IX Zlot Fanklubu Niewiadówek! - Majówka 2011

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Majówka 2011

Postautor: konrad » poniedziałek, 3 sty 2011, 11:57

Konrad_wawa pisze:A może tak dla osób chętnych ( nie jadących na k.pl ) zrobimy w tym terminie spocik w Warce ?

Jeżeli będą chętni - mam niedaleko i mogę przeprowadzić zwiad, zaplanować jakieś atrakcje ( np. zwiedzanie Browaru itp ).


w warce będzie już chyba tradycyjnie organizowany zlot przez właściciela, z jakimiś atrakcjami
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: BIGL » poniedziałek, 3 sty 2011, 14:18

Mimo że nie jadę na majówkę to uważam że nie powinno się organizować konkurencyjnego spotu w tym samym terminie. Lepiej pomyśleć o innej dacie....- wszak jest 12 miesięcy i 365,2425 dni, więc coś można upchnąć :wink: .
Obrazek

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Majówka 2011

Postautor: konrad » poniedziałek, 3 sty 2011, 14:35

BIGL pisze:Mimo że nie jadę na majówkę to uważam że nie powinno się organizować konkurencyjnego spotu w tym samym terminie. Lepiej pomyśleć o innej dacie....- wszak jest 12 miesięcy i 365,2425 dni, więc coś można upchnąć :wink: .


tzn że mam ze znajomymi zostać w domu ?
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: BIGL » poniedziałek, 3 sty 2011, 15:03

Odpowiem wam w formie zeszłorocznej anegdoty. Na mojej wsiowej (na wsi) parafi w piękną majową pogodę odprawić mszę na podwórku w polowych warunkach. Powynosiliśmy ławki i wszystko przygotowaliśmy tak aby w miarę mozliwości było wygodnie dla ludzi (wiekszość 75-90lat). Wszystko by super się udało gdyby nie nowe sąsiedztwo kościółka ( warszawiacy postawili sobie domek letniskowy 10m od kościoła) które to akurat w tym samym czasie musiało wystawić głośnik do okna z mszą RM. Mimo idiotycznego zagłuszania naszej mszy wszystko się udało, a pozostał tylko niesmak....Dodam że nie jestem specjalnie nadgorliwym katolikiem, co by ktoś mnie nie posądził o skrajności - staram się żyć po ludzku i bez "światłocienia"

Wracając do tematu - nikt nie mówi żebyś siedział w domu i myślę że to dokładnie zrozumiałeś :roll: . Nie wypada organizować konkurencyjnego zlotu i tym bardziej pisać o nim w temacie kolegi. Jak to mówi naczelny pieniacz: to jest po prostu ABSMAK :wink:
Obrazek

Konrad_wawa
Posty: 301
Rejestracja: poniedziałek, 27 lip 2009, 15:31
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Majówka 2011

Postautor: Konrad_wawa » poniedziałek, 3 sty 2011, 16:07

Czując się wywołanym do tablicy odpowiadam :
1. Temat założony przez kolegę Szarego nie tyczy dokładnie Zlotu Caravaning.pl, lecz - jak sam tytuł wskazuje : Majówki 2011, więc nie uważam, abym pisał nie w tym wątku.
2. Nie organizuję, ani nie proponuję organizacji konkurencyjnego zlotu w temacie kolegi lecz próbuję dowiedzieć się - ew. skrzyknąć kilka osób niezainteresowanych wycieczką w Suwalskie do spędzenia majówki ( a tego tyczy temat ) w innym miejscu - ja sam nie wiem czy nie pojadę w ogóle gdzie indziej, ale badam sytuację pod kątem przyszłych planów.
3. Nie zakładam nowego tematu, aby nie zaśmiecać forum. Jeżeli Władza widzi inaczej - proszę o przeniesienie mojej propozycji do właściwego działu lub wydzielenie do odrębnego tematu.
4. Wcześniej prowadzona była dyskusja - padło NIE, DZIĘKUJĘ itp. ... każdy pojedzie tam gdzie będzie uważał, a forum chyba jest od tego, żeby dyskutować i ew. umówić się na wspólny wyjazd, pobyt na majówce.
N 126 N + Laguna II Hatchback 2,0 16V - jeszcze bez haka :)

Awatar użytkownika
Depeche
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 400
Rejestracja: niedziela, 2 sty 2011, 14:39

Re: Majówka 2011

Postautor: Depeche » poniedziałek, 3 sty 2011, 20:47

Zlot w Dukli.... Po obejrzeniu Wina Truskawkowego mam marzenie, żeby tam jechać. I pamiętam o przysłowiu: "Gdyby Pan Bóg mieszkał w Dukli, toby szyby mu wytłukli".

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: szary11 » poniedziałek, 3 sty 2011, 21:13

Konrad_wawa pisze:1. Temat założony przez kolegę Szarego nie tyczy dokładnie Zlotu Caravaning.pl, lecz - jak sam tytuł wskazuje : Majówki 2011, więc nie uważam, abym pisał nie w tym wątku.



Wydawało mi się, że to jasne, że Majówka = Zlot Karawaning.pl

Inaczej by być nie mogło. Zawsze tak było i jak narazie zmian nie planujemy.

Temat się tyczy IX Zlotu Karawaning.pl

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Majówka 2011

Postautor: konrad » wtorek, 4 sty 2011, 07:30

Bigl, ja nie rozumiem o jakiej konkurencji mówimy, jasno napisałem, że dla mnie jest za daleko na mazury i że pojadę gdzieś bliżej, więc jaka to konkurencja ?
dokładnie tak samo było rok temu ze sławą, kilkanaście załóg z południa spotkało się w Gackach, bo do Sławy był kawał drogi, Paczek z Konziem pojechali do Warki ...
zresztą tak było rok temu http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=1441

Wiem że co najmniej kilka osób nie jedzie na mazury, więc poważnie pytam, czy mamy siedzieć w domu,
czy może nic nie pisać na forum, żeby nie być posądzonym o konkurencję ?
to chyba bez sensu :roll:
Spotkamy się gdzieś "u nas", a czy to będzie Dukla, zalew Chańcza, Warka, czy jeszcze coś innego ... zobaczymy,
czasu jest dużo, a takie spotkanie nie wymaga przygotowań, bo te kilka załóg zawsze się zmieści ;)

tak w temacie konkurencji, zobacz ile było regionalnych spotkań na 11 listopada i jakoś nikt o konkurencji nie pisał :D

ps tytuł wątku faktycznie zawiera majówka 2011, a nie IX Zlotu Karawaning.pl ;)
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4542
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Majówka 2011

Postautor: Paczek » wtorek, 4 sty 2011, 07:46

Panowie - bardzo proszę bez kłótni ( bo będę musiał zainterweniować :) )

Jeśli wolicie założymy osobne wątki : majówka 2011( a w nim propozycje zlotów) i majowy zlot karawaning.pl jako osobny wątek .

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: szary11 » wtorek, 4 sty 2011, 12:41

Paczek, może faktycznie wartoby zamienić tematy... trochę niefortunnie wyszło.

A co do "konkurencyjnych" zlotów to osobiście nie mam nic przeciwko. Nie każde miejsce może komuś odpowiadać, może być za daleko i bez sensu jechać na 3 dni jak 2 spędzi się w drodze. Może kogoś w danym momencie nie stać - tak jak np. mnie w zeszłym roku, kiedy był zlot w Sławie a potrzebowałem zbierać fundusze.

Kto może i ma ochotę - ZAPRASZAMY :) Kto nie - do zobaczenia przy następnych okazjach :)

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: BIGL » wtorek, 4 sty 2011, 16:13

Nie w moim interesie i intecji jest prowadzenie wszelakich sporów czy kłótni, a już napewno nie chciałem nikogo obrazić. Pomyślałem tylk oże skoro kolega szary11 założył swój temat dotyczy majówki z karawaning.pl to wszelakie planowanie innych zlotów (w dodatku w tym samym terminie) budzi niesmak i jest poprostu faux pas .
Można przecież założyć własny temat lub choćby prowadzić takową dyskusję w bardziej ogólnym np.: viewtopic.php?f=32&t=1803
IMO Konrad możesz śmiało wyjechać ze znajomymi gdzieś na ten weekend, a nawet w każdy innny :wink:
EOD :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Majówka 2011

Postautor: KONZIO » środa, 5 sty 2011, 08:37

Konrad, w Warce nie trzeba organizować zlotu.
Bo zlot, najprawdopodobniej sam się zorganizuje.
Tak jak to np. było w zeszłym roku.
A to, że jest tam misz-masz jeśli chodzi o kluby, fora, czy stowarzyszenia, a komu to przeszkadza?
Grunt, żeby było miło i sympatycznie.
Ja na 99,9% w tym roku też rozpocznę sezon (tak jak już pisałem wcześniej) małą Warką z sokiem.
Kto będzie miał ochotę, dojedzie i pewnie się tam z Nim spotkam...
Myślę, że to przed samym majem będzie można w razie co założyć wątek, np. p.t "kto będzie w Warce?", żeby tylko wiedzieć za kim się rozglądać... :wink: :wink: :wink:

Pozdrowionka
ad

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: szary11 » czwartek, 20 sty 2011, 06:37

Zainteresowanych Zlotem odsyłam na karawanig.pl celem poczytania dodatkowych info o miejscac wartych odwiedzenia podczas spotkania. Jesli będzie potrzeba (ktoś zgłosi prośbę) mogę przekopiować tu to co tam piszę. Nie zarejestrowani na k.pl nie mają dostepu do tematu.

Ponownie zapraszam równiez do zapisów i przyjazdu!!! :)

Awatar użytkownika
stef
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 276
Rejestracja: wtorek, 18 sie 2009, 08:31
Lokalizacja: Choroszcz/k. Białegosotku
Kontaktowanie:

Re: Majówka 2011

Postautor: stef » niedziela, 30 sty 2011, 22:59

Już się dopisałem na forum karawaningu - wreszcie coś w naszej okolicy, więc nie możemy tego przegapić.
Jedynie mam nadzieję, że noce będą ciepłe bo inaczej nasze maleństwo będzie musiało zostać u dziadków...

Do zobaczenia !!
Stefan
T4 EuroSky 550
było
Xsara picasso 1.8B+G + N126 + KIP 42 TTZ

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: szary11 » poniedziałek, 31 sty 2011, 19:28

Stef, coś się wymyśli, trochę prądu, troszkę ognia i będzie ciepło :)

PS. Dopisany :thumbup:


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości