dlaczego niewiadówka??

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: dlaczego niewiadówka??

Postautor: petek » środa, 14 sty 2009, 12:57

serek pisze:Tylko ciekawi mnie to dlaczego wieksza ilośc przyczep które zjeżdzają z taśmy wysyłane są na export do Holandii, Niemiec ... itd

Znaczy co im sie ona podoba i taka wystarcza w zupełność... - nie wiem , ale obecne przyczepy są juz dobrze doposażone... i mają juz to wyposażenie o którym piszesz Michał , choć fakt ze wersja podstawowa nie ma ...ale za 30 tyś zł masz nowiuśki domek na kółkach :shock: ...a za 30 tys możesz kupić Fiata Pande w wersji podst. bez wspomaganiai i tu sie z Toba zgodze odnośnie aut...naszego rodzimego prodecenta.


Tak, Serku, ale dokładając parę groszy masz już Adrię z serii Altea.
Gdybym miał kupować nową przyczepę wybrałbym adrię - większa, bardziej komfortowa, dobrze wyposażona i również NOWA.
W załączniku przesyłam specyfikację na ten rok. Chwilowo mamy drogie euro, ale jak znów stanieje to za ok. 36 tys. masz sześcioosobową budkę nieporównywalnie lepszą od rodzimej eNki.
Pozdrawiam,
Petek

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: dlaczego niewiadówka??

Postautor: petek » środa, 14 sty 2009, 12:58

Nie chciał się wysłać załącznik więc podaję link:

http://adriacaravan.pl/corpo/pdf_2009/d ... a_2009.pdf
Pozdrawiam,
Petek

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: dlaczego niewiadówka??

Postautor: serek » środa, 14 sty 2009, 13:02

petek pisze:[
Tak, Serku, ale dokładając parę groszy masz już Adrię z serii Altea.
Gdybym miał kupować nową przyczepę wybrałbym adrię - większa, bardziej komfortowa, dobrze wyposażona i również NOWA.
W załączniku przesyłam specyfikację na ten rok. Chwilowo mamy drogie euro, ale jak znów stanieje to za ok. 36 tys. masz sześcioosobową budkę nieporównywalnie lepszą od rodzimej eNki.



ooojjj troszkę przesadzasz ...za te pieniądze nie kupisz adrii ,chyba ze 3 osobowa i to za prawie 45 tys. , bo nie 6 -cio osob.
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: dlaczego niewiadówka??

Postautor: petek » środa, 14 sty 2009, 13:07

No przecież mówię, że teraz jest drogie. Jak będzie w okolicach 3 zł to Altea 462 kosztowałaby:

12799 x 3 zł = 39 tys.

Mało się pomyliłem.

Głowy nie dam sobie uciąć, ale w katalogu na 2008 rok ta przyczepa kosztowała chyba 11999 euro. W tym roku chyba podnieśli nieco ceny. Podobną mają pplaw i kplaw z karawaning.pl
Byli z nią w Sandomierzu. Bardzo mi się podoba ten model.
Pozdrawiam,
Petek

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: dlaczego niewiadówka??

Postautor: serek » środa, 14 sty 2009, 13:09

a pamiętam ...fakt fajna była ... nie powiem...

Ps. Petku wielki z Ciebie optymista w sprawie EURO... obys miał racje ...było by to równiez na plus dla mnie ... :D
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: dlaczego niewiadówka??

Postautor: petek » środa, 14 sty 2009, 13:11

Prędzej czy później stanieje. Prognozy mówią o tegorocznym lecie. Pożyjemy, zobaczymy.

W każdym razie, jak widzisz, oferta rodzimego Niewiadówka nie jest zbyt atrakcyjna.
Pozdrawiam,
Petek

Awatar użytkownika
Jaro-Gosia
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 458
Rejestracja: niedziela, 30 lis 2008, 15:33
Lokalizacja: Nadma-okolice Warszawy
Kontaktowanie:

Re: dlaczego niewiadówka??

Postautor: Jaro-Gosia » sobota, 14 lut 2009, 23:35

Swoja przygodę z Niewiadówką zacząłem przypadkowo dzięki bratu. Moją niewiadówke najpierw kupił brat , ale nie skonsultował tego zakupu z żona i z tego wynikł problem . Więc musiał ją sprzedać i wkręcił mnie .a że cena była atrakcyjna to się zgodziłem i zakupiłem ja . Po sprowadzeniu jej do domu i jej przejrzeniu , zacząłem się rozglądać za częściami do niej . Znalazłem sklep z częściami w Warszawie , ale po wizycie w sklepie szczeka mi opadła :o wszystko takie drogie.Zacząłem szukać części w internecie i w tym momencie natrafiłem na stronęFanklub NiewiadówekWięc zalogowałem się na tej stronie i spotkałem się z miłą chęcią pomocy w remoncie przyczepki.Dzięki koledze Kotkowi (jeszcze raz wielkie dzięki) większa część części już mam np:oś szybę uszczelki. Aby ta zima tyko szybko odeszła , bo czeka mnie dużo pracy przy niej , ale jest zapał to myślę ze da się rade ma się rozumieć z wasza pomocą. Muszę się spieszyć żeby zdążyć na zlot doWarki .Ile zrobię to zrobię . Będzie okej , bardzo się ciesze że jestem z Wami.
Nie mogę się doczekać pierwszego wyjazdu z swoją Niewiadówką!!! :D
Pozdrawiam Wszystkich :)
N 126 N / N 126 E / N 250
http://www.plandekijaro.pl
http://www.plandeki-warszawa.pl
2017 / 16 nocek / 3890 km
2018 / 7 nocek / 1350 km
2019 / 14 nocek / 4200 km


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości