Gąski - Bursztynowy Brzeg

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Gąski - Bursztynowy Brzeg

Postautor: konrad » czwartek, 5 sie 2010, 07:37

Witam, wrzucę swoje spostrzeżenia n/t Gąsek i Bursztynowego (po 14dniach pobytu)
strona www http://www.bursztynowybrzeg.maxmedia.pl/
duży wątek n/t Gąsek na zaprzyjaźnionym forum http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3336&postdays=0&postorder=asc&start=0

na początek plusy kempingu
- wygląd, jest ładnie i estetycznie zarówno na polu, jak i w toaletach, toalety w kafelkach, sprzątane na bieżąco, alejki w kostce, trawka ładnie wykoszona, teren oświetlony, jest boisko i mały plac zabaw
- duże parcele, dzięki temu jest porządek na polu i nikt nie staje nam "w przedsionku"
- czysto, mimo prawie 100% obłożenia, jakiś specjalnych kolejek też nie było, czasem chwilkę trzeba było poczekać do zmywania naczyń (4 stanowiska)
- cicho i spokojnie, na całe pole nie trafili się "imprezowicze", boisko też czynne do 22
- wielki plus za położenie, przy samej plaży, można iść boso z przyczepki, a jak się dobrze ustawi budkę, to widać morze
- prąd na licznik, choć sama cena za kwh już lekko zawyżona, niemniej ostatecznie rachunek nie zabija, nam wyszło ok 6.6zł/dobę (37kwh/14dni) - lodówka na max, czajnik 900W, rtv, ośw i pompki
czajnikiem grzaliśmy również wodę dla dzieciaków do kąpieli
wiec IMO znośnie, zawsze lodówkę można odpalić na gaz, inna sprawa że na polu obok liczą 1,6zł/kwh
- sklep, warzywniak, ryby na polu, więc praktycznie nie trzeba wychodzić "na zakupy"
ceny przystępne

teraz minusy
w sumie nie ma ich wiele, jest jeden wielki jak równik :-]
ciepła woda ... właściwie jej brak, z kranu leje się letnia, zarówno pod prysznicem, jak i w umywalkach/zlewach
o ile w upał jest to do zniesienia, tak np przy 17'C, kąpiel jest średnio przyjemna, w dodatku płatne 2zł/3min, w kabinie woda leci po wrzuceniu kasy, nie ma baterii, tylko sikacz na suficie
mycie garczków w letniej wodzie (zwłaszcza tłustych) też średnio ...
do kompania dzieciaków musiałem grzać wodę w czajniku :bzik:
minusem jest też brak cienia, całe pole obsadzone jest tylko ozdobnymi krzaczkami, cień dostępny tylko przy płocie od strony morza i to wieczorem

tak więc super kemping traci bardzo dużo, przez taką głupotę jak ciepła woda :niewiem:
my mieliśmy się zwinąć zaraz po weekendzie, ostatecznie bliskość plaży przesądziła ;)

co do właściciela, bo padają różne opinie ... ja nie mam zastrzeżeń, fakt że nie miałem z Nim kontaktu, tylko "dzień dobry" :niewiem:
ale np z zostaniem do wieczora na parceli, nie było problemów

cenny
parcela (tylko tak płacimy) - 22zł
osoba dorosła 11zł
dzieci od 8-11zł (zależy od wieku)
prąd jak pisałem 2.5zł za kwh
nam za 2+2 wyszło ok 56zł

i wreszcie same Gąski nie wyglądają atrakcyjnie przynajmniej dla "wózkowych"

jedna ruchliwa droga przez wioskę, wąska bez chodnika czy sensownego pobocza
droga na tyle wąska, że ciężko miną się dwa auta, a pieszych chodzi sporo, aut również
do tego szambiary
więc spacer w sumie tylko plażą, albo autem do ... np Sianożęt hehe

kiepsko jest też z gastronomią, ogólnie nie korzystaliśmy, ale w ostatni dzień nie chciało nam się gotować i był problem
coś tam jest pod latarnią, jakaś gastronomia jest U Gienia na polu, pierogarnia - ponad godzinę czekania ... i tyle

uwaga na przyszły sezon, widać że szykują się z kanalizacją, więc w przyszłym roku może być trochę rozkopane,
ale może przy okazji poprawią trochę infrastrukturę
Uwaga, właśnie po moim wyjeździe wprowadzili zakaz kąpieli, prawie na całej długości Gąsek ... czyżby brak kanalizacji
mam nadzieję że się nie załapaliśmy :-]

podsumowując, jak ktoś nie potrzebuje pospacerować wieczorem z wózkiem, to miejsce jest OK
(dobra baza wypadowa do Kołobrzegu czy Mielna)

nasz zestaw, z flagą forum karawaning.pl i fanklubu niewiadówek :-]
Obrazek

pozdrawiam
Konrad
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Gąski - Bursztynowy Brzeg

Postautor: Paczek » czwartek, 5 sie 2010, 08:12

Bardzo ciekawe rozwiązanie z rozliczaniem prądu. Takiego jeszcze nie spotkałem . Wydaje się dość uczciwe.

Niestety ta ciepła woda i na dodatek płatna ( w mojej ocenie ) dyskwalifikuje to pole.
Po prostu na pokładzie mojej przyczepki nie ma łazienki i nie jestem w stanie zorganizować sobie kompania z czajnika. :D :D :D

Dźwirzyno - mniej więcej ten sam rejon - a "zwyczaje" na polu zupełnie inne .
I na dodatek Kołobrzeg w zasięgu rowerowym .
Hmmmm

Z tej relacji wyciągnąłem dla siebie taki wniosek - w przyszłym roku na naszej wakacyjnej mapie - Gąsek nie będzie.

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Gąski - Bursztynowy Brzeg

Postautor: konrad » czwartek, 5 sie 2010, 09:05

Paczek pisze:Dźwirzyno - mniej więcej ten sam rejon - a "zwyczaje" na polu zupełnie inne .


jakie pole i jakie ceny ?
jest sobie np taki Vikig z wszystkim luksusami i ciepłą wodą non stop, ale cena "ciut" wyższa
więc coś za coś ...


Z tej relacji wyciągnąłem dla siebie taki wniosek - w przyszłym roku na naszej wakacyjnej mapie - Gąsek nie będzie.

poza latarnią nie ma tam nic ciekawego
w sarbinowie jest pole AGA? , tam nie płaci się za prysznic, jeśli byś szukał w tamtej okolicy
pole robi dobre wrażenie, nawet był pomysł żeby się przestawić
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Gąski - Bursztynowy Brzeg

Postautor: Paczek » czwartek, 5 sie 2010, 10:53

konrad pisze: .....
w sarbinowie jest pole AGA? , tam nie płaci się za prysznic, jeśli byś szukał w tamtej okolicy
pole robi dobre wrażenie, nawet był pomysł żeby się przestawić


Czemu nie - czytałem o Sarbinowie.
Tak chyba zajrzymy, szkoda tylko, że dopiero za rok


Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości