Matowe szyby

Ciekawostki dotyczące karawaningu i Niewiadówek
Andrzej
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 1 lis 2007, 17:24
Lokalizacja: Opole

Matowe szyby

Postautor: Andrzej » sobota, 3 lis 2007, 18:58

Co prawda posiadaczem Niewiadówki jestem od niedawna, ale zdarzyło mi się kilka razy ( dwa lub trzy) widzieć starsze 126 z matowymi (mlecznymi) szybami. Czy ktoś wie po co to było?

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Postautor: szary11 » sobota, 3 lis 2007, 22:43

W mojej niewiadówce dawało się zauważyć mleczne przebarwienia w miejscach tak jakby najbardziej ruchomych... znaczy w rogach. Ale żeby cała szyba była mleczna od wytrzęsienia to nie bardzo mi się wydaje możliwe.

Andrzej
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 1 lis 2007, 17:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: Andrzej » niedziela, 4 lis 2007, 15:55

To na pewno nie były lokalne przebarwienia (przematowienia) tylko wszystkie szyby były mleczne.

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Postautor: serek » środa, 14 lis 2007, 14:38

Andrzej pisze:To na pewno nie były lokalne przebarwienia (przematowienia) tylko wszystkie szyby były mleczne.


powiem szczerze , nie wiem czy to nie była jedna z wersji po rozpoczeciu produkcji. Ale moge sie mylic.

Rysiu ma tez zamleczone szybki w swojej niewiadóweczce, no ale on to zrobił umyslnie hehehe
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Rysiaczek
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 22 wrz 2007, 09:23
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Postautor: Rysiaczek » poniedziałek, 19 lis 2007, 16:49

Ja mam dość młodą Niewiadóweczkę bo ma dopiero 27 lat . Warta jeszcze grzechu ! :D I też jej zrobiłem białe szybki . Na Twoje pytanie może tylko odpowiedzieć historyk z z czasów PRL-u . Można snuć domysły: matowe bo firanek nie było bo nie dowieźli a może trzeba było wykonać plan a takie były na magazynie ? A moze to tylko matowa folia i ktoś nie ściągnął ?????

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: marek » poniedziałek, 19 lis 2007, 20:16

zdaniewicz pisze: A moze to tylko matowa folia i ktoś nie ściągnął ?????

Chyba to jest Rysiu strzał w 10 ja mam resztki tej naklejki i właśnie jest efekt mlecznej szyby


Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości