impregnacja przedsionka
- 
				gimof
 - Fanklubowicz

 - Posty: 483
 - Rejestracja: piątek, 11 wrz 2009, 20:29
 - Lokalizacja: Promnice / Poznań
 - Kontaktowanie:
 
Re: impregnacja przedsionka
Z racji nauki takiego, a nie innego zawodu, mogę tylko dodać na marginesie, że przynajmniej narazie słowo nanotechnologia w produktach to czysty chwyt marketingowy, gdyż jeszcze nie ma takiej technologi by wdrożyć zmiany na poziomie nano w produktach na skalę masową. Chodź ostatnio udało się do szamponu dodać nano cząsteczki srebra i łupież znika po pierwszym myciu (na testach jednej osobie wypadły włosy  
 ).
			
									
									C5  
						Re: impregnacja przedsionka
gimof pisze:Z racji nauki takiego, a nie innego zawodu, mogę tylko dodać na marginesie, że przynajmniej narazie słowo nanotechnologia w produktach to czysty chwyt marketingowy, gdyż jeszcze nie ma takiej technologi by wdrożyć zmiany na poziomie nano w produktach na skalę masową. Chodź ostatnio udało się do szamponu dodać nano cząsteczki srebra i łupież znika po pierwszym myciu (na testach jednej osobie wypadły włosy).
co ty mówisz? ostatnio wyczytałem że płyn do sprysków z Biedronki to nanotechnologia
n126a 76`+ peugeot 605 2.0
						- KONZIO
 - Przyjaciel

 - Posty: 406
 - Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
 - Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...
 
Re: impregnacja przedsionka
Piszecie herezje 
  
  
 
Nano technologia jest
  
  
 
Widziałem ją na własne oczy
  
  
 
Skakała mi po lakierze samochodowym, a potem ułożyła się rzędem i ochraniała swoim malutkim ciałkiem, samochód przed zagrożeniami
  
  
 
Ja w to wierzę
  
  
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
			
									
									Nano technologia jest
Widziałem ją na własne oczy
Skakała mi po lakierze samochodowym, a potem ułożyła się rzędem i ochraniała swoim malutkim ciałkiem, samochód przed zagrożeniami
Ja w to wierzę
ad
						Re: impregnacja przedsionka
Zależy jaka jest wytrzymałość materiału, czy nie jest podatny na rozsnuwanie się materiału. Jeżeli by się pocił lub przeciekał, to tylko w takim przypadku pomoże impregnacja. Jeżeli osnowa będzie puszczać, to żaden impregnat nie pomoże.
			
									
									KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN
						Re: impregnacja przedsionka
kotek pisze:Zależy jaka jest wytrzymałość materiału, czy nie jest podatny na rozsnuwanie się materiału. Jeżeli by się pocił lub przeciekał, to tylko w takim przypadku pomoże impregnacja. Jeżeli osnowa będzie puszczać, to żaden impregnat nie pomoże.
w najgorszym wypadku można zastosować lepik i też nie będzie ciekło
n126a 76`+ peugeot 605 2.0
						Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości