OSIR* - Kudowa Zdrój

Awatar użytkownika
Mr.Makarena
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2012, 12:53

OSIR* - Kudowa Zdrój

Postautor: Mr.Makarena » poniedziałek, 30 maja 2016, 09:29

Po pierwsze brak cennika na stronie internetowej , po drugie wjazd praktyczne niewidoczny wiec wszyscy go mijaja i trzeba cofac lub zawracac , po trzecie ciepla woda tylko do 22 giej , po czwarte na srodku campingu uj wie po co ogromna scena z ogromnym dachem na ktorej od rana do wieczora urzęduje , ryczy i tupie ekipa dzieciaków . Po czwarte aby skorzystać z toalety trzeba wyjsc z Campingu , przejsc przez ulice i iść do ośrodka , po piąte 4 PLN od osoby naliczana oplata klimatyczna podczas pobytu ponizej doby ( fakt ze tak uchwalila rada gminy ale nie jestem pewien czy zgodnie z prawem ) . A po szóste i to mnie najbardziej wpieniło to że doba liczona jest od godziny dziesiątej rano , czyli szybka pobudka ,szybkie zwijanie zeby broń boze nie przekroczyć deadline u bo jak nie to płacisz . Staram sie usilnie napisać o jakimś pozytywie , jednak nic mi nie przychodzi do głowy . Generalnie nie polecam .
Pozdrawiam :

Mr.Makarena

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: OSIR* - Kudowa Zdrój

Postautor: reflexes » poniedziałek, 30 maja 2016, 09:34

Dziękuję Ci niezmiernie. Osir w Kudowie właśnie wyleciał z mojej wakacyjnej mapki.


Wróć do „Dolnośląskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości