Międzybrodzie Bialskie - pole namiotowe "Sokół"

neversoft
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 85
Rejestracja: środa, 14 maja 2014, 12:42
Lokalizacja: Cieszyn

Międzybrodzie Bialskie - pole namiotowe "Sokół"

Postautor: neversoft » środa, 20 maja 2015, 12:50

Adres: Energetyków 5, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
tel.: 514 543 708
strona: http://www.sokol.waw.pl/index.php/pole- ... informacje

Na stronie WWW jest też cennik.

Byliśmy w zeszły weekend więc była to połowa maja. Na miejscu dosyć dużo przyczep i kamperów. Pole bardzo dziewicze ale dostęp do prądu jest - 12 zł / doba.
O tej porze roku prysznice były nieczynne. Z tego co gadaliśmy z obsługą to nie wiadomo kiedy w ogóle je otworzą. WC w miarę czyste ale już odczuło ducha czasu.
Wokół pola nie ma żądnego ogrodzenia. Można robić grilla i ogniska, a także trzymać zwierzątka bez żadnych dodatkowych opłat.
Generalnie fajnie ale standard bardzo niski, jak to często na polach namiotowych.

Dla tych co łowią (ja osobiście nie), chyba dosyć dobra miejscówka bo wędek od groma :)
N132T :)
Idealnie do kuchni i łazienek - Panele szklane

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Międzybrodzie Bialskie - pole namiotowe "Sokół"

Postautor: Fiacior75 » wtorek, 30 cze 2015, 11:45

Byliśmy tam z kolegą Murano miesiąc temu i jest dokładnie jak neversoft wyżej napisał, osobiście bardzo mi się tam podobało. Totalny luzik a do wody 5 metrów.
Obrazek
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

Awatar użytkownika
Jarek n126n
Posty: 18
Rejestracja: sobota, 24 mar 2018, 21:10
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński :)

Re: Międzybrodzie Bialskie - pole namiotowe "Sokół"

Postautor: Jarek n126n » sobota, 6 lip 2019, 22:33

Pobyt 3 noclegi, ogólnie to co piszą poprzednicy. Na + ładny chyba nowy stan WC 5 kabin, codzienna możliwość zapalenia ogniska na swojej działce :)
- Irytujący prysznic za 5zł i tak dodatkowo po klucz trzeba latać do recepcji. Więcej minusów jak na tani kemping nie zauważyłem, miejscówka cicha i spokojna szczególnie dla wędkarzy :)
W124+n126n taki komplecik :D


Wróć do „Śląskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości