Kemping Łoś

Awatar użytkownika
Tata Kazika
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: Kemping Łoś

Postautor: Tata Kazika » środa, 17 cze 2020, 16:50

Globusy pisze:Wow, ceny są faktycznie wysokie, coś podobnego jak Baranówka, jedną noc można ale z dwoch robi się ładna sumka
Będziemy obserwować
Nie udało się nam w długi weekend spotkać z FKN ale mam nadzieję że jeszcze będzie jakaś okazja
Globusy pozdrawiają

Będzie na pewno okazja się spotkać, gdzie napiszę dziś wieczorem. Będzie dużo taniej i w niedalekiej okolicy choć nie nad zalewem :)

Awatar użytkownika
Tata Kazika
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: Tata Kazika » środa, 17 cze 2020, 18:31

Koledzy "zieloni" proszę o zmianę tytułu wątku, na informacje o campingu Łoś ( lub jakoś tak) bo i tak nic z tego spotkania nie będzie, a cennik może się komuś kiedyś przyda.

Awatar użytkownika
reflexes
Moderator
Moderator

Postautor: reflexes » środa, 17 cze 2020, 18:45

Tata Kazika pisze:Koledzy "zieloni" proszę o zmianę tytułu wątku, na informacje o campingu Łoś ( lub jakoś tak) bo i tak nic z tego spotkania nie będzie, a cennik może się komuś kiedyś przyda.

Załatwione :)
Knaus Sport 400 LK wcześniej Adria Unica 5204 , Chateau Cantara 908 i Niewiadów N126N
| 2020 - 51 nocy | 2019 - 59 nocy | 2018 - 65 nocy | 2017 - 53 noce | 2016 - 42 noce |

:arrow: V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Awatar użytkownika
Tata Kazika
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: Tata Kazika » środa, 17 cze 2020, 19:11

reflexes pisze:
Tata Kazika pisze:Koledzy "zieloni" proszę o zmianę tytułu wątku, na informacje o campingu Łoś ( lub jakoś tak) bo i tak nic z tego spotkania nie będzie, a cennik może się komuś kiedyś przyda.

Załatwione :)

Super, dzięki

Awatar użytkownika
Globusy
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Globusy » poniedziałek, 6 lip 2020, 15:02

Witajcie!
Spędzając weekend nad Zalewem Sulejowskim zajechaliśmy na Łosia aby go obadać.
Muszę powiedzieć, że cena jaką trzeba zapłacić za postój w tym miejscu, jest absolutnie adekwatna do panujących tam warunków.
Mocna inwestycja z grubej rury, zatem kemping z wyższej półki, jakby luksusowy. Sanitariaty, plac zabaw, knajpka, huśtawki, wypoczynki rattanowe, trawka jak murawa, wszystko jak trzeba.
Jedyny (dla mnie) minus to dojście na plażę, jakieś pięć minut od bramy, ale plaża jak nad morzem..takiego piasku nie znajdziecie w żadnym zakamarku Zalewu.
Podsumowując, jestem oczarowana i myślę że chociaż jedną nockę tam spędzimy
Pozdrawiam,
Globusowa

Wróć do „Łódzkie”