W czym mogę pomóc .... ?

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: __ArroW__ » poniedziałek, 17 paź 2016, 23:49

Nazywam się Dawid jestem z Torunia, na codzień pracuję PH w hurtowni z częściami motoryzacyjnymi, po godzinach autodetailing, mechanika oraz domowe majsterkowanie + hobbistycznie fotografia, grafika w corelu. Oczywiście w razie potrzeby służę pomocą mam wiele możliwości i zaprzyjaźnionych warsztatów na terenie Kujawsko-Pomorskim oraz miejscem na postój przyczepy z faktu mieszkania w domku, to by było chyba na tyle [emoji6]

Pozdr ArroW!
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Seba » poniedziałek, 14 lis 2016, 21:02

To i ja coś dorzuce. Od lat jestem handlowcem i pracuję w branży instalacyjnej, wykończeniowej szeroko pojętej. Mieszkam w Rzeszowie. Jak każdy Polak znam sie na wszystkim :). Jakby w tych okolicach potrzebna była jakaś pomoc to służę w miarę możliwości. Tak jak kilka osób na forum dodatkowo jeżdżę na moto. Przyczepa to nowe hobby ale bardzo fajne, bo podróżować lubie a tak jakoś człowiek bardziej wolny jak ma swój domek ze sobą.

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: kooba » poniedziałek, 14 lis 2016, 22:31

Muszę wreszcie odwiedzić i zwiedzić Twoje miasto bo ciągle tylko przez nie przejeżdżam, a właściwie odkąd zrobili Wam A4 to nawet i to nie.

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Seba » wtorek, 15 lis 2016, 11:36

Dokadnie, teraz to sie leci czy to na zachod czy na wschod :)

paweł.d
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 25 gru 2016, 21:07
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: paweł.d » czwartek, 12 sty 2017, 23:34

Witajcie
Z zawodu jestem Specjalistą ds administracyjno- technicznych w aspekcie zarządzania nieruchomościami (zarządzam częścią komunalnego zasobu gminy Sosnowiec) i jestem urzędnikiem, więc mogę służyć pomocą w aspekcie nieruchomości (prawa do lokalu komunalnego i socjalnego oraz praw wynikających z ustawy o własności lokali w przypadku mieszkań wykupionych) ale także w innych sprawach urzędniczych.
Urzędnik z ludzką twarzą

sookinsyn

Re: w czym mogę pomóc .... ?

Postautor: sookinsyn » wtorek, 19 wrz 2017, 08:31

To i ja się dopiszę. Z zawodu logistyk, po godzinach gitary (gra i renowacje). W razie kłopotów w Krakowie (do 50km) chętnie pomogę w razie awarii holownika lub budy. Ewentualny nocleg w mieszkaniu w bloku, miejsce na przyczepę też się znajdzie. Kontakt na PW

Carus
Posty: 24
Rejestracja: środa, 20 maja 2020, 19:29
Lokalizacja: Trzebnica

Re: W czym mogę pomóc .... ?

Postautor: Carus » poniedziałek, 22 cze 2020, 09:41

Chyb popchnę ten temat. Z zawody niby budowlaniec, z wykształcenia niby socjolog ale na co dzień zajmuję się serwisem sprzętu warsztatowego. Teraz w sumie głównie podnośników samochodowych, naprawy, przeglądy, dozory itp... Mam kawałek swojego warsztatu gdzie można wjechać i podnieść samochód, jest czym pospawać czy zmienić opony i wyważyć koła. Zaznaczam, że to nie warsztat usługowy tylko dzikie królestwo pt. "zrób to sam" Jako, że mieszkam 10 min. jazdy od Wrocławia przy S-5 kier. Poznań to w razie kłopotów w okolicy można dzwonić. Jeżeli sam nie będę mógł pomóc to kogoś zorganizujemy.

A tak na tą chwilę to oczekuję na sygnał odbioru ramy z Niewiadowa. Gdyby ktoś chciał coś zamówić nadmiarowego z Niewiadowa mogę przy okazji odebrać. Okna, listwy - druga rama raczej mi nie wejdzie.

edit:
tel do mnie: 501 264 502


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości