Gdzie zatrzymac sie w Dębkach ?

Awatar użytkownika
andrzejdisel
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 20 cze 2008, 15:42
Lokalizacja: Sochaczew

Gdzie zatrzymac sie w Dębkach ?

Postautor: andrzejdisel » sobota, 18 kwie 2009, 15:28

Witam :D - przegladajac nasze forum znalazlem watek o Dębkach - szukajac w google znalazlem forum spolecznosci Dębek - czytajac to forum doszedlem do wniosku ze warto tam pojechac ( planowany termin 10 do 25 czerwiec )
Dwie osoby dorosle i duzy pies :D z racji tego psa preferujemy wlasnie taki termin ( malo ludzi przed sezonem ) - szukam miejsca gdzie mozna z psem - taniego i dobrego ( rodzinnego ) :D - opisy jakie znalazlem z forum Dębki sa rozne przewaznie jedni nagaduja na drugich a wychwalaja swoje - co sprawia ze jest to malo wiarygodne - jak znacie sprawdzone tanie miejsca na camping z psem to doradzcie prosze :D
Pyt 1 Gdzie warto sie zatrzymac ? - nie preferuje
Kaszuba , Leśnego ,Slonecznego - szukam cos w stylu agroturystyki ale blisko morza ( wieczorne spacery z psem )
Pyt 2 Czy znacie przyblizone ceny na ten rok przed sezonem ?
Pyt 3 Czy znacie namiary do tych miejsc np telefon ? strona WWW ?
Pozdrawiam andrzejdisel


Volvo V 40 1,9 DI (turbo) 95 KM + Niewiadów N 126 E

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gdzie zatrzymac sie w Dębkach ?

Postautor: kotek » sobota, 18 kwie 2009, 22:50

Nie byłem, ale słyszałem od osób które tam były, że jest dobrze. Spróbuj spojrzeć na stronę http://www.debki.pl/.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
andrzejdisel
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 20 cze 2008, 15:42
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Gdzie zatrzymac sie w Dębkach ?

Postautor: andrzejdisel » wtorek, 21 kwie 2009, 17:19

Witam :D - przepraszam ze nie odpisywalem ale jakos wyjazd zszedl na dalszy plan - dzieki za linka - wlasnie z tej strony znalazlem namiary - ale mnie chodzi o cos mniej rozreklamowanego - dlatego wlasnie te bardziej rozreklamowane wymienilem jako ze nie chce tam sie zatrzymac - ale dziekuje za odzew :D - moze ktos jeszcze cos poleci w Dębkach :D
Pozdrawiam andrzejdisel


Volvo V 40 1,9 DI (turbo) 95 KM + Niewiadów N 126 E

Awatar użytkownika
andrzejdisel
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 20 cze 2008, 15:42
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Gdzie zatrzymac sie w Dębkach ?

Postautor: andrzejdisel » sobota, 4 lip 2009, 08:21

Witam :D - wrocilem z Debek - bylem tam 14-06-2009 do 21-06-2009 - opisze w skrocie moje wrazenia - wszystkie male pola namiotowe przed sezonem byly nieczynne ( Tropik , Sloneczne , U Wacka tzw Bereszowisko ) znalazlem miejsce na prywatnej dzialce w centrum z podlaczeniem do wody i pradu - WC - ale bez cieplej wody i prysznica - ( dla zainteresowanych mam telefon do wlasciciela dzialki ) wiekszosc budek z gastronomia i malym handlem jeszcze zamkniete ( szykowanie do sezonu ) - pogoda byla dobra bo nie padalo ale 15 czy 19 stopni to nie upaly - wial wiatr ktory potegowal wrazenie zimna - popadalo w piatek ale to tak symbolicznie - wyjazd do Debek zaliczam do udanych - o szczegoly prosze pytac - odpowiem w miare mojej wiedzy :D
Pozdrawiam andrzejdisel


Volvo V 40 1,9 DI (turbo) 95 KM + Niewiadów N 126 E


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości