Sprzedałem swoją Eneczke

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Bale76
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 20:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Sprzedałem swoją Eneczke

Postautor: Bale76 » wtorek, 13 sie 2013, 13:25

Ciężko było, tym bardziej, że nie planowałem sprzedaży budki. Ale natrafiła się przyczepka zupełnie nieoczekiwanie i padła szybka decyzja. Tak więc na razie po 13 latach podróżowania niewiadóweczkami (były 4 sztuki) przechodzę na sandwicza, ale powrotu do laminatu nie wykluczam w planie jest, ale tylko wersja N126NT. Na forum oczywiście dalej będę zaglądał.
Kiedyś N126 1980r, potem N127 1979r, N126n z 1996r. obecnie Sprite Alpine ^89 + Lew 406

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Sprzedałem swoją Eneczke

Postautor: Paczek » środa, 14 sie 2013, 07:40

To bardzo miło - wielu z naszych odeszło bez słowa .....

Powodzenia i ... do zobaczenia

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2976
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedałem swoją Eneczke

Postautor: robert » środa, 14 sie 2013, 08:07

Pochwal się nowym zakupem.
Chętnie pooglądamy fotki - mimo, że to nie produkt Niewiadowa
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Bale76
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 20:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sprzedałem swoją Eneczke

Postautor: Bale76 » środa, 14 sie 2013, 08:36

No odejść bez słowa to tak jakoś dziwnie, może nie uczestniczyłem za bardzo na forum, ale zaglądam systematycznie. No przynajmniej udało nam się poznać na kilku spotkaniach mam nadzieje że mnie pamiętacie;). Nienadówka w domu rodzinnym była od 1983roku także jakby nie patrząc 30lat. Przez moje już ręce przewinęły się 4 sztuki i wspominam je bardzo dobrze zwłaszcza tę ostatnią. Nową się pochwale przy okazji. Tak jak wspomniałem zakup wyszedł całkiem przypadkiem no, a sprzedać coś trzeba było. Przyczepkę nabyłem od gościa z forum karawaning.pl sympatyczny gość też z Sosnowca i to właśnie dla tego z ciekawości podjechałem zobaczyć bo blisko i zapadła decyzja o zmianie. Ale jak będzie gdzieś blisko zlocie "N" to podjadę powspominać i może coś doradzę;).
Kiedyś N126 1980r, potem N127 1979r, N126n z 1996r. obecnie Sprite Alpine ^89 + Lew 406


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości