Hydepark

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1042
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Hydepark

Postautor: mannt » czwartek, 11 mar 2021, 23:51

Ta w wersji xray cross już umalowana w kolorze rdzy, żeby nie było widać ognisk korozji. Swoją drogą niby ładna ale jednak trącą tandetą.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » piątek, 12 mar 2021, 06:36

Dajcie im szansę. O Dasterze parę lat temu mówili to samo. Pierwszy piękny nie był ale temu nowemu po lifcie nic nie brakuje. Tu ewidentnie te przetłoczenia na bokach psują, jakby to wyprasować to ładne auto za cenę około 50 tyś. Ok, będzie plastikowe i tandetne ale jakie ma być budżetowe auto?

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Hydepark

Postautor: Murano » piątek, 12 mar 2021, 06:53

reflexes pisze:Dajcie im szansę. O Dasterze parę lat temu mówili to samo. Pierwszy piękny nie był ale temu nowemu po lifcie nic nie brakuje. Tu ewidentnie te przetłoczenia na bokach psują, jakby to wyprasować to ładne auto za cenę około 50 tyś. Ok, będzie plastikowe i tandetne ale jakie ma być budżetowe auto?

Dokładnie o tym mówię. Dacia reanimowała się obleśnym Loganem, który nawiązywał z profilu do rozjechanej proporcjonalnie Dacii 1300. I co? Ludzie kupowali to, górnicy odprawy wydawali żeby mieć nowe auto za 30 tys.
Potem był FL, potem Duster i kolejne modele.
Dziś Dacia jest mocnym kompromisem i nie głupią propozycją, z Ladą może być podobnie, zależy kto lobbuje tą markę.
Co było z Kią? Rio, Pride... Dziś to czołówka o jakości i designie najlepszych europejskich marek.
Łezka się w oku kręci, że nasz narodowy automotiv umarł i nikt nie miał odwagi i pomysłu na pociągnięcie tego dalej.
Jedyne na co było nas stać to doklejenie "dupy" do poloneza i FL o nazwie "Plus"...
Szkoda.

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1042
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Hydepark

Postautor: mannt » piątek, 12 mar 2021, 07:36

Fakt, że Dacia odrobiła lekcje stylistyczną i bardzo mocno stoją marketingowo. W zeszłym roku zgłębiałem temat Dastera. Chciałem coś uniwersalnego do przyczepy i na codzień dla Małżonki. Żeby była w Dacii klimatyzacja, silnik który coś uciągnie to trzeba zapłacić minimum 74000 a za tyle to wymagać można czegoś więcej niż tandetne wykończenie wnętrza... i ile na zdjęciach wygląda nawet fajnie to uważam, że nie warta jest swojej ceny. Katalogi mówią że możesz mieć Dastera za 60000 to warto zobaczyć specyfikację takiego auta. Jeśli klient potrzebuję 4 koła i nic więcej to ok ale jako samochód komfortowy to mimo szczerych chęci musiałem tą ofertę odrzucić.

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Hydepark

Postautor: Murano » piątek, 12 mar 2021, 17:49

Jakaś inwazja?
Screenshot_2021-03-12-17-47-50-019_com.facebook.katana.jpg

Andrzej132
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 800
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2008, 17:24
Lokalizacja: Opole

Re: Hydepark

Postautor: Andrzej132 » sobota, 13 mar 2021, 08:03

Sputnik V.

Awatar użytkownika
dovers_ck
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 188
Rejestracja: niedziela, 22 gru 2019, 20:33
Lokalizacja: Kielce

Re: Hydepark

Postautor: dovers_ck » niedziela, 14 mar 2021, 21:18

Obudzenie ze snu zimowego klasyków.
Kurnia, nie wiem jak to wkleić by działalo.
zrobione M-O

Dominik
FSO Polonez mr87 1989r.
FSO Polonez Caro+ 1999r.
Fiat 126p 1986r.
Zastava Yugo Koral 1998r.
Delta RMR24 1987r.
Honda nh50 1988r.
Westfalia 121511 1982r.
Niewiadów Tramp 1966r.
MZ ES125/1 Trophy 1974r.

dzin1975

Re: Hydepark

Postautor: dzin1975 » niedziela, 14 mar 2021, 21:35

dovers_ck pisze:Kurnia, nie wiem jak to wkleić by działało.
https://youtu.be/nF--4PZCe34
https://youtu.be/mXlNMyQoDrQ

Poldek lepiej wygląda jak moja T4, ale mój lepiej odpala ;)

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: Hydepark

Postautor: Romlas » wtorek, 16 mar 2021, 05:57

Właścicielem Łady jest Renault, nowy Duster i Niva bedą na wspólnej platformie.
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Hydepark

Postautor: tantalos » niedziela, 25 kwie 2021, 20:11

Teoretycznie sezon nie kończy się nigdy ale tak przeglądam bazę kempingową na ten sezon i widzę że ceny poszły do góry. I to nie mało. Jeszcze 2-3 lata temu za mój skład ceny wahały się średnio koło 60zł. Teraz byle pole namiotowe ze skromnym zapleczem sanitarnym się ceni. Doba w tym roku będzie mnie kosztować co najmniej 20% więcej. Nie żebym się żalił ale takie są realia...

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: Hydepark

Postautor: tomcat » niedziela, 25 kwie 2021, 20:24

Wszystko drożeje to i koszty funkcjonowania kempingów wzrastają... :?

Samoogon

Re: Hydepark

Postautor: Samoogon » niedziela, 25 kwie 2021, 21:51

Nie martwcie się, to dobra zmiana.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Hydepark

Postautor: Karolus » niedziela, 25 kwie 2021, 21:57

Nie mogę znaleźć... Długość Kedry przedsionka N126n? Pytam bo też przedsionka szukam, chyba że ktoś zmierzy i napisze jaki rozmiar. Dzięki.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » niedziela, 25 kwie 2021, 22:12

tantalos pisze:Teoretycznie sezon nie kończy się nigdy ale tak przeglądam bazę kempingową na ten sezon i widzę że ceny poszły do góry. I to nie mało. Jeszcze 2-3 lata temu za mój skład ceny wahały się średnio koło 60zł. Teraz byle pole namiotowe ze skromnym zapleczem sanitarnym się ceni. Doba w tym roku będzie mnie kosztować co najmniej 20% więcej. Nie żebym się żalił ale takie są realia...

No i co? I tak będziesz jeździł bo to kochasz. :lol: :P

Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Posty: 470
Rejestracja: poniedziałek, 11 lut 2019, 20:08

Re: Hydepark

Postautor: Lukasz_b20 » niedziela, 25 kwie 2021, 23:23

reflexes pisze:
tantalos pisze:Teoretycznie sezon nie kończy się nigdy ale tak przeglądam bazę kempingową na ten sezon i widzę że ceny poszły do góry. I to nie mało. Jeszcze 2-3 lata temu za mój skład ceny wahały się średnio koło 60zł. Teraz byle pole namiotowe ze skromnym zapleczem sanitarnym się ceni. Doba w tym roku będzie mnie kosztować co najmniej 20% więcej. Nie żebym się żalił ale takie są realia...

No i co? I tak będziesz jeździł bo to kochasz. :lol: :P

Zawsze można na dziko..


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości