Gdzie w MIELNIE?

Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

Gdzie w MIELNIE?

Postautor: wedrowniczek » czwartek, 23 kwie 2009, 08:46

witam,
Majowy weekend w tym roku krotki :"( roboty duzo, wiec nigdzie daleko nie pojade. wybor padl wiec na Mielno. Czy ktos z Kolezanek i Kolegow moglby polecic jakis przyzwoity kemping w Mielnie? Chodzi raczej glownie o standard sanitariaow, bo przy 2-dn.pobycie inne rzeczy 'ujda w tlumie' ;) Z gory dziekuje!!
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gdzie w MIELNIE?

Postautor: kotek » czwartek, 23 kwie 2009, 23:33

Nie znam Mielna na tyle, żeby wypowiadać się na temat kempingów. Spróbuj wejść na stronę http://www.mielno.popracy.pl/ , może dopomoże w poszukiwaniach.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

Re: Gdzie w MIELNIE?

Postautor: wedrowniczek » niedziela, 26 kwie 2009, 14:00

kotek pisze:http://www.mielno.popracy.pl/

witam, jest tam jeden kemping, gdzie dzwonilem - wsz.ok, wplacilem zaliczke, a baba mi w 3 rozmowie mowi juz po moim "dziekuje, dowidzenia", ze "aha.. tylko nie bedzie cieplej wody, dowidzenia". suma sumarum - zaliczke wziela i uwaza, ze to moja wina, ze sie nie dowiedzialem o to wczesniej. no nic, tylko trzasnac babsztyla w pysk, by sie opamietal.
a inne kempingi albo nie odpisuja na @ albo nie odbieraja komorek(!). dziwne, jak polskim przedsiembiorcom zalezy na klientach w dobie kryzysu. moze jak im glod kieszenie scisnie to przejrza na oczeta.. dobra, dzieki, pozdrawiam!
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gdzie w MIELNIE?

Postautor: kotek » niedziela, 26 kwie 2009, 15:14

Ja mając do wyboru wyjazd weekendowy na odległość do 200 km, mieszkając tak jak ty, wybrałbym camping Orlinek na wyspie Sobieszewskiej. Odległość 100 km, a do Mielna 170 km. Miejsce mam sprawdzone i na pewno poleciłbym innym karawaningowcom. Byłem dwukrotnie tam po sezonie i będę w tym roku . Cieplej wody nie brakowało. Polecam. http://www.camping.gdansk.pl/
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

Re: Gdzie w MIELNIE?

Postautor: wedrowniczek » wtorek, 28 kwie 2009, 18:30

hej. dzieki bardzo za twoj typ (p.s. dopisz go na www klubu). szczerze mowiac - na wyspe zdarza nam sie pojechac na niedzielny spacer. w niedziele bylismy w ustce.. troche jezdze, wiec odleglosc to nie problem, jeno czas. czas, czas i jeszcze raz czas. myslelismy nad mazurami, ale wowczas stracimy pelne 2 (z 3) dni na przejazdy - wiec sie nie kalkuluje. do mielna 2-3h max i juz. tak, by sie oderwac nieco od rzeczywistosci:)
a co do samego mielna, to znalazlem inny kemping - tym razem juz z ciepla woda, a tamta zalosna reprezentantke polskich przedsiebiorcow trzeba bylo postraszyc by dopiero obiecala odeslac kase. eh, co za ludzie:(
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gdzie w MIELNIE?

Postautor: kotek » wtorek, 28 kwie 2009, 22:45

Opisz tamto miejsce w dziale viewforum.php?f=11( drugi raz nie pojadę)
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości