OW Bory Tucholskie - Okoniny Nadjeziorne

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

OW Bory Tucholskie - Okoniny Nadjeziorne

Postautor: reflexes » poniedziałek, 12 wrz 2016, 14:01

Ośrodek Wczasowy Bory Tucholskie Okoniny Nadjeziorne
http://www.owborytucholskie.pl/

Odwiedziliśmy w ostatni weekend ten ośrodek i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pole namiotowe znajduje się bardzo blisko plaży tzn. tam gdzie kończy się Kladka/Kładka według mapy. Na terenie ośrodka jest miejsce na ognisko, wiata grillowa (widoczna obok plaży). Zaplecze sanitarne jest bardzo ładne i wyremontowane (po 3 Wc + 2 prysznice damskie i męskie) oraz 2 stanowiska do mycia naczyć. Toalety czyściutkie jak w domu, woda gorąca. Na terenie ośrodka są conajmniej 3-4 place zabaw, mini zoo, kort tenisowy, ścieżka zdrowia, siłownia na świeżym powietrzu, sklepik (niestety już był nieczynny) itp. a poza nim piękne lasy obfitujące w grzyby i podobno atrakcyjne dla wędkarzy jeziora. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Specjalnie na nasz przyjazd (żona dzwoniła z trasy potwierdzić możliwość przyjazdu) została puszczona ciepła woda, bo w chwili naszego przyjazdu kemping był pusty czyli frontem do klienta mimo, że tysięcy u nich nie zostawiliśmy.

walther
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 30 sie 2012, 03:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: OW Bory Tucholskie - Okoniny Nadjeziorne

Postautor: walther » sobota, 16 lut 2019, 02:24

Byłem w czerwcu 2018, brak ciepłej wody przez całą dobę... Zapomniałem zabrać ze sobą na wyjazd "żelaznego" zestawu - wiaderka, grzałki i kubeczka - to zmusiło mnie do znacznego skrócenia pobytu. Pomijam, że po sąsiedzku w 2 domkach zamieszkiwało bydło - "kur...kur...hahaha" + muza do 4 rano... Może to incydentalny zbieg okoliczności, nie chcę pisać w dziale "nie polecam", ale uczulam, osobiście tam ponownie nie zajadę.


Wróć do „Kujawsko-Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości