VII Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 28 cze 2010, 07:41

A właśnie,zapomniałem podziękować Tomkowi i Florce za przyjazd na zlot przepięknym zestawem i za użyczenie holownika w konkurencji sportowej , oraz Andy'emu z przyjazd z Gdańska równie atrakcyjnym zestawem w którym przyczepa jest w początkowej fazie remontu :)

Awatar użytkownika
Kopi
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 8 wrz 2009, 08:56

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: Kopi » poniedziałek, 28 cze 2010, 08:11

Chciałem wszystkim podziękować za ekstra zlocik, fajniutką rodzinna atmosferę i super spędzony czas. Oby więcej takich spotkań.

Jeszcze raz podziękowania za pomoc w rozłożeniu przedsionka - sam bym pewnie rozkładał do niedzieli :D.

Do zobaczenia w Warce???
Citroen Xsara Picasso + N-126N

Awatar użytkownika
duszek181
Posty: 110
Rejestracja: czwartek, 25 lut 2010, 13:33
Lokalizacja: Jaktorów

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: duszek181 » poniedziałek, 28 cze 2010, 09:09

Witam po obeiżenju fotek widzę ze było fajowo szkoda ze nas nie było.No szkoda ale jak pisałem wcześniej miałem wypadek w pracy stracił bym palca zostałem poszywany teraz siedzę w domu z bólu się zwijam i nie mogę wykonywać żadnych prac tą dłonią oj żałuje taka fajna impra nas ominęła :(

matse
Posty: 89
Rejestracja: czwartek, 12 cze 2008, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: matse » poniedziałek, 28 cze 2010, 09:42

Witam!
Muszę podziękować za te chwile spędzone z Wami w Borkach, a w szczególności kol. Michałowi za organizację i zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy. Naprawdę było warto być tam z Wami wszystkimi.

Pozdrawiam matse

Awatar użytkownika
piterkuba
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 23 lis 2009, 20:35
Lokalizacja: Płock / Słupno

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: piterkuba » poniedziałek, 28 cze 2010, 14:32

Witajcie, niestety ze względu na zdrowie moich pociech nie dotarlismy do was...Widzę, czytając posty, że byo naprawdę super...Ale myslę, że nic straconego. Obecnie z żoną i z dziećmi jesteśmy w Sopocie u siostry (chlopcom dobrze sluży taki klimat). Będąc na molo postanowiem odwiedzic kemping w pobliskiej okolicy-spotkalem tam przesympatycznego kolegę z klubu karawaningu z którym chwile porozmawiaem, mieszka niedaleko "Borek". Z żonką ustaliliśmy że za pare dni, myślę że okolo 7-8 lipca i tak pojedziemy do Borek, może ktoś z klubu tam bedzie na wypoczynku....Pozdrawiam was serdecznie Piotrek

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: BIGL » poniedziałek, 28 cze 2010, 15:59

piterkuba pisze:Witajcie, niestety ze względu na zdrowie moich pociech nie dotarlismy do was...Widzę, czytając posty, że byo naprawdę super...Ale myslę, że nic straconego. Obecnie z żoną i z dziećmi jesteśmy w Sopocie u siostry (chlopcom dobrze sluży taki klimat). Będąc na molo postanowiem odwiedzic kemping w pobliskiej okolicy-spotkalem tam przesympatycznego kolegę z klubu karawaningu z którym chwile porozmawiaem, mieszka niedaleko "Borek". Z żonką ustaliliśmy że za pare dni, myślę że okolo 7-8 lipca i tak pojedziemy do Borek, może ktoś z klubu tam bedzie na wypoczynku....Pozdrawiam was serdecznie Piotrek

Poczekaj, poczekaj :D - jakoś na przełomie lipca/sierpnia jest w planach spocik Niewiadówek w Warce - może tam się spotkamy 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
pawcar
Posty: 117
Rejestracja: poniedziałek, 4 sie 2008, 19:03

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: pawcar » poniedziałek, 28 cze 2010, 16:15

WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM ZA WSPANIALA ATMOSFERE I NIEZAPOMNIANE WRAZENIA CIESZE SIE ZE ZNOW MOGLISMY SIE SPOTKAC, SZCZEGÓLNE PODZIEKOWANIA DLA MICHALA ZA WSPANIALA ORGANIZACJE ZLOTU. DO DOMU DOTARLISMY OK 22 BEZ WIEKSZYCH NIESPODZIANEK JESZCZE TRUDNO OBUDZIC SIE DO RZECZYWISTOŚCI PO TAK WIELU NIEZAPOMNIANYCH CHWILACH. DO ZOBACZENIA NASTEPNYM RAZEM
POZDRAWIAM

szczepan
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 27 cze 2010, 21:26

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: szczepan » poniedziałek, 28 cze 2010, 21:42

My też bardzo dziekujemy za mile przyjęcie na Wasz zlocik coprawda wpadliśmy w sam środek bo była to sobota popołudnie był to nasz drugi w życu wyjazd z przyczepką...
szczególnie dziekujemy Piotrkowi i Dance oraz Tomuro i Kindze gdyż to Oni przeciągneli nas z końca campingu i namówili zeby ustawić sie w Waszym kręgu i naprawde jesteście Wszyscy super Wielkie dzięki chcemy zostać Waszymi przyjaciółmi i sypatykami
Szczepan z Jolą i małą Julitą z Łodzi
Lanos+Hobby classic

Awatar użytkownika
ddkrzysztof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 757
Rejestracja: środa, 4 cze 2008, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: ddkrzysztof » poniedziałek, 28 cze 2010, 21:55

BIGL pisze: jakoś na przełomie lipca/sierpnia jest w planach spocik Niewiadówek w Warce

Czy coś przeoczyłem :?: :shock:
Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...

Pozdrawiam Krzysztof + Kasia + Dominik + Dawid + Daewoo Nubira + N126N (REMONT)

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 28 cze 2010, 22:51

ddkrzysztof pisze:
BIGL pisze: jakoś na przełomie lipca/sierpnia jest w planach spocik Niewiadówek w Warce

Czy coś przeoczyłem :?: :shock:

tak Krzysiu - spotkanie nad Zalewem Sulejowskim :lol: :wink:
p.s niedługo rozwiniemy temat - tymczasem trzeba ochłonąć po VII zlocie :D

tomuro
Posty: 51
Rejestracja: czwartek, 20 mar 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: tomuro » poniedziałek, 28 cze 2010, 23:32

Witamy wszystkich co jak co ale mamy za co dziękować za tak serdeczne powitanie naszej rodziny aż się łezka w oku kręci jak ten moment wspominamy.Serdecznie dziękujemy Paczkowi za wspaniałą organizację czasu na zjeździe ,super pomysłów :D i ciekawych konkursów.Dziękujemy za nagrodę telewizor się spisuje na medal.
Miło było nam was wszystkich poznać i dowiedzieć się o was czegoś więcej niż remonty naszych enek.
Poddaliście nam wiele pomysłów do zrealizowania miejsce na rezerwę bagażnik na rowery i ogrzewanie.
Jedrek 101 dzięki za uszczelkę do gazu.Czytamy wasze relacje i dalej nam się gęba śmieje.My wróciliśmy dzisiaj wieczorem pustka na kempingu została jak wszyscy odjechaliście a my jeszcze jedną nockę dłużej tego klapka cholera szukałem i nic dwa buty k......... lakierki jakieś zdezelowane do połowy pod choinką zakopane jakiś maniak z tego psa. :lol: Mamy nadzieję,że jeszcze nie raz się z wami spotkamy.Pozdrawiamy wszystkich serdecznie tomuro kinga i wojtuś

Awatar użytkownika
ddkrzysztof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 757
Rejestracja: środa, 4 cze 2008, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: ddkrzysztof » poniedziałek, 28 cze 2010, 23:36

jedrek101 pisze:tak Krzysiu - spotkanie nad Zalewem Sulejowskim :lol: :wink:
p.s niedługo rozwiniemy temat - tymczasem trzeba ochłonąć po VII zlocie :D

Andrzejku nie dobijaj mnie nie mogę sie pogodzić z nieobecnością, Widziałem sie z Piotrkiem w piątek i do wieczora oraz prawie całą sobote wraz mechanikiem spędzilem przy aucie jeszcze tylko dwie felgi kupić oraz opony i bedzie ok
Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...

Pozdrawiam Krzysztof + Kasia + Dominik + Dawid + Daewoo Nubira + N126N (REMONT)

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: marek » wtorek, 29 cze 2010, 10:49

Witam,
żałuje oczywiście że mnie nie było ( uroki pracy ) pragnę podziękować przede wszystkim Michałowi i jego rodzinie ze podjęli się trudu organizacji i przeprowadzenia zlotu i oczywiści wszystkim tym którzy dorzucili cegiełkę do zlotu.Myślę że z roku na rok będzie ciekawiej a piękna pogodę będziemy mieli zawsze.

P.S
wracałem w poniedziałek z Książa Wielkiego do Miechowa i minął mnie kolega "tomuro" ok godz 18:40 czerwona skoda Felicja.Twojego zestawu się nie da pomylić - masz bardzo dobre oświetlenie z tyłu widoczny w dzień 300m

Awatar użytkownika
tomandflo
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 4 maja 2010, 21:30

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: tomandflo » wtorek, 29 cze 2010, 12:57

My również dotarliśmy podróż zajęła nam dwa dni, ale wiadomo w wakacje nie ma pośpiechu, było wspaniale i fajnie było poznać tylu ciekawych ludzi jak wy! mam nadzieje że spotkamy się niebawem w kręgu eNek, na jakimś kempingu by spędzić czas we wspaniałej atmosferze.

P.S.
mamy też nadzieje że przeciąganie bąbla na lince wpisze się na stałe do kalendarza fan klubowych spotkań.

Gorąco pozdrawiamy, dziękujemy i do zobaczenia.

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Zlot Fanklubu Niewiadówek 25-27 czerwca 2010 BORKI

Postautor: serek » środa, 30 cze 2010, 00:40

Kochani , nie było mnie , ale przez krótka chwile miałem z Wami łacznśc i wiem ,ze było super, bardzo żałuje, ale od kilku dni smigam busem z moimi mebelkami z mieszkanka do domku ... (zapowiadana przeprowdzaka na zlocie z Sławie... )

Obiecuje, ze na kolejny zlocik będe, chyba ,ze juz nie...????
życie jak droga, kiedyś się kończy...


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości