla nas jako rozstawienie? - choć przy aurze deszczowej by się sprawdziło).

Zlot "Pod Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla" załatwiłby takie kwestie jak miejsce (ustlilibyśmy), sanitariaty (na pewno mają kontakty) jak i medialny rozgłos.

Jak wiecie Tour de Pologne też teraz jechał przez Przemyśl :)


Proszę o opinie, czasu jest dużo ale trzeba byłoby już "działać".

Pozdrawiam

easy_rider
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 335
Rejestracja: czwartek, 1 kwie 2021, 10:33
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: easy_rider » sobota, 4 wrz 2021, 20:59

Całe życie marzyłem aby zwiedzić wlasnie Przemyśl i Zamość
Nigdy nie bylo czasu i okazji
---------------------------------------
N126e 1986r.
T4 Atlantis 1999r.
W210 1998r.
Passat B5 2004r
Passat B4 1994r.
Ogar 205 1988r. (dwubiegowy) :mrgreen:

arek70
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 192
Rejestracja: sobota, 12 maja 2012, 21:07
Lokalizacja: Radom

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: arek70 » sobota, 4 wrz 2021, 22:00

Przemyśl chyba fajne miasto. Jestem za.
Pozdrawiam . Seat altea, Niewiadów N126n

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: reflexes » poniedziałek, 6 wrz 2021, 07:07

Karolus pisze:Proszę o opinie, czasu jest dużo ale trzeba byłoby już "działać".

Jeśli chcesz opinię to proszę bardzo. Bardzo mało konkretna ta Twoja "oferta", czasem mocno enigmatyczny ale spoko, na razie nie masz konkurencji więc jest szansa, że tą ankietę wygrasz z tym że tego dowiesz się, tak jak napisane w pierwszym poście, na przełomie listopada/grudnia kiedy zakończy się cała procedura przetargowa i ostateczny głoś świętej moderacji przyklepie Twój pomysł :lol:

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3911
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: tomcat » poniedziałek, 6 wrz 2021, 08:29

Karolus pisze:...

Miasto Przemyśl....(czyli nie centralna Polska)...

No rzeczywiście :? , to nie jest centralna Polska, ani nawet jej okolice...
Screenshot_20210906-081441_Maps.jpg

...ale na ten moment nie mówię "nie" ;)

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7014
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Murano » poniedziałek, 6 wrz 2021, 11:16

Słuchajcie, traktujemy Przemyśl jako propozycję w plebiscycie. Jest to pierwsza oferta i czekamy na kolejne. Lokalizacja i ilość atrakcji na pewno będzie głównym kryterium wyboru. Póki co czekamy aż zasypią nas oferty z całej Polski i wtedy zaczniemy dyskutować poprzez jawne głosowanie.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » poniedziałek, 6 wrz 2021, 11:28

Słuchajcie ... Enigmatycznie....
Przecież nie polecę "już" do Prezydenta Miasta aby "załatwiać" spotkanie, zlot gdzie nie znam opinii reszty i nie wiem jak nasza brać się na to zapatruje?
Głównym moim pytaniem był fakt odległości - screen Tomka jest.... Więc jeżeli szanowni Państwo mówią, że to głupi pomysł to wiecie - ja się chętnie wybiorę do kogoś ...
Druga sprawa... Przecież nie napiszę od razu harmonogramu i atrakcji - litości Panowie i Panie...

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: reflexes » poniedziałek, 6 wrz 2021, 11:34

Karol, mam wrażenie że nie zrozumiałeś idei tego plebiscytu. Wiemy że nie przedstawisz nam tutaj pełnego programu zlotu z godzinami i cenami biletów i autografem władz miasta ale z drugiej strony nie wymagaj od nas żebyśmy teraz wypowiadali się na temat Twoje propozycji. Złożyłeś taką a nie inną i cierpliwie czekaj. Na ten moment zbieramy oferty, w listopadzie poddamy je pod głosowanie i wszyscy razem zadecydujemy gdzie chcemy pojechać. Po głosowaniu zostanie pół roku na organizację więc na kawę do prezydenta jeszcze zdążysz pójść.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » poniedziałek, 6 wrz 2021, 11:51

Może i źle zrozumiałem ....
Ok, czekamy więc

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3911
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: tomcat » poniedziałek, 6 wrz 2021, 13:15

Karolus pisze:Słuchajcie ...
Głównym moim pytaniem był fakt odległości - screen Tomka jest.... Więc jeżeli szanowni Państwo mówią, że to głupi pomysł to wiecie - ja się chętnie wybiorę do kogoś ...
...

Karolu, to, że ja mam kupę jechania do Ciebie nie skreśla absolutnie miejscówki i nie dyskwalifikuje Twojej propozycji.
Zawsze tak jest, że ktoś ma bliżej, a inny dalej.
Swoją drogą to nigdzie nie jest napisane, że zlot musi odbywać się w centralnej Polsce :geek:
P.S.
A nuż wygram nagrodę "dla załogi, która miała do pokonania najdłuższą drogę na zlot" ;)

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2060
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Miron EZD » poniedziałek, 6 wrz 2021, 13:52

tomcat pisze:Swoją drogą to nigdzie nie jest napisane, że zlot musi odbywać się w centralnej Polsce :geek:

Dokładnie tak, zresztą w centralnej Polsce nie ma gór, tysiąca jezior ani morza. :lol:

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Karolus » poniedziałek, 6 wrz 2021, 15:14

Miron EZD pisze:
tomcat pisze:Swoją drogą to nigdzie nie jest napisane, że zlot musi odbywać się w centralnej Polsce :geek:

Dokładnie tak, zresztą w centralnej Polsce nie ma gór, tysiąca jezior ani morza. :lol:


I Twierdzy Przemyśl, i Szwejka..... ;)

Samoogon

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: Samoogon » poniedziałek, 6 wrz 2021, 15:26

Przemyśl to super pomysł i miejsce nad pewno godne odwiedzenia. Innym problemem jest to, że spokojnie można bo go umieścić między Świnoujściem, Zakopanem i Suwałkami, o Ustrzykach Górnych nie wspominając :)
Może być problem z frekwencją choć sam osobiście miałbym ochotę wziąć tydzień wolnego i połączyć zlot z urlopem. Jak zawsze dla chcącego nic trudnego.
Co do plebiscytu, pomysł fajny ale widzę dwa problemy.
Pierwszy to taki, że nikt nie lubi robić z gęby cholewy. Jak tu się więc zareklamować jeśli z nikim poważnie nie da się porozmawiać?
Ewentualnie uczestnicy będą mieli tutaj problem i chyba mogą tylko przedstawiać nam swoje pomysły a czy one znajdą później pokrycie nie wiadomo.
Przykład Karola, nie pójdzie do urzędu miasta truć cztery litery, bo nie wiadomo czy wygra. Jak wygra i dopiero wtedy się dowie, że miasto ma go gdzieś i nie użyczy placu? Ta sama sytuacja z każdym kempingiem, w grudniu może być już problem z rezerwacją bo ktoś już sobie wcześniej zaklepał. Może tutaj być troszkę zamieszania.
Drugi problem który mnie martwi to że to jednak jest, czy tam będzie jakaś rywalizacja. Myślę, że może to wprowadzić jakieś animozje, mam nadzieję się mylić, ale wiadomo jak to w życiu jest :)

PS. Nie marudzę, takie po prostu przemyślenia :)

Awatar użytkownika
misha22
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 795
Rejestracja: niedziela, 6 mar 2016, 17:17
Lokalizacja: Srodkowe Mazowsze

Re: Poszukiwany, poszukiwana czyli Plebiscyt na organizatora XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek w 2022 rok

Postautor: misha22 » poniedziałek, 6 wrz 2021, 15:42

Od listopada do czerwca jest trochę czasu na organizacje, wiec nie przesadzajmy.
Był skręt na Wolsztyn, może być i na Przemyśl...
De Reu 1968, prawie jak zapiekanka
601 Limuzyna
1.9 SDI caddyilac


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości