Hydepark

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2056
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Hydepark

Postautor: Miron EZD » poniedziałek, 26 kwie 2021, 08:54

A może trzeba rozwinąć temat już istniejący w klubie, czyli Forumowy Hotel dla Niewiadówek.
Pomysł jest zacny, zawsze można stanąć u kogoś na chwilę, oszczędzając kosztów.
Wiadomo, że nie wszystkie miejscówki są w atrakcyjnych turystycznie miejscach, ale np. podróżując po kraju z przyczepą zawsze można się zatrzymać u forumowicza na nockę lub dłużej, no i jest okazja do spotkania. :D
Zamiast szukać w okolicach kempingu (coraz droższego).

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » poniedziałek, 26 kwie 2021, 10:03

Ale jak chcesz go rozwijać?
Temat jest, ale jak widać zainteresowanych udostępnieniem swojego trawnika mało i myślę, że jakoś bardzo się to nie zmieni, bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz, a skoro informacja jest publiczna tzn. skierowana jest do każdego kto wejdzie na forum. Ja osobiście się tam nie wpiszę, ale przecież jak do mnie zadzwonisz to się dogadamy. U mnie nawet kilka tygodni stały fanklubowe przyczepy i bardzo chętnie przetrzymam kolejne a nawet ugoszczę u siebie ich załogę, ale to miejsce jest dostępne dla zaufanych ludzi. Sorry, takie mamy klimat i chyba nikt nie chce mieć kempingu na podjeździe przez całe wakacje i to jeszcze z zupełnie obcymi ludźmi. Sam osobiście jeszcze nie korzystałem z gościnności fanklubowiczów ale ufam że gdybym zadzwonił do większości osób które znam osobiście to każdy na tą nockę czy dwie przyjął by mnie bez problemu o ile oczywiście ma takie możliwości. I do tego nie potrzeba wątków na forum, hoteli tylko numer telefonu.

A z tymi cenami to nie ma co przesadzać. Najbardziej drożeją molochy w bardzo atrakcyjnych turystycznie miejscach, bo ci wszyscy covidowi karawaningowcy jadą na kempingi które wyskakują na pierwszej stronie w googlach po wyszukaniu hasła "kemping w .....". Drożeją też te które mocno się reklamują na przykład na FB, zapewnij wysoki standard i mają dużo chętnych bo są napędzane pocztą pantoflową (faktycznie ceny czasem są absurdalne rzędu 150 zł za 2+2 :o ). Jednak my stare wygi karawaningowe przecież mamy swoje miejsca pochowane w lesie, z dala od tłumów, pokazujące się na 13 stronie wyszukiwania albo wcale, które dalej kosztują 30-40 zł za dobę, ale niestety (albo stety ;) ) zapewniające tylko pompę z wodą i sławojkę jednak przede wszystkim zapewniające spokój, ciszę, i piękne walory przyrodnicze :lol: .

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Hydepark

Postautor: Karolus » poniedziałek, 26 kwie 2021, 12:23

reflexes pisze:Ale jak chcesz go rozwijać?
Temat jest, ale jak widać zainteresowanych udostępnieniem swojego trawnika mało i myślę, że jakoś bardzo się to nie zmieni, bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz, a skoro informacja jest publiczna tzn. skierowana jest do każdego kto wejdzie na forum. Ja osobiście się tam nie wpiszę, ale przecież jak do mnie zadzwonisz to się dogadamy. U mnie nawet kilka tygodni stały fanklubowe przyczepy i bardzo chętnie przetrzymam kolejne a nawet ugoszczę u siebie ich załogę, ale to miejsce jest dostępne dla zaufanych ludzi. Sorry, takie mamy klimat i chyba nikt nie chce mieć kempingu na podjeździe przez całe wakacje i to jeszcze z zupełnie obcymi ludźmi. Sam osobiście jeszcze nie korzystałem z gościnności fanklubowiczów ale ufam że gdybym zadzwonił do większości osób które znam osobiście to każdy na tą nockę czy dwie przyjął by mnie bez problemu o ile oczywiście ma takie możliwości. I do tego nie potrzeba wątków na forum, hoteli tylko numer telefonu.

A z tymi cenami to nie ma co przesadzać. Najbardziej drożeją molochy w bardzo atrakcyjnych turystycznie miejscach, bo ci wszyscy covidowi karawaningowcy jadą na kempingi które wyskakują na pierwszej stronie w googlach po wyszukaniu hasła "kemping w .....". Drożeją też te które mocno się reklamują na przykład na FB, zapewnij wysoki standard i mają dużo chętnych bo są napędzane pocztą pantoflową (faktycznie ceny czasem są absurdalne rzędu 150 zł za 2+2 :o ). Jednak my stare wygi karawaningowe przecież mamy swoje miejsca pochowane w lesie, z dala od tłumów, pokazujące się na 13 stronie wyszukiwania albo wcale, które dalej kosztują 30-40 zł za dobę, ale niestety (albo stety ;) ) zapewniające tylko pompę z wodą i sławojkę jednak przede wszystkim zapewniające spokój, ciszę, i piękne walory przyrodnicze :lol: .


Aleś mi teraz Kolego zaimponował wypowiedzią.... Dokładnie tak samo myślę od pierwszego do ostatniego słowa :P

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2056
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Hydepark

Postautor: Miron EZD » poniedziałek, 26 kwie 2021, 13:22

reflexes pisze:Ale jak chcesz go rozwijać?
Temat jest, ale jak widać zainteresowanych udostępnieniem swojego trawnika mało i myślę, że jakoś bardzo się to nie zmieni, bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz, a skoro informacja jest publiczna tzn. skierowana jest do każdego kto wejdzie na forum. Ja osobiście się tam nie wpiszę, ale przecież jak do mnie zadzwonisz to się dogadamy. U mnie nawet kilka tygodni stały fanklubowe przyczepy i bardzo chętnie przetrzymam kolejne a nawet ugoszczę u siebie ich załogę, ale to miejsce jest dostępne dla zaufanych ludzi.

Dokładnie o to samo mi chodziło, czyli miejsce dla zaufanych kolegów z fanklubu, a nie ogólny plac kempingowy dla wszystkich.
Też nie mam zamiaru dawać swoich namiarów publicznie, ale większość z nas ma do siebie prywatne kontakty.
Wcale nie wątpię, że gdybym kiedyś jechał np. nad morze i potrzebował pomocy lub noclegu w Twojej okolicy, mógłbym na Ciebie liczyć.
Oczywiście, z wzajemnością.
A więc widać, że temat jest bardzo delikatny, aczkolwiek może okazać się przydatny. ;)

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Hydepark

Postautor: kooba » wtorek, 27 kwie 2021, 10:21

Czyżbyśmy mieli skończyć jak kubańczycy po wygnaniu amerykanów :?: :shock:


Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Hydepark

Postautor: RAFALSKI » środa, 28 kwie 2021, 01:06

Dobry materiał, celny punkt widzenia. Ciężko cokolwiek napisać aby nie wchodzić w politykę...

Andrzej132
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 800
Rejestracja: niedziela, 23 mar 2008, 17:24
Lokalizacja: Opole

Re: Hydepark

Postautor: Andrzej132 » sobota, 1 maja 2021, 14:30

W Sopocie na dwóch kempingach przy plaży obłożenie jest chyba większe niż w środku lata. Fakt, że w większości to kampery.

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Hydepark

Postautor: tantalos » niedziela, 16 maja 2021, 09:30

Ktoś z nas robi dioramy ale nie pamiętam kto.
Dobra robota.

Awatar użytkownika
oko
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 2164
Rejestracja: poniedziałek, 20 cze 2016, 11:03
Lokalizacja: Gliwice

Re: Hydepark

Postautor: oko » piątek, 2 lip 2021, 21:44

OCZY :shock: Team
Nie dla nas "All inclusive". Wolimy "nonexclusive".

kilometry/nocki w n126e
12311/93

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1042
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Hydepark

Postautor: mannt » poniedziałek, 12 lip 2021, 13:50

Menu trochę zmodyfikowane, bo zamiast zapiekanek była karkówka w bułce, pyszna! "Targ w Opolu Lubelskim" Obrazek

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Hydepark

Postautor: RAFALSKI » poniedziałek, 12 lip 2021, 14:22

To teraz będzie tak, że do zapiekanki i wieloryba dołącza karkówka jako 126N :) W sumie pasuje :lol:

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2056
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Hydepark

Postautor: Miron EZD » czwartek, 15 lip 2021, 21:56

20210715_155912.jpg

20210715_155559.jpg

20210715_155311.jpg

20210715_155332.jpg

20210715_185359.jpg

Pozdrawiam z DK. Słońce jest, woda ciepła, krewetki są..... :lol:
Camping Kyst Bogense.

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Hydepark

Postautor: Murano » piątek, 16 lip 2021, 06:41

Elegancko :-).

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1042
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Hydepark

Postautor: mannt » piątek, 16 lip 2021, 08:05

Mirek, słońce jest, ciepła woda też a Ty taki smutny na zdjęciu. Trzeba uzupełnić fototekę o uśmiech i radość.

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2056
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Hydepark

Postautor: Miron EZD » piątek, 16 lip 2021, 21:44

No tak. Jak nie było powodu do uśmiechu to człowiek smutny jest.
Ale sytuacja zmienia się dynamicznie i wraz z magicznym napojem humor wraca...
20210716_175619.jpg

Profanacja duńskiego piwa....7.7 volta, ale czego się nie robi żeby być zadowolonym :lol:
Brutalne piwo, poniewiera jak nosorożec na puszce... :mrgreen:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości