Pytanie do klubowiczów z Wrocławia

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
rav509
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 15 wrz 2009, 14:45

Pytanie do klubowiczów z Wrocławia

Postautor: rav509 » niedziela, 20 wrz 2009, 22:15

Witam serdecznie.

Mam możliwość zorganizowania parkingu tylko dla przyczep kempingowych z zapleczem technicznym do dyspozycji. Lokalizacja w okolicach lotniska, niedaleko zjazdu z przyszłej obwodnicy autostradowej Wrocławia, na terenie prywatnej posesji. Cena o jakiej myślę to około 100 zł za cycepkę za miesiąc - oczywiście z pewnymi zniżkami dla Fanklubowiczów :D


I z tym wiąże się moje pytanie: co o tym sądzicie? Czy byłoby zapotrzebowanie na taką usługę w naszym mieście??
Będę wdzięczny za Waszą opinie.

Pozdrawiam
Rafał

Ps: nie wiedziałem w jakim dziale umieścić pytanko,mam nadzieje że tu będzie ok ;)

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie do klubowiczów z Wrocławia

Postautor: b.b tulipan » poniedziałek, 21 wrz 2009, 08:24

no ja jestem z Wrocka, ale nie wiem jak się w tej sprawie wypowiedzieć.
To musiał byś popytać lub dać ogłoszenie w prasie że masz takie możliwości parkingowe. Ktoś zainteresowany pewnie podpowiedział by Tobie w sprawie ceny. To co słyszałem a nie jestem pewny to za stały postój to cena jest w granicach 300 do 500 zł. za rok sprawdź.
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Pytanie do klubowiczów z Wrocławia

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 21 wrz 2009, 09:33

nie jestem z Wrocka ale w stolicy na parkingu strzeżonym życzą sobie od 150Zł wzwyż za miesiąc :( (oczywiście raczej bez zaplecza technicznego)

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Pytanie do klubowiczów z Wrocławia

Postautor: serek » poniedziałek, 21 wrz 2009, 12:48

Pomysł dobry , sam chciałem coś podobnego zrobic u mnie , ale teraz to już nie możliwe ...

Myślę ,że pomysł moze sie przyjąć, pod warunkiem ,ze po sezonie zimowym nic się nie stanie z budkami tam stojacymi , bo w przeciwnym razie możesz miec bardzo duze kłopoty... a wogóle, to podchodzi pod działalność gospodarczą...
życie jak droga, kiedyś się kończy...

rav509
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 15 wrz 2009, 14:45

Re: Pytanie do klubowiczów z Wrocławia

Postautor: rav509 » poniedziałek, 21 wrz 2009, 14:29

serek pisze:Pomysł dobry , sam chciałem coś podobnego zrobic u mnie , ale teraz to już nie możliwe ...

Myślę ,że pomysł moze sie przyjąć, pod warunkiem ,ze po sezonie zimowym nic się nie stanie z budkami tam stojacymi , bo w przeciwnym razie możesz miec bardzo duze kłopoty... a wogóle, to podchodzi pod działalność gospodarczą...



oczywiście działalność byłaby zarejestrowana, w tej chwili orientuje się w kosztach ubezpieczenia itd. Docelowo chciałbym aby właściciel przyczepki mógł na tym terenie we własnym zakresie dokonywać napraw,remontów,przygotować swoje cudo do sezonu itp.

proszę o ewentualne sugestie

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pytanie do klubowiczów z Wrocławia

Postautor: kotek » poniedziałek, 21 wrz 2009, 20:03

W Częstochowie postój na parkingu zamkniętym, ubezpieczonym cena waha się między 90 a 110 zł.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości