III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Rysiaczek
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 22 wrz 2007, 09:23
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: Rysiaczek » poniedziałek, 15 gru 2008, 19:57

W majowy wekend w Warce odbywa sie spotkanie integracyjne kilku klubów karawaningowych ! Ja sobie nie wyobrażam że nas zabraknie . Czerwcowe spotkanie musimy potraktować jako IV ZLOT.a Warke jako III Zamówiłem namiot / piekny w biało niebieskie paski / z napisami http://www.karawaning.pl i fanklub niewiadówek . Na tym spotkaniu musi zabłysnąc wysoko nasza flaga z naszym logo . Szykujemy 2 duze flagi karawaning i fanklub niewiadówek . Pieczątka jest prawie gotowa . Tam tez jest tekst III ZLOT Niewiadówek .
Najważniejsze z tego wszystkiego jest nasz udział . Że potrafimy sie bawic i wypoczywać .

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: serek » poniedziałek, 15 gru 2008, 20:45

Rysiu Ty mnie co chwile zaskakujesz... szkoda ze sipa w remoncie...
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: finger » poniedziałek, 15 gru 2008, 21:51

:D Tak sobie pomyślałem , że skoro jest tak ciepło to można pomyśleć o organizacji zlotu na ... :wink: luty . Tak mnie ciągnie :!:
Warto by było opisać nowicjuszom , w tym i mnie , jak to wszystko na zlocie się odbywa . Jak wygląda :wink: program imprezy zlotowej .
Trzeba się przecież jakoś przygotować .
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bartosz » poniedziałek, 15 gru 2008, 22:15

wszystko fajnie ale chciałbym zobaczyć projekt flagi i pieczątki
lepszy napis byłby: "III Zlot Fanklubu Niewiadówek" a nie samo "Zlot Niewiadówek"

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: serek » wtorek, 16 gru 2008, 08:13

bartosz pisze:lepszy napis byłby: "III Zlot Fanklubu Niewiadówek" a nie samo "Zlot Niewiadówek"




Tu sie zgodzę z Bartkiem ... ładniej to brzmi ... " III Zlot Fanklubu Niewiadówek"
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: finger » wtorek, 16 gru 2008, 13:37

Warto by było opisać nowicjuszom , w tym i mnie , jak to wszystko na zlocie się odbywa . Jak wygląda program imprezy zlotowej .
Trzeba się przecież jakoś przygotować .


Proszę o oświecenie :idea: .
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

Rysiaczek
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 22 wrz 2007, 09:23
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: Rysiaczek » wtorek, 16 gru 2008, 18:53

Tak wygląda projekt naszego centrum dowodzenia w Warce i na każdym innym Zlocie !

Obrazek

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bartosz » wtorek, 16 gru 2008, 19:09

super projekt !! moim skromnym zdaniem

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: finger » wtorek, 16 gru 2008, 21:00

lepszy napis byłby: "III Zlot Fanklubu Niewiadówek" a nie samo "Zlot Niewiadówek"


Napis faktycznie byłby niezły ale tylko na jeden sezon . Nie są to , co prawda , wielosezonowe namioty , jednak na dwa może trzy sezony wystarczy . W tym momencie napis " III Zlot ... " nie będzie aktualny .
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bartosz » wtorek, 16 gru 2008, 21:02

finger pisze:
lepszy napis byłby: "III Zlot Fanklubu Niewiadówek" a nie samo "Zlot Niewiadówek"


Napis faktycznie byłby niezły ale tylko na jeden sezon . Nie są to , co prawda , wielosezonowe namioty , jednak na dwa może trzy sezony wystarczy . W tym momencie napis " III Zlot ... " nie będzie aktualny .



ale jak widać na projekcie namiotu nie ma żadnego numeru

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: finger » wtorek, 16 gru 2008, 22:36

I właśnie o to mi chodzi . Wersja bez napisu "IIIZlot ..." daje możliwość korzystania z namiotu dłużej niż jeden sezon . Ja wiem co widzę w projekcie tylko , że pomysł na dopisanie "III Zlot ..." masz Ty , Bartoszu . Wersja z dłuższym napisem sprawia , że po III Zlocie napis na namiocie będzie trochę nieaktualny . Projektant , zawężając napis , miał raczej na celu wydłużenie okresu używalności , nie tylko na III Zlot .

----------------------------------------------------------
Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek
przez bartosz Pn gru 15, 2008 11:15 pm

wszystko fajnie ale chciałbym zobaczyć projekt flagi i pieczątki
lepszy napis byłby: "III Zlot Fanklubu Niewiadówek" a nie samo "Zlot Niewiadówek" ---------------------------

Czy teraz już się jaśniej wyraziłem ?

PS - Dalej czekam na :idea: oświecenie co do :wink: programu zlotu . Napiszcie jak to się odbywa .

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: b.b tulipan » środa, 17 gru 2008, 17:09

finger, przyjeżdżasz, jesteś i wszystko się samo dzieje. Nasze zloty nie są oprogramowane. Zloty klubów carawaningowych przy Automobilklubach i pod patronatem PZMot. oraz PFCC są organizowane pod program danego klubu.
Na nasze zloty przyjedź, postaw przyczepę i rób co ino dusza zapragnie. Można leniuchować, pić browca, jeździć na rowerku, siedzieć przy ognisku i pleść co ino ślina na język przyniesie itd itp :lol: :lol: :lol:
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: bartosz » środa, 17 gru 2008, 17:54

w sumie bardziej mi zależało na dodaniu słowa "Fanklub" niż numeru zlotu
chodziło mi po prostu o zaznaczenie tego że jesteśmy klubem sformułowanie "Zlot Niewiadówek" oznacza luźne spotkanie - dodanie słowa Fanklub - "Zlot Fanklubu Niewiadówek" - bez numeru - jednoznaczenie podreśla to że jesteśmy w jakiś sposób zorganizowani - o to mi chodziło a nie o numer czy jego brak

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: finger » środa, 17 gru 2008, 19:28

bartosz, Zwróć uwagę na zapis poniżej .

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek
przez Rysiaczek Wt gru 16, 2008 7:53 pm

" Tak wygląda projekt naszego centrum dowodzenia w Warce i na każdym innym Zlocie !"

Chciałem podkreślić to , że zamiar był taki --- " ... w Warce i na każdym innym Zlocie ! " --- Czyli bez numeru kolejnego Zlotu , bardziej uniwersalnie .

Teraz , tj. powyżej , wyraziłeś się wg mnie bardziej precyzyjnie . Faktycznie napis - Fanklub Niewiadówek brzmi dużo lepiej (bez numeru kolejnego zlotu ) niż Zlot Niewiadówek . Pytanie tylko , czy na te zmiany nie jest już zbyt późno ???
Wszelkie tego typu zmiany mogą być kosztowne a nie chodzi tu o to by narażać na koszty projektanta - pomysłodawcę . Dobrze by było , żeby właśnie osoba zgłaszająca projekt wypowiedziała się na temat możliwości zmiany . Tak na marginesie to projekt robi duuuuże wrażenie . RYSIACZEK - jesteś wielki :!: :!: :!:

PS - Dodam tylko , że na zaprzyjaźnionym karawaning.pl prowadzona będzie dobrowolna zbiórka pieniędzy właśnie na takie cele jak RYSIACZKA . Uważam , że jest to godne uwagi . Nie ma tu przecież mowy o szastaniu stówkami na lewo i prawo ale wiadome jest , że im więcej składkowiczów tym lepiej i taniej .
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: III Zlot Fanklubu Niewiadówek

Postautor: jedrek101 » środa, 17 gru 2008, 22:17

Chłopaki ten nieszczęsny napis : III zlot Niewiadówek dotyczył pieczątki ,a nie pawilonu !!!!!
no i pozamiatałem :wink:


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości