mazury pwpw wierzbowo

hammerek
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 12:09

mazury pwpw wierzbowo

Postautor: hammerek » wtorek, 9 lip 2013, 01:23

drodzy koledzy i koleżanki. właśnie wróciłem z wyjazdu z rodzinka a byliśmy w tym oto miejscu http://www.wierzbowo.pl/" target="_blank
szczerze wam powiem że jestem oczarowany tym miejscem. cisza spokój super warunki i tanio. byliśmy zona i z naszym 3 latkiem tam 5dni i za kemping zapłaciłem 240 zł i 10 pln za prad. teren ogrodzony i bardzo rozległy, a na terenie restauracja, plac zabaw dla dzieci domki kempingowe oczywiście jezioro z molo i ratownikiem, łódki rowerki wodne oraz normalne kołowe, bilard, sauna siłownia itp. możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia za 50pln od osoby a jedzonko smaczne jak u mamy (jeśli mama dobrze gotuje :) ). serdecznie wam to miejsce mogę polecić ja na pewno jade tam za rok :D
chevrolet trans sport 3.4L + hobby 460de luxe, fiat 125p + astra cabrio 1.8l +w planach niewiadów N132T

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: mazury pwpw wierzbowo

Postautor: b.b tulipan » wtorek, 9 lip 2013, 07:34

cenowo to nie za duża rewelacja za 5 dni :wtf:
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

hammerek
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 12:09

Re: mazury pwpw wierzbowo

Postautor: hammerek » wtorek, 9 lip 2013, 23:43

powiem tak może cena 48zł za samochód, przyczepę, osoby i opłaty klimatyczne to nie jest jakoś bardzo mało ale masz dostęp do fajnych sanitariatów, teren jest ogrodzony i bardzo zadbany masz na terenie wszystkie możliwe atrakcje łącznie z kortem tenisowym tak wiec jak za taki standard uważam że to nie drogo biorąc pod uwagę np. pole w Sopocie zapłacisz 60 zł i mieszkasz z ludkami na kupie. Powiem tak rzeczywiście cena d..y nie urywa ale warunki są super, zawsze można rozstawić się w lesie na dziko i nic nie płacić :)
chevrolet trans sport 3.4L + hobby 460de luxe, fiat 125p + astra cabrio 1.8l +w planach niewiadów N132T

Awatar użytkownika
Wodnik Szuwarek
Posty: 485
Rejestracja: wtorek, 26 maja 2009, 23:15
Lokalizacja: Cracow

Re: mazury pwpw wierzbowo

Postautor: Wodnik Szuwarek » czwartek, 11 lip 2013, 10:45

hammerek pisze:...uważam że to nie drogo biąrąc pod uwagę np. pole w sopocie zapłacisz 60 zł i mieszkasz z ludkami na kupie. powiem tak żeczywiscie cena d..y nie urywa ale warunki są super, zawsze można rozstawić się w lesie na dziko i nic nie płacić :)


2 lata temu w Sopocie chcieli za 2 os + dziecko 2 letnie +auto z niewiadką 70zł - (akurat zjechałem prosto z męczącej trasy ok 1.00 w nocy-chciałem się przespać coś zjeść połazić chwilę po plaży i jechać dalej). Skończyło się na nocowaniu na dziko na skraju lasu dosłownie 20-30m od morza :wink: szum fal cisza i spokój - cena - free


Wróć do „Warmińsko-Mazurskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości