Borsk - ośrodek Largo

walther
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 30 sie 2012, 03:45
Lokalizacja: Warszawa

Borsk - ośrodek Largo

Postautor: walther » piątek, 24 maja 2019, 02:00

www.osrodek.largo.pl
!!!NIE PRZYJMUJĄ NA JEDNĄ DOBĘ!!!
Dwa lata temu byłem tam kilka dni z budą, zadowolony, rok temu jadąc nad morze miałem potrzebę zatrzymania się tam ok dobę w celu odpoczynku i regeneracji - ODMOWA PRZYJĘCIA - regulamin nie pozwala na pobyt na jeden nocleg... Dużo jeżdżę i po raz pierwszy spotkałem się z czymś takim!!! Dodam że przez rok powariowali z cenami podnosząc o ok 30 %.

Awatar użytkownika
jahazo
Posty: 166
Rejestracja: piątek, 21 kwie 2017, 22:55

Re: Borsk - ośrodek Largo

Postautor: jahazo » piątek, 24 maja 2019, 21:58

To ciekawe, bo byłem tam w zeszłym roku. Miałem być jeden dzień, ale zostałem dłużej, bo mi się spodobało. Cenowo było ok i nikt nie robił problemu z tym, że chciałem zostać jedną noc. Nie widziałem na żadnym innym kempingu takiej dużej świetlicy dla dzieci z dwiema animatorkami od godziny 9 do 17. Ośrodek ogrodzony, z własną plażą, kilka placów zabaw, bardzo bezpieczny teren dla dzieci. Jedynym minusem był niewydolny bojler w prysznicach przy polu kempingowym, ale jak już dowiedziałem się, że trzeba wziąść klucz z recepcji do pryszniców na dole, to było ok. Nie będę już się rozpisywał o tym, że j. Wdzydze jest przepiękne, a i okolica niczego sobie. W tym roku też wstępnie planuję tam pojechać, Borsk, albo Lipa.
Ford Galaxy MK2
Daewoo Lanos LPG
Niewiadów n132


Wróć do „Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości