MÓJ NOWY ZAKUP

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » piątek, 13 lip 2007, 23:22

powiem szczr\erze ze nie wiem bo przy zakupie dostałem ( od poprzedniego własciciela ) kompl . płynów i w tym sezonie nie interesowałem sie tym , ale wiem ze gdzie chyba auchan , było w promocji po 20 zł szt chyba 0,5 litr. ale to tylko słuchy mnie doszły ....
życie jak droga, kiedyś się kończy...

szaramewa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 101
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: szaramewa » poniedziałek, 16 lip 2007, 10:48

A powiedzcie mi Koledzy, gdzie wy te kibelki instalujecie w swoich przyczepkach ?

Pozdrawiam
:D :D :D
Obrazek

N132 rok 1980

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » poniedziałek, 16 lip 2007, 12:45

miejsce ??? :oops: podczas jazdy jest przechowywane pod stolikiem (mniejszym) podczas użytkowania na campie w moim modelu przyczepy w miejsce mniejszego stoliczka jak sie wchodzi do enki po lewejna noc kiedy rozkładam jedynke do spania wtedy WC wynosze do przedsionka lub stoi przy drzwiach jak sie komus szybko ....:shock:
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Sowa_77
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 12 sty 2007, 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz/Rynarzewo

Postautor: Sowa_77 » poniedziałek, 16 lip 2007, 16:01

ja planuję tak jak na fotce,ale tylko w czasie jazdy,na postoju w przedsionku.

W szafce jest zrobiony pochyły wyciągany podest,żeby wygodniej się wyjmowało kibelek i żeby w czasie jazdy nie wyjechał z szafki.

Obrazek

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » poniedziałek, 16 lip 2007, 20:11

Sowa wszystko fajnie tylko z tym kibelkiem w przedsionku to czy ja wiem !!!!!!!!pomysl o problemach trawiennych po ostrym grill-u , popijanym goryczkowym piwkiem :oops: :cry: , a przyczepe zawsze mozna wywietrzyc jakimś zapachem (psykpsyk)leśnym... :D

Pozdrawiam serek
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Sowa_77
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 12 sty 2007, 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz/Rynarzewo

Postautor: Sowa_77 » poniedziałek, 16 lip 2007, 22:18

Rozumiem,że mówisz o "nocnych akcjach".
Jakoś nie wyobrażam sobie wypróżniania się 50cm od śpiącej rodzinki,a później spać obok tego,w dzień co innego można na "ten czas" przestawić kibel do przyczepki.

N126e jest naprawdę mało miejsca po rozłożeniu łóżka,które u mnie jest do samych drzwi,a wyskoczyć z wyrka do przedsionka to w moim przypadku dosłownie 2kroki(o wiele bliżej niż w domu) :D


Z resztą niedługo zobaczysz na żywo jak to w mojej niewiadówce wygląda.
Zawsze prędzej wyskoczy się do przedsionka niż wyciągnie sraczyk z szafy.

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » poniedziałek, 16 lip 2007, 23:01

no ba , pewnie masz rację, z Toba sie nie bede spierał :D , ale zawsze warto podyskutowac gdzie to sie bedzie "załatwiać"
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Sowa_77
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 12 sty 2007, 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz/Rynarzewo

Postautor: Sowa_77 » poniedziałek, 16 lip 2007, 23:14

No serek,"podyskutujemy" i to ostro.Już niedługo :D :D :D
A "tematy " do dyskusji będziemy chłodzić w Twojej lodóweczce :wink:

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » wtorek, 17 lip 2007, 08:23

no fakt juz za 2,5 tygodnia bedziemy sie zmarzyc na plazy i pic zimne piwko :lol: tonąc w pieluchach naszych pociech :shock: :D :)
życie jak droga, kiedyś się kończy...

szaramewa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 101
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: szaramewa » wtorek, 17 lip 2007, 09:45

Fajnie bedziecie mieli. 8) 8) 8)
Ja tez juz za pare dni jade nad morze. :D
A co do kibelka to tez sie zastanawiałem i pomysł odstawiłem na przyszły rok. Natomiast bardziej bym sie skłaniał w przypadku niewiadówek do pozostawiania go w przedsionku.
A gdy bym jeszcze raz remontował przypadkiem swoją N132 to z pewnością nie zbudował bym łóżek 2+2, tylko 2+1+WC.
Pozdrawiam
Obrazek

N132 rok 1980

Awatar użytkownika
Borivoj
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 114
Rejestracja: wtorek, 5 lut 2008, 22:15
Lokalizacja: Velešín (Česká Republika)

Re:

Postautor: Borivoj » czwartek, 21 lut 2008, 20:44

Ahoj Sowa , i ja chci zakupit kibelek do przyczepy "Potty" U nas s OBI czy BauMaxu za cca 2000,-Korun (= cca 74 Euro).
W waszem carrefoure za 229złotych. Ile to kosztuje w Euro? (ile Euro= 1 zloty, ile Korun czeskych = 1 zloty?)

Ahoj Borivoj (Czechy)

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MÓJ NOWY ZAKUP

Postautor: marek » piątek, 22 lut 2008, 07:39

229zł / 3,6 zł = 64 euro :wink: ale u nas jest dużo promocji i to nie jest stała cena :?

Sowa_77
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 12 sty 2007, 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz/Rynarzewo

Re: MÓJ NOWY ZAKUP

Postautor: Sowa_77 » sobota, 23 lut 2008, 21:57

Ahoj, Borivoj.Ja kupiłem duży 21l W CARREFOUR.
za 229 złotych/1635 Korun.Szukaj promocji.OBI,CASTORAMA,CARREFOUR.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości