N 375

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

N 375

Postautor: marek » piątek, 3 kwie 2009, 09:05

No to dla tych co zachodnia chcą mieć http://allegro.pl/item601620427_niewiadow_n_375.html

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: N 375

Postautor: konrad » piątek, 3 kwie 2009, 09:18

NIEWIADÓW-N375.ROK PRODUKCJI 1994 DMC 1000KG. ALE ZAREJESTROWANA JAKO 750KG
:mrgreen:
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: N 375

Postautor: serek » piątek, 3 kwie 2009, 09:23

no szkoda ze fotki takie jakies małe ale w takiej jeszcze nie byłem ...a szkoda, stałem kiedys na polu kempingowym nie daleko takiej i wyglądałe na fajną...
Ps chyba mamy kolege z tym modelem we fanklubie...??? :?:
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
ddkrzysztof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 757
Rejestracja: środa, 4 cze 2008, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Re: N 375

Postautor: ddkrzysztof » piątek, 3 kwie 2009, 09:25

Tak ale koleś pisze że zdjęcia nie są jego budki tylko poglądowe
Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...

Pozdrawiam Krzysztof + Kasia + Dominik + Dawid + Daewoo Nubira + N126N (REMONT)

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: N 375

Postautor: kotek » piątek, 3 kwie 2009, 23:33

Tylko 15 cm dłuższa od 132 a 200kg cięższa.Jak swoją rejestrowałem, to dopatrzyli się, że coś nie tak jest z wagą, mimo że poprzedni właściciel miał w dowodzie wpisaną wagę 720 kg. Dodatkowy przegląd, ustalenie danych i to na okręgowej stacji wykazało DMC 780 kg. Przy rejestracji N - 375 też się dopatrzą. Nawet mi się podoba, jak szukałem trzy lata temu większej, to w ogóle ich nie było w sprzedaży. A narazie nie będę zmieniał.
Obrazek
Obrazek
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości