Za krótki numer ramy - problem przy rejestracji

czyli wszystko to, co nie pasuje do powyższych ...
Awatar użytkownika
sterciu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 345
Rejestracja: środa, 30 mar 2016, 00:05
Lokalizacja: DW

Re: Za krótki numer ramy - problem przy rejestracji

Postautor: sterciu » niedziela, 25 gru 2016, 08:54

Teoretycznie obowiązek wpisywania calego numeru vin zaczął obowiązywać od 1995 roku , u nas nie mogą wymagać czy to przy kontroli czy w wydziale komunikacji calego numeru vin jeżeli pojazd byl zarejestrowany przed 1995 rokiem. Oczywiście tak samo to powinno wyglądać za granicą , nie powinni się do tego przyczepić , ale wiadomo jak jest , zwlaszcza jeszcze jak się zalapiemy na taką kontrolę w kraju w którym się nie zna ich języka , lepiej wtedy miec wyprostowane te dane i zgodne ze stanem faktycznym bo w innym przypadku przyczepa moze wrócic na lawecie.
n126n `89 - sprzedana
n126n `95 - sprzedana
n250c `92
Obrazek
upload pics

Awatar użytkownika
rafał
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 296
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2009, 21:06
Lokalizacja: Klęczany koło Nowego Sącza

Re: Za krótki numer ramy - problem przy rejestracji

Postautor: rafał » poniedziałek, 17 lip 2017, 15:59

Witam w mojej N126N też jest 4 cyfrowy numer , chatka z 1990 roku , kupiłem na czarnej blasze . W miejscowym starostwie w Nowym Sączu to była formalność , zarejestrowałem bez problemu , nikt mnie władzą nie straszył ...W dowodzie rejestracyjnym mam 4 cyfry , kiedyś na drodze przy kontroli gliniarz nawet nie zwrócił na to uwagi , podał na koniec dmuchawkę do dmuchnięcia oddał papiery życząc dobrej podróży ...
Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego (uwaga mi się nie sprawdzło teraz mam dobrego szefa !!!!!! ) . Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć .


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości