Znudziła mi się zalewajka...

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
dzin1975

Znudziła mi się zalewajka...

Postautor: dzin1975 » wtorek, 8 lut 2022, 09:22

i myśle o kombiwarze, ;)
Używa ktoś? Wady, zalety, alternatywa.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Znudziła mi się zalewajka...

Postautor: reflexes » wtorek, 8 lut 2022, 09:35

Mowa o czymś takim?
DUZY-KOMBIWAR-HALOGENOWY-PIEKARNIK-18L-MOC-1400W.jpg

Jeśli tak to nie ma zalet. Ma wady, a mianowicie mała pojemność i prądożerność itp. To przecież kolejny grat, który robi dokładnie to samo co zwykły piekarnik. Jeśli nie masz piekarnika w domu to tak, jeśli masz to nie widzę zalet. Poza tym to nie garnek gotuje więc rozumiesz, może lepiej kupić jakaś książkę z przepisami :lol:

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Znudziła mi się zalewajka...

Postautor: RAFALSKI » wtorek, 8 lut 2022, 09:45

Dżinu, Tomek ma rację. Może nie w temacie ale jak już to spraw sobie Lidlomixa czyli Monsieur Cuisine Connect. To Lidlowy odpowiednik Thermomixa, robi robotę tak samo, a kosztuje ułamek ceny. Mamy ponad rok i polecamy. Chociaż teraz widzę, że coś z dostępnością słabo, a na Allegro szaleją z cenami.

naal

Re: Znudziła mi się zalewajka...

Postautor: naal » wtorek, 8 lut 2022, 10:05

Ty się zdecyduj co Ty chcesz Rudej kupić, bo jeszcze dwa dni temu piszczałeś do frezarki :D

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Znudziła mi się zalewajka...

Postautor: reflexes » wtorek, 8 lut 2022, 10:41

RAFALSKI pisze:Może nie w temacie ale jak już to spraw sobie Lidlomixa czyli Monsieur Cuisine Connect. To Lidlowy odpowiednik Thermomixa, robi robotę tak samo a kosztuje ułamek ceny. Mamy ponad rok i polecamy. Chociaż teraz widzę, że coś z dostępnością słabo a na Allegro szaleją z cenami.

Ja mam biedromixa od 3-4 lat (nie pamiętam dokładnie) i wcale nie zgadzam się z Rafałem :lol: Ok, jest on przydatny jak każdy robot kuchenny do rozdrabniania, miksowania, blendowania i nawet wyrabiania ciasta, ale temat jest o gotowaniu, a raczej pieczeniu, a tego nawet oryginalny Thermomix nie potrafi. Tzn. potrafi gotować, ale z wieloma ograniczeniami więc zwykły garnek sprawdza się zdecydowanie lepiej.
naal pisze:Ty się zdecyduj co Ty chcesz Rudej kupić, bo jeszcze dwa dni temu piszczałeś do frezarki

Dżinu, kup Rudej frezarkę, będzie z tego większy pożytek niż z dwóch ww. urządzeń :)

dzin1975

Re: Znudziła mi się zalewajka...

Postautor: dzin1975 » wtorek, 8 lut 2022, 11:10

Ok, Rudej frezarkę, a Mamie wybije pomysł z głowy. Dzięki pany.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości