Kempingi godne polecenia za granicą.

Brian
Posty: 279
Rejestracja: czwartek, 20 mar 2008, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Kempingi godne polecenia za granicą.

Postautor: Brian » poniedziałek, 31 mar 2008, 15:46

Wpisujmy kempingi godne polecenia nie tylko w Polsce.
Berlingo 1.9D + N126b
Obrazek

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kempingi godne polecenia za granicą.

Postautor: kotek » poniedziałek, 31 mar 2008, 21:38

Na razie nic nie mogę powiedzieć na temat zagranicznych kempingów, gdyż byłem kilkakrotnie za granicą, ale nie zestawem. :oops:
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

Re: Kempingi godne polecenia za granicą.

Postautor: wedrowniczek » środa, 21 maja 2008, 19:41

za miesiac bedzie nasz 1szy raz :-DDD z przyczepka - wiec moze cos ciekawego sie trafi. wczesniejsze doswiadczenia mamy tylko z namiotem i z Danii.
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kempingi godne polecenia za granicą.

Postautor: kotek » środa, 21 maja 2008, 20:41

Jak wyglądają pola namiotowe, bo byłem w Kopenhadze ale solo, którędy jechałeś. Ja przez Rostock, prom, Gedser do Kopenhagi, powrót tą samą drogą.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

Re: Kempingi godne polecenia za granicą.

Postautor: wedrowniczek » poniedziałek, 2 cze 2008, 19:47

kotek pisze:Jak wyglądają pola namiotowe, bo byłem w Kopenhadze ale solo, którędy jechałeś. Ja przez Rostock, prom, Gedser do Kopenhagi, powrót tą samą drogą.

witam. z gdanska przez niechorze, kolobrzeg, szczecin z zajazdem do swinoujscia, potem tak, jak Ty - rostok-gedser. potem zaraz po godzinie na drugi prom - na jutlandie w.. hmm.. zebym to ja pamietal, a mapki pod reka nie mam cos na 'n'. ale godzinka jazdy od gedser na zachod. Ty pojechales na gore, na zelandie, mysmy zjezdzili jutlandie tak mniej wiecej od wydokosci odense az po skagen i wracalismy promem frriderikshaven-goeteborg i dalej mniej wiecej w linii prostej, ale nie autostradami na karlskrone na prom do gdyni. kempingi sa.. super :) choc czesto gesto bylismy jedyni z tak prymitywnym domkiem ;) wszedzie do okola wypasione szwabskie przyczepy, wzglednie troche dunczykow. jednak zauwazylismy, ze znacznie bardziej oplaca sie doplacic do kempingu wyzszej kat. i miec potem wsz.wliczone w cene, niz polasisc sie na tanszy, ale potem chodzic z sakiewka pod prysznic. a wiadomo - latem chodzi sie czesto. moze po powrocie teraz ze szwecji siadziemy z mapka i spyszemy sobie wszystko - to wrzucimy potem info na forum jak ktos bedzie zainteresowany. choc teraz stawiamy bardziej na "lesna dzicz" niz kempingi. pozyjemy - zobaczymy. moze po tygodniu zatesknimy za luxusem? ;) choc chyba dostatecznym luxusem bedzie spanie w przyczepce, nie pod kawalkiem szmatki ;-DDD
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kempingi godne polecenia za granicą.

Postautor: kotek » poniedziałek, 2 cze 2008, 22:57

W tym roku będę zaliczał kraj, ale w przyszłym roku może zaplanuję zagranicę. Żona mnie pili do wyjazdu zagranicznego.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
skorat
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 18 mar 2010, 08:11
Lokalizacja: Powiat Rybnicki, Gmina Czerwionka-Leszczyny

Re: Kempingi godne polecenia za granicą.

Postautor: skorat » poniedziałek, 5 kwie 2010, 20:14

Mogę z pełnym przekonaniem polecić wam kemping Borova Sichot na Słowacji!!!
Kemping wśród gór i świerków niopodal górskiej rzeczki gdzie można odbyć spływ kajakowy, Wycieczki górskie i rowerowe. Wieczorami możliwość rozpalenia ognisk (na całym kempingu znajdują się miejsca z przygotowanym drewnem). Ogólnie pięknie!!! Dodat tylko, że niedaleko znajduje się basen z wodami termalnym więc czegóż chcieć więcej? Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzenia Borovej ;) Tadek
P.S. jakby co strona kempingu: http://www.borovasihot.sk/?ver=pl
Citroen Xsara Picasso 2,0HDI + N-126n


Wróć do „Reszta świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości