XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: Murano » piątek, 24 cze 2022, 07:41

Kilka fotek od nas 8-)
IMG_20220614_200250.jpg
IMG_20220615_093553.jpg
IMG_20220615_112407.jpg
IMG_20220616_095347.jpg
IMG_20220617_140659.jpg
IMG_20220618_125541.jpg
IMG_20220618_125808.jpg
IMG_20220618_130748.jpg
IMG_20220618_132038.jpg
IMG_20220618_134209.jpg

Awatar użytkownika
Pavulon
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 506
Rejestracja: wtorek, 30 lip 2019, 13:01
Lokalizacja: Rudy Raciborskie

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: Pavulon » piątek, 24 cze 2022, 12:31

Byłem pierwszy raz... było super, organizacja na wysokim poziomie.
Podziękowania dla organizatorów i uczestników za atmosferę.
Sam kemping bardzo mnie urzekł, pewnie tam wrócę.

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: tomcat » piątek, 24 cze 2022, 13:53

20220623_161820.jpg

Kolejny zlocik za nami więc wypada podsumować to spotkanie :geek:
W imieniu własnym oraz współorganizatorów chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za uczestnictwo w imprezie. Cieszymy się bardzo, że tak licznie odpowiedzieliście na zaproszenie. Dzięki temu pobiliśmy rekord frekwencji zlotowej. Oficjalnie zarejestrowaliśmy 82 załogi :!: Realna liczba uczestników mogła być wyższa ale pod uwagę braliśmy tylko te załogi, które zgłosiły się do biura zlotu.
Dziękujemy za liczne pozytywne komentarze i pochwały, które popłynęły w naszą stronę jako organizatorów ale także pochlebne opinie na temat kempingu. Dołożyliśmy wszelkich starań aby umilić Wam pobyt, a sądząc po opiniach chyba Was nie zawiedliśmy ;)
Indywidualne podziękowania należą się osobom, które brały czynny udział w spotkaniu oraz przygotowaniach. Zbyt wielu żeby wymieniać indywidualnie, dlatego: aukcjonerzy, pomoce kuchenne, ... :mrgreen: - SERDECZNE DZIĘKI ;) :!:
OGROMNE podziękowania należą się także darczyńcom oraz uczestnikom aukcji charytatywnej :ugeek:
Dzięki Wam udało się zebrać 11 380 złotych :!: :!: :!:
Obrazek

:ugeek: Na społeczności FKNu zawsze można polegać :ugeek:

Nie możemy zapomnieć także o naszym gospodarzu; Tomash44, dziękujemy bardzo za gościnę i zaangażowanie podczas organizacji zlotu.
Mam nadzieję, że za dużo nie nabroiliśmy :? :mrgreen: Polecamy się na przyszłość ;)

Niestety "nie ma róży bez kolców". Podczas tegorocznej edycji naszego spotkania miały miejsce wydarzenia, które kładą się cieniem na fanklubie :(
Nie będziemy nikogo wywoływać do tablicy ani też publicznie piętnować; nie o to chodzi. Nie jesteśmy sędziami ani też katami jednak niektóre zachowania wymagają reakcji.
Uczestnicząc w zlocie lub innym wydarzeniu pod szyldem FKN reprezentujecie nasze WSPÓLNE forum. Kłótnie, pyskówki czy obelżywe wyzwiska bez powodu, negatywnie odbijają się na dobrym imieniu fanklubu. Pamiętajcie o tym, bo " jak Cię widzą tak Cię piszą".

Dla przypomnienia:
"...Pamiętajcie!!! 8-)
Zlot jest luźnym spotkaniem użytkowników forum. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za siebie, swoją załogę oraz za zapewnienie opieki nad własnymi dziećmi. Spotykamy się w celu poznania i wspólnego spędzenia czasu. Organizatorzy zlotu ani zarząd forum nie są odpowiedzialni za brak prądu, ciepłej wody, złą pogodę, zachowanie innych uczestników i wszelkie inne nieprzewidziane zdarzenia, nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty finansowe, sprzętowe, za rzeczy zgubione lub skradzione oraz za uszczerbki na zdrowiu wynikające ze zdarzeń losowych lub działania osób trzecich :-) .
Dbając również o dobre imię naszego WSPÓLNEGO Forum proszę o nieeksponowanie gadżetów, strojów, organów i innych elementów które mogą wywoływać dwuznaczne skojarzenia przynajmniej w obecności dzieci, a najlepiej wcale..."


Zlot jest luźnym spotkaniem ale nie wentylem do niewłaściwych zachowań, które mamy nadzieję, że po przemyśleniach już się w przyszłości nie powtórzą.


To chyba byłoby na tyle :? Mam nadzieję, że nikogo nie zawiedliśmy, a incydenty pójdą w zapomnienie i długo będziecie wspominać ten wspólnie spędzony czas ;)
Do zobaczenia na kolejnych zlotach, spotach, w trasie... ;) ..."

Awatar użytkownika
Bobobip
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 104
Rejestracja: wtorek, 24 maja 2016, 16:20

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: Bobobip » piątek, 24 cze 2022, 14:23

Gigant prośba bo nie mogę się doszukać danych do przelewu za aukcję, jakby się udało ponownie udostępnić. Proszę.
Benia, Maciej i Inga z Zielonek :D

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: reflexes » piątek, 24 cze 2022, 14:24

Bobobip pisze:Gigant prośba bo nie mogę się doszukać danych do przelewu za aukcję, jakby się udało ponownie udostępnić. Proszę

Proszę https://fanklub-niewiadowek.com/forum/v ... 01&t=10360

Awatar użytkownika
Bobobip
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 104
Rejestracja: wtorek, 24 maja 2016, 16:20

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: Bobobip » piątek, 24 cze 2022, 15:07

reflexes pisze:
Bobobip pisze:Gigant prośba bo nie mogę się doszukać danych do przelewu za aukcję, jakby się udało ponownie udostępnić. Proszę

Proszę https://fanklub-niewiadowek.com/forum/v ... 01&t=10360
Dziękuję, poszło (Potwierdzenia na mailu).
Benia, Maciej i Inga z Zielonek :D

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: Murano » niedziela, 26 cze 2022, 09:16

Murano pisze:[...]
Jest tylko prośba od organizatorów o wystawienie opinii Google dla kempingu Jura Camp kemping 244.
Wierzymy w was, że będą to opinie zgodne z wpisami popowrotnymi w tym wątku ;-).
Dzięki jeszcze raz.

Mamy to! :mrgreen:
Kto jeszcze się nie wypowiedział to zachęcam.
IMG_20220626_090911.jpg

Awatar użytkownika
krzysztof_cw
Moderator
Moderator
Posty: 1054
Rejestracja: środa, 12 paź 2016, 18:19
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: krzysztof_cw » wtorek, 28 cze 2022, 13:52

Przed chwilą dzwonił do mnie przedstawiciel Darius Przyczepy z pytankiem czy w ramach nagrody coś już wybrałem itd.

Niby nic taka drobnostka ale za to jaka miła :)
Chrysler Grand Voyager 3.3 + Niewiadów N126e + Adria Adiva 502 UK :D

Awatar użytkownika
Miron EZD
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2056
Rejestracja: poniedziałek, 18 wrz 2017, 21:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: Miron EZD » wtorek, 28 cze 2022, 18:21

krzysztof_cw pisze:Przed chwilą dzwonił do mnie przedstawiciel Darius Przyczepy z pytankiem czy w ramach nagrody coś już wybrałem itd.

Niby nic taka drobnostka ale za to jaka miła :)

Do mnie też dzwonił z pytaniem w jaki sposób chciałbym zrealizować voucher. 8-)

dzin1975

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: dzin1975 » wtorek, 28 cze 2022, 20:39

Miron EZD pisze:
krzysztof_cw pisze:Przed chwilą dzwonił do mnie przedstawiciel Darius Przyczepy z pytankiem czy w ramach nagrody coś już wybrałem itd.

Niby nic taka drobnostka ale za to jaka miła :)

Do mnie też dzwonił z pytaniem w jaki sposób chciałbym zrealizować voucher. 8-)

Ja bym nie miał problemu ;)
Tak, że tak :mrgreen:

Kudłaty
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 29 kwie 2019, 03:20

Re: XXIII Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - Siamoszyce 16-19.06.2022

Postautor: Kudłaty » środa, 12 paź 2022, 19:58

Jak się nie udzielałem tak chyba muszę zacząć.
Witam tych co mnie znają a dla tych co mnie nie znają informuję, że na zlotach zazwyczaj mówicie do mnie Młody Dżin.
Po wypowiedzi Krzysztofa stwierdzam, że informacja jaka zaczęła krążyć w społeczności FKN na mój temat po zlocie ogólnopolskim jest aktualna(chodź fałszywa) ale do rzeczy. Rozniosła się plotka jakoby podczas tego gdy pewna obca osoba przyszła Nas uspokajać pewnej nocy to że niby ja na nią naskoczyłem/zwyzywałem/zmieszałem z błotem czy jakoś tak już nie pamiętam jak to dokładnie ktoś tam mówił bo szczerze mam na to głęboko wy...
Tak czy siak ktoś sobie bardzo fajnie ubarwił rzeczywistość.
Prawda natomiast jest taka (i to prawda z pierwszej ręki ponieważ to bezpośrednio do mnie zwracała się ta obca osoba a konkretniej Pani) ze Pani wyskoczyła do mnie z wulgaryzmami i wyzwiskami próbując mi uświadomić, że cala ekipa która się wtedy tam znajdowała jest dla niej bydłem, które jest gówno warte i nie powinno w ogóle chodzić po tym świecie. Ja grzecznie i spokojnie ponieważ nie jestem człowiekiem konfliktowym powiedziałem Pani żeby poszła pilnować swojej płyty indukcyjne przez którą dzień wcześniej 3 razy musiałem naprawiać prąd na kempingu. Po czym Pani jeszcze raz z największą życzliwością (na jaką ją było stać) uświadomiła mi ze moja matka jest taka a nie inna a ja sam nie jestem wiele lepszy po czym odeszła.
JEŚLI TAK według was wygląda uspokajanie to ja się boję pomyśleć jak wy uspokajacie swoje dzieci w domu.
JEŚLI TAK wygląda naskakiwanie na kogoś co niby ja zrobiłem to ja znów się boje pomyśleć jak wy się bronicie gdy ktoś na was naskoczy.
WAS mam tu na myśli wszystkie te osoby które tą plotkę rozsiewały i BAŁY się podejść do mnie osobiście żeby wytłumaczyć tą sytuację. Oczywiście. Lepiej pobawić się w głuchy telefon i przekazywać niesprawdzone informacje dalej. Żal mi WAS za to ze potraficie gadać głupoty bez sensu tylko dla tego ze ktoś zaczął coś opowiadać. Mam głęboko wywalone co myśleliście sobie o mnie po zlocie i mam głęboko wywalone co pomyślicie sobie o mnie teraz gdy wytłumaczyłem wam całą sytuację jak to było w rzeczywistości. Może teraz parę osób z forum sobie coś przemyśli (chodź wątpię bo do tego trzeba umieć myśleć a nie powtarzać debilizmów po innych) i zacznie weryfikować następnym razem informacje zamiast od razu jeździć komuś po rajtach.

A na koniec dodam tylko ze czasem lepiej się zadawać z bydłem które jest wierne niż ze zdradzieckimi wężami które Beda cie kąsać przy każdej możliwej okazji.

Dla jednych miłego wieczorku dla innych smacznej kawusi porannej a jeszcze innym życzę soczystego xxxxxxxxxx

✌Peace Love and Rock and Roll✌

PS. Dla tych co wiedzą o co chodzi to express nadal mnie nie dojechał chodź czekam z niecierpliwością xD


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości