Nasze Holowniki

Samochody którymi podróżujecie ciągnąc swoje domki na kółkach
Konto usuniete

Re: Nasze Holowniki

Postautor: Konto usuniete » sobota, 15 lut 2014, 21:18

Post usuniety

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Nasze Holowniki

Postautor: dworek » sobota, 15 lut 2014, 22:24

...a do Ferrari Niewiadówka ze skrzydłami ? :wink:
To napisałem ja, dworek 8-)

Konto usuniete

Re: Nasze Holowniki

Postautor: Konto usuniete » sobota, 15 lut 2014, 23:05

Post usuniety

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Nasze Holowniki

Postautor: dworek » sobota, 15 lut 2014, 23:16

:wink:
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nasze Holowniki

Postautor: stico80 » niedziela, 16 lut 2014, 08:41

Dworek ja tez takiego mialem zeby zobaczyc jaki jest na prawdę a nie wieżyć w mity i wspominam go całkiem fajnie. Ba mało, przecież sobie po nim kupiłem tego ST. Po jakimś czasie kupiłem Lagunę żeby znowu zobaczyć jakie to królowe lawet i znowu się zawiodłem śmiga do dziś. Kupiłem też jakiś czas temu za śmieszne pieniądze Lancia Kappe bo to to się dopiero psuje a części jakie drogie. Najlepsze są opinie ludzi którzy chyba siedzą na bezrobociu i te opinie piszą w necie a w samochodzie to nawet chyba nigdy nie siedzieli.
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Nasze Holowniki

Postautor: dworek » niedziela, 16 lut 2014, 09:36

stico80 pisze:... Lancia Kappe bo to to się dopiero psuje a części jakie drogie....


mam w swoim dorobku zawodowym rok pracy w ASO FIAT / AlfaRomeo / LANCIA, moje doświadczenia z Kappą są bardzo pozytywne (spotkałem raz nawet rarytas -dwudrzwiową Kappa Coupe :D ), to najlepsza Lancia jaką produkowali (pod względem komfortu i wytrzymałości), ceny części niższe niż do Alfy, podobne do Fiata no i duża detalizacja -np pompę paliwa "w kawałkach" można kupić -w żadnej innej marce tego nie spotkalem...
...ale puki co to dla mnie ford gówno wort i wiem że to odczucie subiektywne ale taki nastrój mam w tej chwili i tyle :(
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nasze Holowniki

Postautor: stico80 » niedziela, 16 lut 2014, 10:20

ford gówno wort ...... Dworek zobaczysz jak go zrobisz bo teraz to masz myśli takie " no pierd...ne bydle znowu się zjeba..o mam go kur.a dosyć jak go zrobię to od razu go sprzedam"
Po remoncie będzie" Nie no całkiem fajny ten mój ford gówno wort, hmm sprzedam ale co ja kupie hmm a teraz to przecież wszystko porobione hmmm chyba nim jeszcze pojeżdżę"
I taki stan będzie trwał do kolejnego remontu bo jak znowu do niego dojdzie to będzie stan ten ( no pierd...ce bydle znowu się zjeb........... go sprzedam)
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Nasze Holowniki

Postautor: dworek » niedziela, 16 lut 2014, 14:54

stico80 pisze:... teraz ...Po remoncie ... do kolejnego ...


no tak... jestem na etapie pierwszym :( , tęsknię za drugim :P , na trzeci nie chciałbym się załapać :evil: ...
dziękuję Ci Stico za słowa otuchy :wink:
na co dzień obsługuję klientów w serwisie i takie sytuacje nie są dla mnie nowością ale po raz pierwszy dotknęło to mnie, jak dotąd zawsze spadałem na cztery łapy, auta sam naprawiałem, dzień, dwa i było zrobione, teraz pierwszy w życiu diesel i temat nie do zrobienia na trawniku pod domem bez odpowiednich narzędzi i niezbędnej wiedzy...
co nas nie zabije to nas wzmocni, mam nadzieję że ten przypadek wyczerpie mój limit pecha na ten rok :?
To napisałem ja, dworek 8-)

Andrzej132
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 800
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2008, 17:24
Lokalizacja: Opole

Re: Nasze Holowniki

Postautor: Andrzej132 » niedziela, 16 lut 2014, 18:23

Daj do serwisu Mercedesa (nie na literę F)tam na pewno naprawią :D

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Nasze Holowniki

Postautor: dworek » niedziela, 16 lut 2014, 19:25

tak ... bez gwiazdy nie ma jazdy :wink:
To napisałem ja, dworek 8-)

kuna
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2007, 23:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasze Holowniki

Postautor: kuna » niedziela, 16 lut 2014, 19:45

mnie ostatnio chcieli wcisnąć wypalenie łopatek w turbinie (nowa 2400zł, zamiennik 1200-1800 a używka to różnie) ale poczytałem na forum i okazało się że, po całej sobocie demontażu i oględzin dziura w kawałku gumowego (dł ok 5cm) przewodu za 50 zł. Pewnie że boli ale samemu też można upewnić się za co wydasz pieniądze, gdybym się poddał byłbym dzisiaj uboższy. "Fachowcy" wykorzystują bardzo niewiedzę.

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nasze Holowniki

Postautor: stico80 » poniedziałek, 17 lut 2014, 07:44

Dworek a co się właściwie stało ? wypaliło się gniazdo na zaworze?
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Nasze Holowniki

Postautor: dworek » poniedziałek, 17 lut 2014, 08:37

stico80 pisze:...a co się właściwie stało ?...


.. a tak z pompy wtryskowej (LUKAS na moje nieszczęście :( )kapać sobie zaczęło coraz mocniej i mocniej, doszło do tego, że i odpalanie było coraz cięższe.
ustawiłem się już z kolegą co pompę wymontuje i ma pompiarza który ją zrobi, niestety dwa dni wcześniej rozrusznik ducha wyzionął i auto na lawecie pojechało, kolega pompę wyjął ale pod nią masakra, ciekło z każdego uszczelniacza, paski w oleju, pompa wodna huczy... wiadro klamorów za 800 zł, robota pompy 350, po tygodniu do zamontowania. zabudować tą pompę to dobre kilka godzinek i ... okazało się że z pompą coś nie tak, nie da się kąta wyprzedzenia ustawić i podaje paliwo na dwa wtryski równocześnie ... pompę znów trzeba będzie wymontować a czas leci ...
To napisałem ja, dworek 8-)

kuna
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2007, 23:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasze Holowniki

Postautor: kuna » poniedziałek, 17 lut 2014, 21:17

Każde auto wcześniej czy później się zepsuje, przecież części się zużywają z każdym kolejnym kilometrem, kupując używane czy nowe ...... wcześniej czy później. Trochę cierpliwości, no i niestety kasy i będzie dobrze.
w większości warsztatów koszty uszczelnienie pompy są takie same z wyjęciem jak w przypadku dostarczenia samej pompy, podobnie rzecz ma się z wymianą wszystkich pasków. Ceny jakie dostaje śmiertelnik są dużo wyższe niż kupuje to warsztat, sam doświadczyłem tego kilkakrotnie. To czego nie umiem pozostawiam fachowcowi, których coraz mniej

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Nasze Holowniki

Postautor: dworek » poniedziałek, 17 lut 2014, 21:44

kuna pisze:Każde auto wcześniej czy później się zepsuje...


na całe szczęście bo z tego właśnie żyję :D
To napisałem ja, dworek 8-)


Wróć do „Samochody Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości