Kemping Browarny - Sandomierz

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Kemping Browarny - Sandomierz

Postautor: reflexes » poniedziałek, 21 lip 2014, 13:51

Sandomierz - kemping Browarny
Pełna oferta na stronie http://camping.majsak.pl .
Cena za zestaw + prąd + załoga 2+2 70 plnów. Tanio nie jest ale kemping z pełną w miarę nową infrastrukturą. Łazienki, kuchnia, pralnia, plac zabaw, wiata grillowa, wi-fi. Łazienki czyste i zadbane. Duży plac na kempingi, słupki z prądem co kawałek. Teren oświetlony. Na terenie kempingu jest również hotel ale to akurat mnie nie interesowało. Kemping kilka kroków od starówki.

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Kemping Browarny - Sandomierz

Postautor: kooba » niedziela, 23 sie 2015, 19:13

Tylko właściciel chyba nie wie co to uprzejmość i dbanie o klienta.
Dwa razy byłem na tym kempingu i dwa razy dostałem od właściciela zjebę, tak właściwie to za nic.
Pierwszym razem zapytałem czy może jakaś zniżka dla FKN, to dostałem niezły opier..., że on to nie chce mieć z niewiadówkami nic wspólnego bo jak mu kiedyś zrobili zlot to przyczepy stały na miejscach dla namiotów i jak popadał deszcz to przy wyjeżdżaniu całe pole mu zryli. Ja rozumiem, że miał w przeszłości jakieś problemy (chyba chodzi o pierwszy zlot FKN organizowany wspólnie z k.pl), ale to nie znaczy, że ma prawo opier... każdego kto się nawinie z FKN. Ja wtedy nie byłem członkiem fanklubu, mogłem nawet nie mieć jeszcze przyczepy.
A za drugim razem odwiedzili nas znajomi, którzy grzecznie zameldowali się na bramie jak wchodzili mówiąc, że idąc do nas w odwiedziny. Przy wyjściu oni dostali zjebkę, że wizyta była za długa, a nam oberwało się przy wyjeździe.

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Kemping Browarny - Sandomierz

Postautor: dworek » niedziela, 23 sie 2015, 19:44

...narwaniec i tyle
Trzeba było poprosić na rozjemcę ojca Mateusza :lol:
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
Globusy
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 206
Rejestracja: środa, 9 kwie 2014, 12:21
Lokalizacja: Młochów / Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kemping Browarny - Sandomierz

Postautor: Globusy » czwartek, 27 lip 2017, 13:10

Byliśmy i potwierdzamy wszystko, czyli właściciel buc i gbur, z tym że z nim gościć się nie musimy ;) Kemping prowadzony profesjomalnie ze wszelkimi wygodami.
Drogi to fakt, ale noc czy dwie do przeżycia :) dla Sandomierza warto :)
Pozdrawiamy Globusy


Wróć do „Świętokrzyskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości